Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (777)

Minionego weekendu doszło do 1 wypadku drogowego w Płocku na ul. Dobrzykowskiej. Doszło do 13 kolizji w mieście oraz 5 kolizji w powiecie. Nietrzeźwy kierujący został zatrzymany na terenie powiatu w miejscowości Antoninów. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 19 osób.

Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję lub Straż Miejską za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

66 nowych policjantów zasiliło szeregi garnizonu mazowieckiego. Dzisiaj odbyło się uroczyste ślubowanie, które przyjął I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz. Teraz przed nowo przyjętymi funkcjonariuszami sześciomiesięczny kurs przygotowawczy, po którym rozpoczną służbę w jednostkach mazowieckiego garnizonu Policji.

Policjanci z Wydziału dw. z przestępczością gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Płocku ustalili mężczyznę, który dopuścił się 46 oszustw na szkodę osób zamieszkałych na terenie całego kraju. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

środa, 28 grudzień 2016 08:47

Sporo kolizji i kradzieże minionej doby.

Minionej doby doszło do 12 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Został zatrzymany 1 nietrzeźwy kierujący pojazdem w Drobinie. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

Dziś 27 grudnia około godziny 7.20 jednostka OSP z Sikorza wyjechała do powalonego drzewa na drodze wojewódzkiej nr. 559 w miejscowości Parzeń-Janówek, gm. Brudzeń Duży.

Minionego weekendu doszło do 1 wypadku w Płocku oraz 18 kolizji. Doszło także do 12 kolizji w powiecie. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Targowej, 7-go Czerwca, Wyszogrodzkiej, Kościuszki i Piłsudskiego oraz na terenie powiatu w miejscowościach Słomin gm. Wyszogród i Nowy Duninów. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 35 osób.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w Płocku przy ul. Gwardii Ludowej, 13 kolizji w mieście oraz 3 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 5 osób.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w powiecie oraz 5 kolizji w mieście. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach: Popłacin i Sambórz gm. Słupno. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

Do wypadku doszło wczoraj 19 grudnia około 14.30 w Rogozinie, na skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej i Imielnickiej.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter