Facebook GooglePlus Twitter

Sport (299)

W Centralnym Ośrodku Sportu w Wałczu odbyła się uroczystość wręczenia nominacji na Mistrzostwa Świata najlepszym polskim wioślarzom w kategoriach młodzieżowych. Wśród nich są trzej zawodnicy z Płocka.

Podopieczni Marcina Kaczmarka udawali się na mecz do Wrocławia w bojowych nastrojach. Cztery dni temu Nafciarze pokonali dotychczasowego lidera rozgrywek, Jagiellonię Białystok. 

Wszystkich amatorów biegania w każdym wieku zapraszamy w sobotę 20 sierpnia na Stary Rynek. O godz. 18 wystartuje tu Pierwszy Bieg im. Obrońców Płocka 1920 roku.
wtorek, 16 sierpień 2016 19:21

Siergiej Krivets powołany do reprezentacji!

Po wielu latach przerwy zawodnik Wisły Płock otrzymał powołanie do pierwszej reprezentacji.

Mecz 5. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Wisłą Płock a Jegiellonią Białystok już w najbliższy poniedziałek 15 sierpnia o godzinie 18:00. Klub z Łukasiewicza wraz z Urzędem Miasta Płocka przygotował dla kibiców specjalny gadżet, który otrzymacie przy zakupie biletu.

Wisła Płock po bardzo emocjonującej końcówce zremisowała z Ruchem Chorzów 2:2. Bramki dla naszego zespołu strzelali Jose Kante i Giorgi Merebashvili. 

Już we wtorek 30 sierpnia na terenie zalewu Sobótka w Płocku odbędzie się ekstremalna rywalizacja na dystansie 350 m pływania i 5 000m z przeszkodami. Będą to zawody sprawnościowe rozgrywane w formule aqauthlonu. Rywalizacja została zaprojektowana tak, aby mogli w niej sprawdzić się sportowcy uprawiający różne dyscypliny: lekkoatleci, zawodnicy sztuk walki, gimnastycy, strongmani, triathloniści czy też crossfiterzy. Start imprezy od godziny 12:00. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Bartosz Frankowski z Torunia będzie sędzią najbliższego spotkania Wisły. Nasz zespół na wyjeździe zmierzy się z Ruchem Chorzów. 

Płocki sędzia Szymon Marciniak wraz ze swoimi asystentami otrzymali zaproszenie od Departamentu sędziowskiego FIFA na szkolenie dla perspektywicznych sędziów, którzy będą przygotowani do prowadzenia spotkań finałów mistrzostw świata w Rosji w 2018 roku.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter