Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (781)

poniedziałek, 19 październik 2015 06:31

Pożar w miejscowości Brudzeń Duży!

18 października około godziny 20:35 doszło do zadymienia mieszkania w miejscowości Brudzeń Duży, gm. Brudzeń Duży. Strażacy po dotarciu na miejsce zastali objętą ogniem kotłownię w budynku mieszkalnym. Nie było zagrożenia, że pożar obejmie cały budynek. Zostały użyte wentylatory oddymiające, aby oddymić mieszkanie. W akcji gaśniczej udział brały dwa zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej: GBM 367 [M] 50 STAR 244 OSP Bądkowo Kościelne oraz GCBA 369 [M] 04 SCANIA P93 OSP Sikórz. Działania trwały do około godziny 22:00.

poniedziałek, 19 październik 2015 05:58

Zdarzenia z minionego weekendu - kradzież motocykla!

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek poinformował nas o zdarzeniach z minionego weekendu.

piątek, 16 październik 2015 10:05

Zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym [FOTO]

Dzisiaj na DK 62 w miejscowości Wilczkowo pod Wyszogrodem, w powiecie płockim doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z osobowym. Kierowca z samochodu osobowego zginął na miejscu.

16 października - Piątek rano, doszło do wypadku na trasie Płock - Wyszogród w miejscowości Wilczkowo. Zderzył się samochód osobowy marki fiat punto z ciężarówką. Zginęła jedna osoba.

piątek, 16 październik 2015 06:45

Zdjęcia z wypadku [FOTO]

Zdjęcia nadesłane przez rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztofa Piaska.

piątek, 16 październik 2015 06:22

Zdarzenia z minionej doby - Kradzież samochodu!

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek poinformował nas o kolejnych informacjach z wypadku, do którego doszło na trasie ks. Popiełuszki w Płocku.

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 16 października stanie na ulicach:

O wypadku zostaliśmy poinformowani przez rzecznika prasowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztofa Piaska. Na trasie ks. Popiełuszki w Płocku doszło do czołowego zderzenia vw golf i bmw. Cztery osoby z bmw zginęły na miejscu, natomiast kierująca vw została przetransportowana pogotowiem lotniczym do szpitala w Płocku.

Od jutra, tj. piątek 16 października przy ulicy Sienkiewicza zacznie funkcjonować fotoradar Straży Miejskiej. Fotoradar ma znajdować się na tej ulicy codziennie do końca października.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter