Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (777)

poniedziałek, 06 marzec 2017 07:25

3 wypadki minionego weekendu. 1 osoba nie żyje!

Minionego weekendu doszło do 3 wypadków drogowych, w tym 1 w Płocku oraz 2 w powiecie. Nie obyło się także bez kolizji w weekend. Policja zanotowała w Płocku aż 19 kolizji oraz w 11 powiecie. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w Płocku na ul. Popłacińskiej (sprawca wypadku drogowego). Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 38 osób.

Dzisiaj przed południem doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

Płoccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawców napadu na sklep w miejscowości Nowa Korzeniówka. Mężczyźni używali broni pneumatycznej raniąc właścicielkę sklepu. Decyzją sądu mężczyźni zostali aresztowani.

Komenda Miejska Policji w Płocku poszukuje świadków rozboju, który miał miejsce w dniu 28.10.2016 roku ok. godz. 00.20-00.30 w Płocku przed blokiem przy ul. Gałczyńskiego 18.

Minionej doby doszło do 3 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w Płocku na ul. Nizinnej. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 5 osób.

poniedziałek, 13 luty 2017 08:10

Włamali się na działkę i ukradli quada!

Minionego weekendu doszło do 12 kolizji w mieście oraz 13 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach Zągoty gm. Bielsk i w Bielsku. Do izby wytrzeźwień zostały doprowadzone 24 osoby.

W związku z sygnałami uzyskanymi od konsumentów z Płocka, Miejski Rzecznik Konsumentów apeluje o szczególną uwagę podczas dokonywania zakupów internetowych i przy zawieraniu umów na stronach sklepów internetowych: www.mojezakupy.net oraz www.enbutique.com.
poniedziałek, 06 luty 2017 08:46

Niespokojny weekend w Płocku!

Minionego weekendu doszło do 15 kolizji w mieście oraz 10 kolizji w powiecie płockim. Zostało zatrzymanych 2 nietrzeźwych kierowców w Płocku na ul. Piłsudskiego i Zduńskiej oraz na terenie powiatu w miejscowości Świerczynek. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 18 osób.

poniedziałek, 30 styczeń 2017 08:23

Kolizja kilku aut, a wśród nich pijany kierowca!

Minionego weekendu doszło do 2 wypadków drogowych, które zdarzenia miały w Płocku oraz w powiecie w miejscowości Giżyno.

piątek, 27 styczeń 2017 15:08

Zaginęła 15-letnia Angelika z domu dziecka!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują zaginionej 15- letniej Angeliki Polak, która przebywała dotychczas w Domu Dziecka w Płońsku. Dziewczyna w dniu 20 stycznia 2017 r. wyszła z placówki i do chwili obecnej nie powróciła.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter