Facebook GooglePlus Twitter

Sport (299)

„Lekcja z Mistrzem” to wspólna akcja Polskiego Koncernu Naftowego ORLEN oraz Urzędu miasta Płocka. Biorą w niej udział sportowcy reprezentujący dyscypliny, które sponsoruje koncern.

Po niezwykle emocjonującym spotkaniu piłkarze Wisły Płock przegrali z Wisłą Kraków 2:3. Nafciarze do przerwy przegrywali 0:2, ale w drugiej części spotkania byli bardzo blisko wywalczenia nawet kompletu punktów.

Wisła Płock podpisała umowę z Fundacją Kibica i tym samym przystąpiła do programu Sportbonus, który ruszy już 22 października.

W środę ORLEN Wisła w ramach rozgrywek PGNiG Superligi zmierzy się na wyjeździe z KPR RC Legionowo – Wiemy, czego się spodziewać – mówi Marko Tarabochia.

W poniedziałek przedstawiciele Bończa Studio po raz drugi przyjechali do Płocka na spotkanie z władzami klubu, przedstawicielami miasta oraz Stowarzyszenia Sympatyków Klubu Wisła Płock.

Już w następnej kolejce piłkarze Wisły Płock zagrają na stadionie im. Kazimierza Górskiego z Wisłą Kraków. Bilety na to spotkanie są już w sprzedaży. Wisła Płock wraz z firmą ABJPoster, producentem pysznego napoju Wisła Istonic Drink, przygotowała promocję dla naszych kibiców!

Producent Wisła Energy Drink wraz z Wisłą Płock przygotowali nie lada gratkę dla kibiców. Chodzi o specjalną akcję promocyjną -„Płock lubi Wisłę”.

czwartek, 22 wrzesień 2016 09:47

Mistrzostwa Mazowsza Kettlebell w Galerii Wisła!

1 października w Galerii Wisła Polska Akademia Kettlebell Sport zaprezentuje na czym polega sport odważnikowy. Tego dnia w płockiej Galerii odbędą się Mistrzostwa Mazowsza, w których wystartują czołowi zawodnicy polskiej sceny kettlebell, a także zawodnicy Reprezentacji Litwy, wśród nich wielokrotny Mistrz Świata i Europy - Tomas Mieżlaiśkis.

poniedziałek, 19 wrzesień 2016 07:05

Wygrywamy z Pogonią! Wisła na 5 miejscu!

Po  emocjonującym spotkaniu podopieczni Marcina Kaczmarka pokonali Pogoń Szczecin 2:0. Dwie bramki dla naszego zespołu zdobył Jose Kante.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter