Facebook GooglePlus Twitter

Sport (290)

niedziela, 31 lipiec 2016 07:49

Legia prawie pokonana! Brawa dla kibiców!

To był wielki mecz w Płocku. Niespotykana od niepamiętnych czasów frekwencja, wspaniały doping, pięć bramek i mnóstwo zwrotów akcji. Tak w skrócie można opisać sobotnie, 19. derby Mazowsza. Po niezwykle emocjonującym meczu Legia wraca do Warszawy z tarczą.

Na kilka dni przez rozpoczęciem przygotowań pierwszego zespołu, Płocka Jutrzenka poinformowała, iż od 2 sierpnia, do drużyny seniorek dołączy aż sześć zawodniczek z grupy juniorek, które w poprzednim sezonie prowadził Trener Marcin Krysiak: Izabela Wójciak, Martyna Kalińska, Natalia Pamela Maruszewska, Patrycja Kijanowska, Natalia Kruszewska i Madzia Rzemieniewska. Wszystkim nowym i starym zawodniczkom życzymy udanego sezonu i pięknych bramek Laughing

 

Ekstraklasa prezentuje nową wersję spotu na sezon 2016/17, a w gronie miast Ekstraklasy witają Płock i Gdynię!

W piątek, dzień przed meczem, liczba sprzedanych wejściówek na mecz Wisła Płock - Legia Warszawa wzrosła do 7.000.

BHT Auto Forum zwyciężyła w ostatnim turnieju rangi Mistrzostw Polski w Gdańsku i tym samym została najlepszą drużyną w plażowej odmianie piłki ręcznej. Zespół Płocka w ostatnich latach zdominował rozgrywki w kraju. To trzeci mistrzowski tytuł płocczan w przeciągu ostatnich trzech lat.

W najbliższy czwartek w Danii rozpoczną się młodzieżowe mistrzostwa Europy w piłce ręcznej z udziałem reprezentacji Polski, w której składzie znalazło się trzech Wiślaków.

Polski Związek Piłki Nożnej zatwierdził dzisiaj obsady sędziowskie 3. kolejki Lotto Ekstraklasy. Arbitrem sobotniego spotkania będzie Tomasz Musiał.

O awans do 1/16 Pucharu Polski Wisła Płock zagrała na wyjeździe ze Stalą Mielec na Stadionie Miejskim w Mielcu. Piłkarze z Podkarpacia jak dotąd byli wygodnym rywalem dla Nafciarzy, lecz niestety schodzimy z boiska z wynikiem 4:3.

Polski Związek Tenisowy i BGŻ BNP Paribas zaprasza na ogólnopolski cykl jednodniowych imprez dla dzieci odbywających się na miejskich rynkach, skoncentrowany wokół darmowych pokazowych lekcji tenisa, które realizowane będą w oparciu o międzynarodowy program promocji tenisa wśród najmłodszych Tenis10.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter