Facebook GooglePlus Twitter

Sport (288)

Wisła Płock sprowadziła z Zawiszy Bydgoszcz na zasadzie transferu definitywnego Jakuba Łukowskiego.

Mecz rozgrywany był na boisku przy hotelu BoniFaCio w Kępie koło Sochacina, gdzie piłkarze Lecha przebywają na zgrupowaniu. Pomimo wysokiej temperatury wokół boiska zgromadziło się kilkudziesięciu sympatyków obu drużyn. 

Kamil Fabisiak, pomimo iż kwalifikację paraolimpijską ma zapewnioną nie spuszcza z tonu i osiąga coraz lepsze wyniki!

poniedziałek, 20 czerwiec 2016 11:18

Miljan Pušica dłużej w ORLEN Wiśle!

Jeszcze przynajmniej rok barw ORLEN Wisły będzie bronił Miljan Pušica. 

czwartek, 16 czerwiec 2016 11:15

Piłkarze przygotowują się do nowego sezonu!

Od badań wydolnościowych rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu piłkarze Wisły Płock. Pierwsza grupa Nafciarzy na stadionie pojawiła się już o 8:30. Po obowiązkowym badaniu krwi zawodnicy przeszli testy wydolnościowe, których wyniki będą znane za kilka dni. Chociaż piłkarze za testami nie przepadają, nikomu nie brakowało humoru. Dzisiaj po południu odbędzie się jeszcze wspólny trening stricte piłkarski. Pierwsze spotkanie kontrolne zaplanowane jest na 22 czerwca w Płońsku, gdzie zagramy z poznańskim Lechem.

Ubierający zespół Wisły Płock od lata 2013 r. adidas pozostanie przez co najmniej następny sezon Sponsorem Technicznym Wisły.

W dniach 10-12 czerwca w Sanoku odbyły IV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kickboxingu. Płocczanin Piotr Maślanka po raz trzeci wywalczył tytuł Mistrza Polski w Kickboxingu.
poniedziałek, 13 czerwiec 2016 15:55

Dominik Furman pierwszym wzmocnieniem Wisły Płock!

Pierwszym letnim wzmocnieniem Wisły Płock stał się Dominik Furman. Pomocnik został wypożyczony do końca sezonu z ustaloną w umowie z Toulouse FC opcją transferu definitywnego.

poniedziałek, 13 czerwiec 2016 09:13

Polska pokonuje Irlandię, a Niemcy Ukrainę!

12 czerwca o godzinie 18.00 rozpoczął się zwycięski mecz dla Polaków, w którym pokonali Irlandię Północną 1:0 po bramce Milika w 51 minucie spotkania. Drugi mecz w naszej grupie Niemcy - Ukraina zakończył się wynikiem 2:0. Cieszymy się z faktu, iż mistrzostwa rozpoczynamy z 3pkt na koncie po pierwszym meczu. Kolejny mecz gramy z Niemcami 16 czerwca o godzinie 21.00. Zachęcamy wszystkich do wspólnego kibicowania!

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter