Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (777)

Płoccy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zlikwidowali uprawę konopi w jednym z płockich mieszkań. Zatrzymany został również właściciel mieszkania, który zajmował się uprawą.

środa, 02 listopad 2016 10:21

Okradał garaże na terenie Płocka.

Płoccy policjanci zatrzymali 20 letniego mężczyznę, który okradał garaże na terenie Płocka. Funkcjonariusze odzyskali również skradzione przedmioty o wartości ponad 4 tys. złotych.

Minionych dwóch dni doszło do jednego wypadku w Płocku oraz 1 wypadku w powiecie. Odnotowano 11 kolizji w mieście oraz 7 kolizji w powiecie. Został zatrzymany jeden nietrzeźwy kierujący pojazdem w Płocku na ul. Bat. Chłopskich. Bo izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 14 osób.

28 października około godziny 23.00 w czasie awantury między dwoma 23 latkami z Płocka, jeden z nich zaatakował drugiego nożem zadając mu 4 rany. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, natomiast napastnik w sobotę został zatrzymany w policyjnym areszcie.

"Widzę – jestem widoczny" - pod takim hasłem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzili wczoraj działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jednym z elementów mającym bezpośrednie przełożenie na to bezpieczeństwo jest właściwy stan oświetlenia pojazdu.

czwartek, 27 październik 2016 17:46

Tragiczne zakończenie poszukiwań w powiecie!

Policjanci z Posterunku Policji w Brudzeniu prowadzili poszukiwania za zaginionym Sławomirem Henrykiem Zielińskim.

Policjanci z Posterunku Policji w Brudzeniu prowadzą poszukiwania za zaginionym Sławomirem Henrykiem Zielińskim lat 53.

Policjanci z Posterunku Policji w Wyszogrodzie prowadzą poszukiwania za zaginionym Marcinem Romanem Krajewskim lat 54.

czwartek, 27 październik 2016 08:49

2 wypadki minionej doby i 2 osoby w szpitalu!

 

Minionej doby doszło do 2 wypadków drogowych w powiecie płockim, 7 kolizji w mieście oraz 3 kolizji w powiecie. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 11 osób.

 

Minionej doby doszło do jednego wypadku drogowego w Płocku przy ul. Chopina. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem potrącił rowerzystę jadącego na przejeździe dla rowerów. Rowerzysta doznał urazu głowy i został przewieziony do szpitala. Płocka policja informuje, iż nie posiada informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter