Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (782)

piątek, 01 grudzień 2017 08:48

Wypadek na DK62. 5 osób w szpitalu!

30 listopada około godziny 11:25 w miejscowości Cekanowo w powiecie płockim, na drodze krajowej nr 62 doszło do zderzenia samochodu kia i fiat.

Policjanci z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa innej kobiety, mieszkanki Płocka. Podejrzana została aresztowana na trzy miesiące, grozi jej kara do dożywotniego pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym Adrianem Atłaskim lat 30.

Minionej doby doszło do 1 wypadku przy ul. Mostowej w Płocku, 9 kolizji w mieście oraz 5 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach: Nowy Duninów, Stróżewko i Gąbin. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 5 osób.

Policjanci z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu ustalili osobę, która poinformowała o podłożonym ładunku wybuchowym w piwnicy bloku przy ul. Kwiatka. Jest to nieletnia mieszkanka Płocka. Dziewczyna przyznała się do winy.

Dzisiaj około 10.40 w Płocku na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej i Morelowej doszło do zderzenia toyoty z motocyklem. W związku z tym zdarzeniem ul. Wyszogrodzka w tym rejonie jest całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzają ruch wahadłowy.

Płoccy policjanci ustalili mężczyznę, który dopuścił się rozboju na dwudziestoletnim mieszkańcu Płocka, zabierając mu słuchawki o wartości 120 zł. Sprawca rozboju przyznał się do niego, grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w sobotę 15 lipca, na ul. Bielskiej w Płocku. Do 20 letniego mieszkańca Płocka podszedł mężczyzna i zaczął grozić mu pobiciem oraz zażądał słuchawek. W obawie o swoje bezpieczeństwo pokrzywdzony oddał słuchawki o wartości 120 zł. O całym fakcie poinformował Policję.

Do wypadku doszło wczoraj 27 lipca w miejscowości Topólno. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem opel zafira, 33 letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu motocyklem, 32 letniemu mieszkańcowi Gąbina. - W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał motocyklista i został zabrany do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu - informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek.

25 lipca w Płocku przy ul. Na Skarpie doszło do kradzieży biżuterii i pieniędzy przez 2 osoby (mężczyznę i kobietę) podające się za pracowników wodociągów. Podczas gdy jedna osoba zagadywała pokrzywdzoną w wieku 80 lat, druga przeszukała mieszkanie i ukradła pieniądze i biżuterię. Wartość strat została oszacowana na ok. 3 tys. zł.

AKTUALIZACJA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie zakończyli poszukiwania zaginionej Andżeliki Żabka. Wymieniona cała i zdrowa została odnaleziona!

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter