Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (755)

21 września w Płocku przy ul. Batalionu Parasol usiłowano włamać się do mieszkania. Sprawca poprzez podważenie drzwi balkonowych usiłował wejść do mieszkania jednak został „spłoszony” przez sąsiada.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w miejscowości Rębowo. Doszło także do 2 pożarów w Płocku oraz powiecie płockim, 4 kolizji w mieście i 2 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 6 osób.

20 września w Płocku przy ul. Słodowej doszło do kradzieży pieniędzy i biżuterii.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku poszukują zaginionego Jarosława Żaczek  lat 35.

Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! Od dzisiaj „mapa” jest dostępna na stronach internetowych Komendy Wojewódzkiej Policji zs. w Radomiu.

Politechnika Warszawska Filia w Płocku informuje o dodatkowej rekrutacji na studia niestacjonarne I i II stopnia (zaoczne inżynierskie, licencjackie i magisterskie).

wtorek, 20 wrzesień 2016 06:32

Kolejna kradzież samochodu w Płocku.

13 września publikowaliśmy artykuł dotyczący rozbicia szajki kradnącej samochody osobowe.Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu rozbili grupę odpowiedzialną za kradzieże aut z terenu województw mazowieckiego i lubelskiego. W zainteresowaniu grupy były przede wszystkim toyoty i hondy. W tej sprawie aresztowano trzech mężczyzn. Realizacja wpisała się w ogólnoeuropejskie działania Policji pod kryptonimem CARS.

poniedziałek, 19 wrzesień 2016 12:49

Kampania „Kierowco nie polujemy na zebrach”.

Kampania „Kierowco nie polujemy na zebrach”, której inauguracja miała miejsce w płockim ogrodzie zoologicznym ma swoją dalszą historię. Płockie autobusy Komunikacji Miejskiej oraz wiaty przystankowe zostały oklejone plakatami informującymi o Kampanii.

Policjanci z Płocka w sobotę zatrzymali sześciu chuliganów stadionowych, którzy przebywali w miejscu niewyznaczonym dla publiczności i zakłócali porządek na stadionie przy ul. Łukasiewicza w Płocku. Wszyscy zatrzymani zostali ukarani karami pieniężnymi i zakazami stadionowymi na wszystkie imprezy sportowe piłki nożnej.

poniedziałek, 19 wrzesień 2016 07:34

Pożar na zatrzymanej instalacji Olefin na ORLENIE.

18 września około 3:00 nad ranem doszło do samozapłonu substancji węglowodorowej na zatrzymanej do planowanego remontu instalacji Olefin w Płocku.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter