Facebook GooglePlus Twitter

Sport (290)

poniedziałek, 24 październik 2016 10:01

Przegrywamy z Górnikiem. Wisła w drugiej części tabeli.

Znakomita przez ponad godzinę gra i kilka 100% okazji do zdobycia gola nie wystarczyło do pokonania gości z Łęcznej. W 13. kolejce Lotto Ekstraklasy Wisła uległa Górnikowi 1:2.

wtorek, 11 październik 2016 10:16

Nowy sklep Wisły Płock!

Wisła Płock uruchomiła nowy punkt sprzedażowy na Stadionie im. Kazimierza Górskiego.

poniedziałek, 10 październik 2016 10:26

Turniej EKSTRA TALENT w Płocku!

W poniedziałek 10 października od godziny 10:00 na boiskach przy stadionie im. Kazimierza Górskiego odbędzie się turniej EKSTRA TALENT, w którym wezmą udział zespoły U-12. Organizatorami są Wisła Płock i Fundacja Ekstraklasy. 

Przed nami ostatni driftingowy weekend w sezonie 2016. Najlepsi drifterzy z Polski i Europy, po raz drugi w tym roku, przyjadą do Płocka aby rywalizować na stadionie im. Kazimierza Górskiego, gdzie specjalnie na potrzeby DMGP został wylany asfaltowy tor.

„Lekcja z Mistrzem” to wspólna akcja Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN oraz Urzędu miasta Płocka. Biorą w niej udział sportowcy reprezentujący dyscypliny, które sponsoruje koncern.

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu piłkarze Wisły Płock przegrali z Wisłą Kraków 2:3. Nafciarze do przerwy przegrywali 0:2, ale w drugiej części spotkania byli bardzo blisko wywalczenia nawet kompletu punktów.

Wisła Płock podpisała umowę z Fundacją Kibica i tym samym przystąpiła do programu Sportbonus, który ruszy już 22 października.

W środę ORLEN Wisła w ramach rozgrywek PGNiG Superligi zmierzy się na wyjeździe z KPR RC Legionowo – Wiemy, czego się spodziewać – mówi Marko Tarabochia.

W poniedziałek przedstawiciele Bończa Studio po raz drugi przyjechali do Płocka na spotkanie z władzami klubu, przedstawicielami miasta oraz Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter