Facebook GooglePlus Twitter

Sport (299)

W tym tygodniu poznamy skład reprezentacji na Igrzyska w Rio de Janeiro. W sumie szansę na udział w Olimpiadzie ma siedmiu Nafciarzy.

Jakub Łukowski został powołany na konsultacje Reprezentacji Polski U20 (roczniki 1996-97), która odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia w Zielonce. Z zespołem Mariusza Stępińskiego współpracuje także asystent Marcina Kaczmarka - Sławomir Rafałowicz. 

Piłkarze Wisły Płock przełamali passę meczów bez zwycięstwa z Lechią i w inauguracyjnym meczu ekstraklasy pokonali gdańszczan 2:1. Bramki dla naszego zespołu strzelali Przemysław Szymiński i Dominik Furman. 

Dziś Wisła Płock rozpoczyna swoją grę w Ekstraklasie, na którą tak wszyscy czekaliśmy od kilku lat. Do płockiego klubu dołączyło dotychczas 9 nowych zawodników, aby walczyć o większe cele, a nie tylko utrzymanie w Ekstraklasie. Mecz Wisła Płock - Lechia Gdańsk odbędzie się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego w Płocku o godzinie 18.00.

Na 50. Międzynarodowych Igrzyskach Szkolnych na Tajwanie brązowy medal w taekwondo zdobył Bartosz Duszyński w kategorii do 48kg.

10 lipca w Częstochowie zakończyły się trwające trzy dni finały XXII edycji ogólnopolskiego turnieju minisiatkówki Kinder+Sport, największych rozgrywek siatkarskich dla najmłodszych w Europie. W realizowanym od ponad 9 lat programie, brali udział m.in. tacy siatkarze jak Mateusz Mika, Karol Kłos czy Fabian Drzyzga, którzy dziś stanowią o sile naszej kadry.

Płoccy kickbokserzy wywalczyli brązowe medale na imprezach rangi mistrzowskiej w Pułtusku.

Duńska firma SELECT będzie przez kolejne trzy sezony ubierać zawodników pierwszego zespołu ORLEN Wisły Płock. 

sobota, 09 lipiec 2016 06:35

Pewne zwycięstwo Wisły z Arką!

Podopieczni Marcina Kaczmarka wracają z Gdyni w świetnych humorach. Po dobrym meczu pokonała Arkę Gdynia 3:. Bramki dla płocczan strzelali Gemega i Lebedyński, samobójcze trafienie zaliczył też Sołdecki.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter