Facebook GooglePlus Twitter

Sport (299)

Wisła Płock odniosła pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie. Po raz ostatni z kompletu punktów przywiezionych do Płocka w ekstraklasie cieszyliśmy się w marcu 2007 r. po pokonaniu w Szczecinie Pogoni!

W poniedziałek 12 września do Płocka zawita Akademia Klasy Ekstra. To nie tylko świetna zabawa, ale też okazja do zaprezentowania swoich umiejętności.

Miejski Zespół Obiektów Sportowych organizuje zajęcia tenisa ziemnego dla dzieci. Od 12 września startuje nabór na kurs nauki gry w tenisa ziemnego. Zajęcia będą przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, które będą liczyć maksymalnie ośmiu uczestników. Kryterium podziału będzie wiek oraz zaawansowanie kursantów.

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia taekwondo olimpijskiego dla dzieci i młodzieży. Zajęcia organizuje klub LKS Puncher.
środa, 07 wrzesień 2016 12:08

Zaszły zmiany Półmaratonu Dwóch Mostów!

Już o godz. 8.30 w najbliższą niedzielę wystartują zawodnicy biorący udział w tegorocznej edycji biegu. – To ze względu na zapowiadane upały. Nie chcemy, aby zawodnicy biegli w najgorszy skwar – wyjaśniał podczas konferencji prasowej prezydent Andrzej Nowakowski.
Brązowy medal wywalczył zawodnik Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego podczas Akademickich Mistrzostw Świata. Zawody odbyły się w miniony weekend na poznańskiej Malcie.
Tylko do 30 września można zgłaszać drużyny do XVII edycji „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na następców m.in. Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego i Pauliny Dudek czeka pasjonująca piłkarska przygoda, której Wielki Finał już po raz czwarty rozegrany zostanie na Stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Zwycięzcy w nagrodę obejrzą na żywo wyjątkowy mecz piłkarski.
poniedziałek, 05 wrzesień 2016 11:07

STS został sponsorem Wisły Płock!

STS, największy legalny bukmacher w Polsce, nawiązał współpracę ze Wisłą Płock. W ramach umowy sponsorskiej materiały promujące STS pojawią się na bandach LED podczas meczów na stadionie im. Kazimierza Górskiego, a także na profilach społecznościowych klubu. Porozumienie będzie obowiązywać do końca tego roku.

piątek, 02 wrzesień 2016 12:20

Rusza piłkarskie przedszkole Wisły Płock!

Twoje dziecko ma dużo energii, a przy tym kocha piłkę nożną? Już dziś zapisz swoją pociechę do Piłkarskiego Przedszkola Wisły Płock! Kto wie, może to właśnie twoje dziecko będzie w przyszłości reprezentował płocką drużynę? 

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter