Facebook GooglePlus Twitter

Rozrywka

Rozrywka (40)

Festiwal Audioriver po raz kolejny ogłasza i po raz kolejny pokazuje, że zależy mu na unikalności programu. W ostatni weekend lipca czeka nas bowiem pierwszy w Polsce występ Jamiego Woona pierwszy polski występ Blawana i Surgeona jako Trade live oraz polska premiera nowego audiowizualnego spektaklu Dangera. A to przecież nie wszystko, bo do składu dołączyli także Nu:Tone & Logistics, Ilario Alicante, Octave One live oraz Mefjus.

Organizatorzy HIP-HOP Festival opublikowali kolejnych artystów tegorocznego festiwalu. Sitek i JNR Getlost wystąpią na scenie w Płocku!

czwartek, 17 marzec 2016 10:26

Opera Lwowska - VIVAT OPERETTA.

23 kwietnia 2016 o godzinie 16:00 odbędzie 2 część znanej wszystkim Opery Lwowskiej w programie Vivat Operetka. Opera Lwowska odbędzie się w Teatrze Dramatycznym, ul. Nowy Rynek 11.

poniedziałek, 14 marzec 2016 16:12

Pierwsza gwiazda tegorocznego Summer Fall Festival!

poniedziałek, 07 marzec 2016 15:14

Sara Lugo na Reggaelandzie!

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki z okazji Dnia Kobiet ogłosił pierwszą kobietę, która wystąpi na głównej scenie, drugiego dnia festiwalu (9 lipca). Sara wystąpi po raz pierwszy na płockim festiwalu i po raz drugi w Polsce - miała okazję wystąpić na Life Festival Oświęcim 2012. Podczas Reggaeland 2016 wystąpi wraz z zespołem – Next Generation Family.

Tuż przed czwartkową zmianą cen karnetów, festiwal Audioriver ogłasza aż jedenaście kolejnych gwiazd, które w ostatni weekend lipca wystąpią na plaży w Płocku. Na ich czele są legendy elektroniki. Zapraszamy - 11. edycja Audioriver odbędzie się w dniach 29-31 lipca 2016 r.

Koncert poznańskiego duetu odbędzie się 26 lutego (piątek) w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki w ramach cyklu Alterstacja. Pięć Dwa, w składzie Przemysław „Hans” Frencel (znany również z występów w zespole Luxtorpeda) i Paweł „Deep” Paczkowski, wystąpi w towarzystwie DJ-a WU. Będzie to pierwsza okazja, by usłyszeć zespół w Płocku na żywo.
W jedenastym roku istnienia, największy polski festiwal z muzyką elektroniczną, inauguruje zupełnie nowy program: Audioriver Independent Team. Jego celem jest nawiązanie współpracy z kilkunastoma studentami i studentkami z całego kraju, którzy będą promować wartościową elektronikę i sam festiwal wœród społeczności akademickiej. Właśnie ruszył nabór, który potrwa do 8 marca tego roku.

Event Time Promo przedstawiło pierwszych artystów tegorocznej, IV edycji Polish Hip-Hop Festival, która odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku. Pierwszym z zagranicznych artystów występujących na festiwalu, będzie niemiecka grupa "Snowgoons".

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter