Facebook GooglePlus Twitter

Sport (288)

 

Ekstraklasa prezentuje nową wersję spotu na sezon 2016/17, a w gronie miast Ekstraklasy witają Płock i Gdynię!

W piątek, dzień przed meczem, liczba sprzedanych wejściówek na mecz Wisła Płock - Legia Warszawa wzrosła do 7.000.

BHT Auto Forum zwyciężyła w ostatnim turnieju rangi Mistrzostw Polski w Gdańsku i tym samym została najlepszą drużyną w plażowej odmianie piłki ręcznej. Zespół Płocka w ostatnich latach zdominował rozgrywki w kraju. To trzeci mistrzowski tytuł płocczan w przeciągu ostatnich trzech lat.

W najbliższy czwartek w Danii rozpoczną się młodzieżowe mistrzostwa Europy w piłce ręcznej z udziałem reprezentacji Polski, w której składzie znalazło się trzech Wiślaków.

Polski Związek Piłki Nożnej zatwierdził dzisiaj obsady sędziowskie 3. kolejki Lotto Ekstraklasy. Arbitrem sobotniego spotkania będzie Tomasz Musiał.

O awans do 1/16 Pucharu Polski Wisła Płock zagrała na wyjeździe ze Stalą Mielec na Stadionie Miejskim w Mielcu. Piłkarze z Podkarpacia jak dotąd byli wygodnym rywalem dla Nafciarzy, lecz niestety schodzimy z boiska z wynikiem 4:3.

Polski Związek Tenisowy i BGŻ BNP Paribas zaprasza na ogólnopolski cykl jednodniowych imprez dla dzieci odbywających się na miejskich rynkach, skoncentrowany wokół darmowych pokazowych lekcji tenisa, które realizowane będą w oparciu o międzynarodowy program promocji tenisa wśród najmłodszych Tenis10.

16 lipca w sobotę na estradzie miejskiej we Władysławowie, odbyła się pierwsza edycja „Baltic Bodybuilding and Fitness Challenge”. Zmagania o tytuł najlepszych przedstawicieli w kulturystyce i fitness, uatrakcyjnił bogaty program warsztatów z utytułowanymi sportowcami. Pierwsze miejsce w kategorii fitness sylwetkowe zajęła płocczanka Izabela Murawska!

Już w najbliższą sobotę rozpoczną się Wielkie Derby Mazowsza! 30 lipca w sobotę o godzinie 20.30 w Płocku na stadionie Wisły rozegrany zostanie mecz Wisła Płock - Legia Warszawa.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter