Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (745)

poniedziałek, 19 wrzesień 2016 06:28

2 wypadki minionego weekendu. 3 osoby w szpitalu.

Minionego weekendu doszło do 1 wypadku w Płocku oraz jednego wypadku w powiecie. Zostały odnotowane 33 kolizje oraz nietrzeźwi kierowcy zatrzymani w Płocku na ul. Kwiatka i Wyszogrodzkiej oraz na terenie powiatu w miejscowościach: Wilczkowo, Brody Duże, Przeciszewo i Psary. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 27 osób.

Dzisiaj około godziny 16.00 na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej, Jana Pawła II i Armii Krajowej doszło do zderzenia vw turana i motocykla.

W środę około godziny 10.40 w Wiśle zostało ujawnione ciało kobiety. Płynące ciało zauważyła jedna z kobiet przebywających w Molo Cafe. Ciało zostało wyłowione nieopodal mola.

13 września publikowaliśmy artykuł dotyczący rozbicia szajki kradnącej samochody osobowe. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu rozbili grupę odpowiedzialną za kradzieże aut z terenu województw mazowieckiego i lubelskiego. W zainteresowaniu grupy były przede wszystkim toyoty i hondy. W tej sprawie aresztowano trzech mężczyzn. Realizacja wpisuje się w ogólnoeuropejskie działania Policji pod kryptonimem CARS.

środa, 14 wrzesień 2016 20:32

Przy płockim Molo wyłowiono ciało kobiety.

W środę około godziny 10.40 w Wiśle zostało ujawnione ciało kobiety. Płynące ciało zauważyła jedna z kobiet przebywających w Molo Cafe. Ciało zostało wyłowione nieopodal mola. Jak dodaje Krzysztof Piasek rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku ciało zostało zidentyfikowane przez męża kobiety. To 55 letnia mieszkanka gminy Słubice.

 

Dziś 14 września około godziny 6.00 rano doszło do wypadku na ul. Wyszogrodzkiej, na wysokości firmy BEM przy wyjeździe na Warszawę.

wtorek, 13 wrzesień 2016 15:50

Policja rozbiła grupę kradnącą samochody!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu rozbili grupę odpowiedzialną za kradzieże aut z terenu województw mazowieckiego i lubelskiego. W zainteresowaniu grupy były przede wszystkim toyoty i hondy. W tej sprawie aresztowano trzech mężczyzn. Realizacja wpisuje się w ogólnoeuropejskie działania Policji pod kryptonimem CARS.

Wczoraj płoccy policjanci prowadzili wzmożone działania pod nazwą „Trzeźwość w przewozie osób”. W ramach działań policjanci przeprowadzili 181 kontroli trzeźwości.

10 września w Płocku przy ul. Bielskiej nieznany mężczyzna wszedł do mieszkania starszej kobiety podając się za pracownika wodociągów i zażądał pieniędzy.

Podczas minionego weekendu doszło do 5 poważnych wypadków drogowych w których 5 osób zostało rannych, a jedna osoba zmarła w szpitalu.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter