Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (782)

W płocku na osiedlu podolszyce doszło do okrutnej tragedii. W wannie zostały znalezione zwłoki dziecka. Policja zatrzymała już matkę niemowlęcia.

piątek, 28 kwiecień 2017 06:01

Czołówka z ciężarówką w powiecie.

Minionej doby doszło do 1 wypadku w powiecie płockim w miejscowości Srebrna. Policja odnotowała 6 kolizji w mieście oraz 3 kolizje w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 12:05

Ćwiczenia z użyciem syren alarmowych

Informujemy, że w środę 26 kwietnia od godziny 12:30 na terenie PKN Orlen - instalacja Kraking Katalityczny II - przeprowadzone zostaną ćwiczenia ratowniczo-gaśnicze Zakładowej Straży Pożarnej.

 

Dzisiaj około 14.25 na parkingu przy markecie LIDL w Płocku przy Al. Kobylińskiego doszło do potrącenia pieszej.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym Andrzejem Gawińskim lat 29.

poniedziałek, 06 marzec 2017 07:25

3 wypadki minionego weekendu. 1 osoba nie żyje!

Minionego weekendu doszło do 3 wypadków drogowych, w tym 1 w Płocku oraz 2 w powiecie. Nie obyło się także bez kolizji w weekend. Policja zanotowała w Płocku aż 19 kolizji oraz w 11 powiecie. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w Płocku na ul. Popłacińskiej (sprawca wypadku drogowego). Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 38 osób.

Dzisiaj przed południem doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

Płoccy policjanci ustalili i zatrzymali sprawców napadu na sklep w miejscowości Nowa Korzeniówka. Mężczyźni używali broni pneumatycznej raniąc właścicielkę sklepu. Decyzją sądu mężczyźni zostali aresztowani.

Komenda Miejska Policji w Płocku poszukuje świadków rozboju, który miał miejsce w dniu 28.10.2016 roku ok. godz. 00.20-00.30 w Płocku przed blokiem przy ul. Gałczyńskiego 18.

Minionej doby doszło do 3 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w Płocku na ul. Nizinnej. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 5 osób.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter