Facebook GooglePlus Twitter

Sport (290)

czwartek, 15 wrzesień 2016 06:53

Medaliści z New Taipej u prezydenta Płocka

Prezydent Andrzej Nowakowski spotkał się z młodymi sportowcami, którzy zdobyli medale i reprezentowali nasze miasto na 50. Międzynarodowych Igrzyskach Szkolnych na Tajwanie.
czwartek, 15 wrzesień 2016 06:46

Ivica Vrdoljak nowym zawodnikiem Wisły Płock!

Ivica Vrdoljak związał się z naszym klubem kontraktem obowiązującym do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia o kolejny rok. 32-letni Chorwat przez ostatnie sześć lat był zawodnikiem Legii Warszawa. 

poniedziałek, 12 wrzesień 2016 17:23

5 Półmaraton Dwóch Mostów. [FOTO Maciej Kuświk]

W piątym Półmaratonie Dwóch Mostów wystartowało ponad 700 biegaczy, najliczniejsza grupa to płocczanie, ale wielu było też zawodników z różnych stron Polski, a także z zagranicy. – Będziecie zmagać się z piękną, ale trudną trasą, z własnymi słabościami i z czasem. Życzę wszystkim pozytywnych emocji, satysfakcji z osiągnięć i kolejnej „życiówki” – dopingował na starcie biegu prezydent Andrzej Nowakowski.
poniedziałek, 12 wrzesień 2016 09:01

700 biegaczy na 5 Półmaratonie Dwóch Mostów. FOTO]

W piątym Półmaratonie Dwóch Mostów wystartowało ponad 700 biegaczy, najliczniejsza grupa to płocczanie, ale wielu było też zawodników z różnych stron Polski, a także z zagranicy. – Będziecie zmagać się z piękną, ale trudną trasą, z własnymi słabościami i z czasem. Życzę wszystkim pozytywnych emocji, satysfakcji z osiągnięć i kolejnej „życiówki” – dopingował na starcie biegu prezydent Andrzej Nowakowski.

Wisła Płock odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Po raz ostatni z kompletu punktów przywiezionych do Płocka w ekstraklasie cieszyliśmy się w marcu 2007 r. po pokonaniu w Szczecinie Pogoni!

W poniedziałek 12 września do Płocka zawita Akademia Klasy Ekstra. To nie tylko świetna zabawa, ale też okazja do zaprezentowania swoich umiejętności.

Miejski Zespół Obiektów Sportowych organizuje zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci. Od 12 września startuje nabór na kurs nauki gry w tenisa ziemnego. Zajęcia będą przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, które będą liczyć maksymalnie ośmiu uczestników. Kryterium podziału będzie wiek oraz zaawansowanie kursantów.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia taekwondo olimpijskiego dla dzieci i młodzieży. Zajęcia organizuje klub LKS Puncher.
środa, 07 wrzesień 2016 12:08

Zaszły zmiany Półmaratonu Dwóch Mostów!

Już o godz. 8.30 w najbliższą niedzielę wystartują zawodnicy biorący udział w tegorocznej edycji biegu. – To ze względu na zapowiadane upały. Nie chcemy, aby zawodnicy biegli w najgorszy skwar – wyjaśniał podczas konferencji prasowej prezydent Andrzej Nowakowski.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter