Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (777)

poniedziałek, 14 maj 2018 07:58

2 wypadki i sporo kolizji minionego weekendu.

 

Do pierwszego wypadku doszło wczoraj 13 maja około godziny 12:00 w Płocku na Rondzie Wojska Polskiego. Kolejny wypadek miał miejsce w miejscowości Woźniki gm. Radzanowo. Doszło do 22 kolizji w mieście oraz 13 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani na ul. Wyszogrodzkiej i Żyznej. Do izby wytrzeźwień zostały doprowadzone 24 osoby.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 89 letniej mieszkanki Chylina w powiecie płockim. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy i rodzina kobiety. Zaginiona została odnaleziona w lesie, jest wyczerpana ale można nawiązać z nią kontakt.

Płoccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginioną Ireną Karłowicz lat 89.

środa, 02 maj 2018 05:50

Wypadek, kolizje i pijani kierowcy!

Minionych dwóch dni doszło do 1 wypadku w miejscowości Karwosieki Cholewice, 6 kolizji w mieście oraz 1 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 18 osób. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Pocztowej i 3-go Maja oraz na terenie powiatu w miejscowości Karsy.

poniedziałek, 30 kwiecień 2018 14:10

Śmiertelny wypadek w powiecie płockim [FOTO]

Dzisiaj około 7.55 w miejscowości Karwosieki doszło do potrącenia rowerzysty. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem dostawczym renault master, 37 mężczyzna, w rejonie skrzyżowania podjął manewr wyprzedzania rowerzysty doprowadzając do potrącenia tego rowerzysty. W wyniku zdarzenia rowerzysta – 55 letni mieszkaniec powiatu płockiego, doznał ciężkich obrażeń ciała i  mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej zmarł. 

poniedziałek, 30 kwiecień 2018 06:37

Starsza kobieta okradziona prawdopodobnie przez romkę.

Minionego weekendu doszło do kilku kradzieży.

 

Minionej doby doszło do 1 wypadku przy ul. Tysiąclecia w Płocku, 3 wypadków w powiecie oraz wielu kolizji. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani na terenie powiatu w miejscowościach: Koszelew i Sikórz. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 13 osób.

czwartek, 26 kwiecień 2018 21:48

Patrole rowerowe Straży Miejskiej.

Po raz pierwszy w tym sezonie do służby zadysponowane zostały patrole rowerowe Straży Miejskiej. Będzie szybko, skutecznie i ekologicznie.

Policjanci z Posterunku Policji w Bodzanowie, wspólnie z policjantami z KMP w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym Emilem Nowatkiewiczem lat 27.

piątek, 01 grudzień 2017 08:48

Wypadek na DK62. 5 osób w szpitalu!

30 listopada około godziny 11:25 w miejscowości Cekanowo w powiecie płockim, na drodze krajowej nr 62 doszło do zderzenia samochodu kia i fiat.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter