Facebook GooglePlus Twitter

Sport (290)

wtorek, 30 sierpień 2016 12:25

Cinkciarz.pl nowym sponsorem Wisły Płock!

Cinkciarz.pl podpisał umowę sponsorską z Wisłą Płock, kolejnym klubem piłkarskiej Ekstraklasy. Współpraca będzie miała charakter wieloletni.

Po zaciętym spotkaniu na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku, Wisła przegrywa z Koroną Kielce 1:2.

Wisła Płock zaprasza do udziału w wielkiej akcji charytatywnej z udziałem wszystkich klubów ekstraklasy oraz ich kibiców. W czasie 8. kolejki Lotto Ekstraklasy ośmiu stadionach będzie prowadzana akcja, w czasie której zbierane będą przybory szkolne dla dzieci z uboższych rodzin.

niedziela, 21 sierpień 2016 08:07

Rio 2016: Szczypiorniści dziś walczą o brąz!

Mimo przegranej z Danią 28:29 był to mecz, który z pewnością zapisze się w historii polskiego szczypiorniaka. Dziś o brązowy medal piłkarze ręczni powalczą z Niemcami!

W Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu odbyła się uroczystość wręczenia nominacji na Mistrzostwa Świata najlepszym polskim wioślarzom w kategoriach młodzieżowych. Wśród nich są trzej zawodnicy z Płocka.

Podopieczni Marcina Kaczmarka udawali się na mecz do Wrocławia w bojowych nastrojach. Cztery dni temu Nafciarze pokonali dotychczasowego lidera rozgrywek, Jagiellonię Białystok. 

Wszystkich amatorów biegania w każdym wieku zapraszamy w sobotę 20 sierpnia na Stary Rynek. O godz. 18 wystartuje tu Pierwszy Bieg im. Obrońców Płocka 1920 roku.
wtorek, 16 sierpień 2016 19:21

Siergiej Krivets powołany do reprezentacji!

Po wielu latach przerwy zawodnik Wisły Płock otrzymał powołanie do pierwszej reprezentacji.

Mecz 5. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Jegiellonią Białystok już w najbliższy poniedziałek 15 sierpnia o godzinie 18:00. Klub z Łukasiewicza wraz z Urzędem Miasta Płocka przygotował dla kibiców specjalny gadżet, który otrzymacie przy zakupie biletu.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter