Facebook GooglePlus Twitter

Rozrywka

Rozrywka (40)

13 grudnia 2015 roku w niedzielę o godzinie 12:00 na plaży miejskiej Sobótka odbędzie się bicie rekordu GUINNESS'a! Miłośnicy zimnej wody zapraszają wszystkich, którzy chcą dołączyć do nich zarówno w wodzie jak i na lądzie. Wraz z Morsami z całej Polski będą próbowali ustanowić rekord GUINNESSA w kategorii NAJWIĘKSZEJ ILOŚCI RÓWNOCZEŚNIE KĄPIĄCYCH SIĘ MORSÓW W WIELU MIEJSCACH.

Arek Korzeniewski - tak nazywa się nowy, młody gitarzysta w zespole Markusa P, który koncertuje po całej Europie ze znanymi muzykami. Arek to młody płocczanin, który może zawojować świat Disco! Arek Ari to DJ zespołu, gitarzysta i tour menager!

11 grudnia 2015 o godz. 18:00 w Kino Przedwiośnie przy ulicy Tumskiej 5 w Płocku odbędzie się Gwiazdkowy Koncert „ELENI“! Wyjątkowy koncert największej polskiej piosenkarki „ELENI“ z grupą muzyczną.

środa, 18 listopad 2015 18:15

Bilety na Reggaeland w sprzedaży!

W drugi weekend lipca 8 i 9 odbędzie się po raz 11 Festiwal Reggaeland. Od 18 lipca rusza przedsprzedaż biletów na ta imprezę. W tej chwili dwudniowy karnet kupicie za jedyne - 40zł!

Od 12 listopada klienci Atrium Mosty będą mogli poczuć się jak na safari czy jak podróżnicy przemierzający amazońską dżunglę. Do centrum handlowego zawita wystawa zwierząt egzotycznych, którą będzie można podziwiać przez kolejne 2 tygodnie.

Teatr Dramatyczny w Płocku im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku zaprasza w najbliższą niedzielę 15 listopada na "Opowieści o zwyczajnym szaleństwie". Bilet można nabyć w promocyjnej cenie 10zł!

wtorek, 10 listopad 2015 17:36

15-lecie Kabaretu Neo-Nówka w Orlen Arenie!

wyjątkowy jubileuszowy koncert Kabaretu Neo-Nówka, podsumowujący 15-lecie działalności wrocławskiej formacji odbędzie się 15 listopada 2015 roku o godzinie 17:00. W programie zobaczycie państwo największe hity kabaretu.

wtorek, 10 listopad 2015 11:58

Koncert Moniki Lewczuk w klubie Scena!

Już w najbliższą sobotę 14 listopada w Klubie SCENA w Płocku wystąpi Monika Lewczuk.

6 listopada o godzinie 19:00 w Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki odbędzie się koncert finalistki The Voice of Poland Moniki Urlik.

poniedziałek, 26 październik 2015 19:24

VII Urodziny Płockiej Grupy Fotograficznej!

Impreza urodzinowa Płockiej Grupy Fotograficznej odbędzie się 27 listopada o godz 19:00. Całonocna impreza taneczna z DJem w wynajetej sali Miodowe Lata. Zakończenie imprezy plasuje się na godzinę 5:00. Atrakcją dla wszystkich będzie postawiona oddatkowo tort urodzinowy od stowarzyszenia, szampan oraz fotobudka ze StudioAP.

Strona 3 z 3

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter