Facebook GooglePlus Twitter

Sport (299)

poniedziałek, 04 lipiec 2016 11:13

Darmowa szkółka wakeboard'owa dla najmłodszych!

Szkółka wakeboard'owa polegać będzie na szkoleniu dzieci i młodzieży w wieku 8 - 18 w zakresie upowszechniania kultury fizycznej jaką jest wakeboard.

niedziela, 03 lipiec 2016 08:02

Wisła wygrywa w ostatnim grodziskim sparingu!

Ostatnim sparingpartnerem Wisły na obozie przygotowywawczym w Grodzisku Wielkopolskim była Polonia Środa Wielkopolska. 

W piątek w kopenhaskiej siedzibie firmy SELECT odbyło się losowanie fazy grupowej elitarnej EHF VELUX Ligi Mistrzów. Rywali Nafciarzy to europejska czołówka. Los przydzielił Orlen Wisłę Płock do grupy A.

Szymon Marciniak zaskoczył wszystkich płocczan startując podczas tegorocznych mistrzostw we Francji. Jako sędzia główny rozegrał dotychczas trzy spotkania. Na liniach płocczaninowi pomagali Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz. Dodatkowymi sędziami byli Tomasz Musiał oraz Paweł Raczkowski.

W miniony weekend, 25-26 czerwca, wioślarze z całej Polski rywalizowali w Kruszwicy o miejsca w reprezentacjach juniorów na główne imprezy mistrzowskie na świecie. W Centralnych Kontrolnych Regatach Juniorów ścigało się blisko czterystu wioślarzy w kategoriach młodzieżowych, od młodzika po juniorów. Dzięki wsparciu Miasta Płock oraz PKN Orlen, w zawodach uczestniczyło 35 młodych zawodników z Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego, w większości uczniów Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy Zespole Szkół Technicznych. 

Szymon Marciniak zaskoczył wszystkich płocczan startując podczas tegorocznych mistrzostw we Francji. Jako sędzia główny rozegrał dotychczas trzy spotkania. Tak jak nasza reprezentacja Szymon nadal utrzymuje się na UEFA EURO 2016.
poniedziałek, 27 czerwiec 2016 13:20

LOTTO Poland Bike Marathon w Płocku już 3 lipca!

Kultowa trasa w Płocku czeka na miłośników „dwóch kółek”. W niedzielę 3 lipca LOTTO Poland Bike Marathon siódmy raz z rzędu odwiedzi historyczną stolicę Polski, gdzie odbędzie się dziewiąty etap tegorocznego cyklu wyścigów amatorów na rowerach górskich, organizowanego przez Grzegorza Wajsa. Kolorowe Miasteczko Kolarskie z Biurem Zawodów oraz startem i metą wyścigów znajdą się przy Zalewie Sobótka w Płocku.

Od dzisiaj nabywać można karnety na rundę zasadniczą sezonu 2016/2017. Sprzedaż biletów na pierwszy mecz sezonu z Lechią Gdańsk ruszy w poniedziałek 4 lipca.

poniedziałek, 27 czerwiec 2016 09:19

Podolanka już po remoncie! MZOS zaprasza na basen!

 

27 czerwca w poniedziałek po przerwie technologicznej została otwarta Pływalnia Miejska Podolanka.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter