Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (782)

Dzisiaj około 11.20 na Rondzie Wojska Polskiego w Płocku doszło do zderzenia samochodów audi i renault.

czwartek, 13 październik 2016 07:23

Ukradli linie energetyczne!

 

Minionej doby doszło do 4 kolizji w mieście oraz 11 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 7 osób.

Minionej doby doszło do jednego wypadku w miejscowości Nowy Duninów, 4 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Został zatrzymany 1 nietrzeźwy kierowca w miejscowości Dzierżanowo gm. Mała Wieś. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 14 osób.

wtorek, 11 październik 2016 07:21

Bomba przy zakładzie energetycznym?

Minionej doby doszło do jednego zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Lachmana oraz na terenie powiatu, w miejscowości Cholewice. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzone 4 osoby.

poniedziałek, 10 październik 2016 09:08

Policjanci zatrzymali dealerów narkotyków!

Płoccy policjanci zatrzymali dwoje dealerów, którzy od grudnia 2015 roku do października roku bieżącego sprzedali narkotyki o wartości blisko 92 tysiące złotych. Sąd aresztował zatrzymanych na trzy miesiące.

poniedziałek, 10 październik 2016 07:21

Wypadek i sporo kolizji podczas weekendu!

 

W miniony weekend doszło do 1 wypadku w Trzepowie w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. W mieście doszło do 16 kolizji drogowych oraz w powiecie płockim doszło do 9 kolizji na drogach. Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani w Płocku, na ul. Nowy Rynek oraz na terenie powiatu, w miejscowości Łąck. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 31 osób.

Do wypadku doszło na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej i Harcerskiej, kilka minut po godzinie 16.00.

Dzisiaj kilka minut przed 16.00 w Trzepowie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych poloneza z renaultem.

piątek, 07 październik 2016 10:19

Służba celna ostrzega przed podrobionym alkoholem!

W związku z zaistniałymi przypadkami zatrucia i śmierci po spożyciu podrobionego alkoholu, jakie miały miejsce w ostatnich dniach na terytorium Ukrainy, Służba Celna przestrzega przed nabywaniem wszelkich wyrobów zawierających alkohol, pochodzących z niewiadomych źródeł, szczególnie oferowanych do sprzedaży na miejskich bazarach i targowiskach oraz w innych miejscach niż legalne placówki handlowe.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w miejscowości Dobrzyków, 19 kolizji w mieście oraz 10 kolizji w powiecie płockim. Został zatrzymany 1 nietrzeźwy kierujący pojazdem w miejscowości Rogowo. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 13 osób.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter