Facebook GooglePlus Twitter

Sport (290)

Podopieczni Marcina Kaczmarka wyruszyli dziś do Gliwic, gdzie jutro rozegrają mecz w ramach 2. kolejki Lotto Ekstraklasy.

Od jutra w stoisku klubowym Wisły Płock w galerii Mazovia rusza przedsprzedaż biletów na mecz Wisły Płock z Legią Warszawa. Od poniedziałku przedsprzedaż ruszy także w sklepiku na stadionie przy Łukasiewicza 34.

Wisła Płock w swoim pierwszym spotkaniu w ekstraklasie pokonała Lechię Gdańsk 2:1 na swoim boisku. Kolejny mecz na swoim terytorium Wisła rozegra z mistrzem polski Legią Warszawa.

Na poznańskiej Malcie 16 i 17 lipca odbyły się wioślarskie Mistrzostwa Polski Juniorów. W imprezie, dzięki wsparciu Urzędu Miasta Płocka oraz PKN Orlen, nie mogło zabraknąć wioślarzy z Płockiego Towarzystwa Wioślarskiego i Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy płockiej Siedemdziesiątce. W Mistrzostwach wystartowało 13 zawodników PTW w tym 10 uczniów SMS.

W tym tygodniu poznamy skład reprezentacji na Igrzyska w Rio de Janeiro. W sumie szansę na udział w Olimpiadzie ma siedmiu Nafciarzy.

Jakub Łukowski został powołany na konsultacje Reprezentacji Polski U20 (roczniki 1996-97), która odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Zielonce. Z zespołem Mariusza Stępińskiego współpracuje także asystent Marcina Kaczmarka - Sławomir Rafałowicz. 

Piłkarze Wisły Płock przełamali passę meczów bez zwycięstwa z Lechią i w inauguracyjnym meczu ekstraklasy pokonali gdańszczan 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali Przemysław Szymiński i Dominik Furman. 

Dziś Wisła Płock rozpoczyna swoją grę w Ekstraklasie, na którą tak wszyscy czekaliśmy od kilku lat. Do płockiego klubu dołączyło dotychczas 9 nowych zawodników, aby walczyć o większe cele, a nie tylko utrzymanie w Ekstraklasie. Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk odbędzie się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku o godzinie 18.00.

Na 50. Międzynarodowych Igrzyskach Szkolnych na Tajwanie brązowy medal w taekwondo zdobył Bartosz Duszyński w kategorii do 48kg.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter