Facebook GooglePlus Twitter

Sport (288)

Zapraszamy na XI Trathlion o Puchar Prezydenta Płocka. Impreza odbędzie się w sobotę 11 czerwca w rejonie Zalewu „Sobótka”.

Nawet dla 400 młodych adeptów football’u znajdą się miejsca w wyjątkowym programie wakacyjnym skonstruowanym przez PKN ORLEN, Fundację ORLEN - DAR SERCA oraz Stowarzyszenie Sportu Młodzieżowego Wisła Płock. Organizatorzy zapraszają dzieci w wieku 7 – 15 lat na bezpłatne półkolonie „Piłkarskie Wakacje z ORLENEM”. Turnusy odbędą się w lipcu, a rekrutacja potrwa od 7 do 21 czerwca 2016 r.

poniedziałek, 06 czerwiec 2016 09:55

10 tys. widzów na Drift Masters GP!

Ponad 10 tys. widzów zobaczyło sobotnią, nocną rundę Drift Masters GP. Choć w niedzielę było ich mniej – stadion im. Kazimierza Górskiego także wypełniony był miłośnikami sportów motorowych.
poniedziałek, 06 czerwiec 2016 09:03

Przegrana na koniec sezonu. Szacunek dla kibiców!

W ostatnim meczu sezonu 2015/2016 Wisła Płock uległa 2:1 z GKS-owi Katowice. Bramki dla gospodarzy zdobyli Tomasz Zahorski i Oskar Stanik, zaś dla nas trafił Mikołaj Lebedyński.

W Orlen Arenie reprezentacja Polski kobiet w ostatnim meczu kwalifikacji do Mistrzostw Europy, pokonała reprezentację Słowacji 28:25. Mecz był także pożegnaniem z Kimem Rasmussenem, który zakończył sześcioletni okres pracy z Polkami. Gospodarzem meczu był Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Zawodnicy Wisły Płock odwiedzili sklepy, które prowadzą sprzedaż napojów Wisła Energy Drink w regionie. Wizyty w wybranych sklepach to forma podziękowań za wsparcie jakiego udzielili właściciele sklepów stawiając wiślacki energetyk na półkach.

niedziela, 05 czerwiec 2016 11:44

Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych!

Ta niezwykle widowiskowa impreza odbywa się w Płocku na Wiśle, na wysokości molo. Po sobotnich emocjach, dziś drugi dzień zmagań. Zapraszamy do oglądania i kibicowania zawodnikom!
piątek, 03 czerwiec 2016 09:50

Drift Masters GP znów w Płocku!

- Cieszę się bardzo, że po raz kolejny do Płocka zawitały zawody Drift Masters i po raz drugi rozgrywane będą na stadionie Wisły – mówił prezydent miasta Andrzej Nowakowski na czwartkowej konferencji prasowej przed drugą w tym roku rundą Drift Masters GP

Marcin "Różal" Różalski po wygranej walce z Mariuszem Pudzianowskim na KSW35 wystawił kilka akcesorii związanych z tą galą. Cała kwota z wygranych licytacji ma zostać przekazana na cele charytatywne.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter