Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (782)

poniedziałek, 19 październik 2015 13:47

Oszuści podają się za oficerów CBŚ! Uważajcie!

W piątek 16 października w Płocku policjanci zostali powiadomieni o 10 przypadkach usiłowania kradzieży pieniędzy przez osobę przedstawiającą się jako oficer CBŚ. Poza tymi dziesięcioma usiłowaniami doszło do dwóch faktów oszustwa, w wyniku którego dwaj płoccy seniorzy przekazali swoje oszczędności  obcym osobom.

poniedziałek, 19 październik 2015 06:31

Pożar w miejscowości Brudzeń Duży!

18 października około godziny 20:35 doszło do zadymienia mieszkania w miejscowości Brudzeń Duży, gm. Brudzeń Duży. Strażacy po dotarciu na miejsce zastali objętą ogniem kotłownię w budynku mieszkalnym. Nie było zagrożenia, że pożar obejmie cały budynek. Zostały użyte wentylatory oddymiające, aby oddymić mieszkanie. W akcji gaśniczej udział brały dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej: GBM 367 [M] 50 STAR 244 OSP Bądkowo Kościelne oraz GCBA 369 [M] 04 SCANIA P93 OSP Sikórz. Działania trwały do około godziny 22:00.

poniedziałek, 19 październik 2015 05:58

Zdarzenia z minionego weekendu - kradzież motocykla!

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek poinformował nas o zdarzeniach z minionego weekendu.

piątek, 16 październik 2015 10:05

Zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym [FOTO]

Dzisiaj na DK 62 w miejscowości Wilczkowo pod Wyszogrodem, w powiecie płockim doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Kierowca z samochodu osobowego zginął na miejscu.

16 października - Piątek rano, doszło do wypadku na trasie Płock - Wyszogród w miejscowości Wilczkowo. Zderzył się samochód osobowy marki fiat punto z ciężarówką. Zginęła jedna osoba.

piątek, 16 październik 2015 06:45

Zdjęcia z wypadku [FOTO]

Zdjęcia nadesłane przez rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztofa Piaska.

piątek, 16 październik 2015 06:22

Zdarzenia z minionej doby - Kradzież samochodu!

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek poinformował nas o kolejnych informacjach z wypadku, do którego doszło na trasie ks. Popiełuszki w Płocku.

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 16 października stanie na ulicach:

O wypadku zostaliśmy poinformowani przez rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztofa Piaska. Na trasie ks. Popiełuszki w Płocku doszło do czołowego zderzenia vw golf i bmw. Cztery osoby z bmw zginęły na miejscu, natomiast kierująca vw została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala w Płocku.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter