Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (782)

piątek, 27 styczeń 2017 15:08

Zaginęła 15-letnia Angelika z domu dziecka!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują zaginionej 15- letniej Angeliki Polak, która przebywała dotychczas w Domu Dziecka w Płońsku. Dziewczyna w dniu 20 stycznia 2017 r. wyszła z placówki i do chwili obecnej nie powróciła.

czwartek, 26 styczeń 2017 10:34

Podejrzany o zabójstwo już w areszcie!

38-letni Mariusz D. poszukiwany listem gończym za zabójstwo 33-letniego płońszczanina oddał się w ręce Policji. Funkcjonariusze doprowadzili go do prokuratury, gdzie mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

Dziś około godz. 9:00 Mariusz. D,  podejrzany o zabójstwo 33-letniego Dariusza T. zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku  wraz z adwokatem. Na chwilę obecną trwają czynności z jego udziałem w ramach prowadzonego śledztwa - informuje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Minionej doby doszło do 5 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

środa, 11 styczeń 2017 06:53

Jak podreperować budżet po świętach

Świąteczna gorączka sprzyja wydatkom przekraczającym możliwości finansowe lub sprawia, że pieniądze odłożone na czarną godzinę zostają spożytkowane na suto zastawiony stół, dekoracje i prezenty, a także na noworoczną imprezę lub nawet kilkudniowy wyjazd. Już w momencie robienia zakupów, należy sobie zadać pytanie, jak uzupełnić finanse w nowym roku.

Minionego weekendu doszło do 1 wypadku drogowego w Płocku na ul. Dobrzykowskiej. Doszło do 13 kolizji w mieście oraz 5 kolizji w powiecie. Nietrzeźwy kierujący został zatrzymany na terenie powiatu w miejscowości Antoninów. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 19 osób.

Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję lub Straż Miejską za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

66 nowych policjantów zasiliło szeregi garnizonu mazowieckiego. Dzisiaj odbyło się uroczyste ślubowanie, które przyjął I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz. Teraz przed nowo przyjętymi funkcjonariuszami sześciomiesięczny kurs przygotowawczy, po którym rozpoczną służbę w jednostkach mazowieckiego garnizonu Policji.

Policjanci z Wydziału dw. z przestępczością gospodarczą z Komendy Miejskiej Policji w Płocku ustalili mężczyznę, który dopuścił się 46 oszustw na szkodę osób zamieszkałych na terenie całego kraju. Mężczyźnie grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

środa, 28 grudzień 2016 08:47

Sporo kolizji i kradzieże minionej doby.

Minionej doby doszło do 12 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Został zatrzymany 1 nietrzeźwy kierujący pojazdem w Drobinie. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter