Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (781)

Policjanci z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu z Komendy Miejskiej Policji w Płocku, zatrzymali kobietę podejrzaną o usiłowanie zabójstwa innej kobiety, mieszkanki Płocka. Podejrzana została aresztowana na trzy miesiące, grozi jej kara do dożywotniego pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym Adrianem Atłaskim lat 30.

Minionej doby doszło do 1 wypadku przy ul. Mostowej w Płocku, 9 kolizji w mieście oraz 5 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach: Nowy Duninów, Stróżewko i Gąbin. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 5 osób.

Policjanci z Wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu ustalili osobę, która poinformowała o podłożonym ładunku wybuchowym w piwnicy bloku przy ul. Kwiatka. Jest to nieletnia mieszkanka Płocka. Dziewczyna przyznała się do winy.

Dzisiaj około 10.40 w Płocku na skrzyżowaniu ul. Wyszogrodzkiej i Morelowej doszło do zderzenia toyoty z motocyklem. W związku z tym zdarzeniem ul. Wyszogrodzka w tym rejonie jest całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzają ruch wahadłowy.

Płoccy policjanci ustalili mężczyznę, który dopuścił się rozboju na dwudziestoletnim mieszkańcu Płocka, zabierając mu słuchawki o wartości 120 zł. Sprawca rozboju przyznał się do niego, grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. Do zdarzenia doszło w sobotę 15 lipca, na ul. Bielskiej w Płocku. Do 20 letniego mieszkańca Płocka podszedł mężczyzna i zaczął grozić mu pobiciem oraz zażądał słuchawek. W obawie o swoje bezpieczeństwo pokrzywdzony oddał słuchawki o wartości 120 zł. O całym fakcie poinformował Policję.

Do wypadku doszło wczoraj 27 lipca w miejscowości Topólno. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca samochodem opel zafira, 33 letnia mieszkanka powiatu sochaczewskiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej wymusiła pierwszeństwo przejazdu kierującemu motocyklem, 32 letniemu mieszkańcowi Gąbina. - W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał motocyklista i został zabrany do szpitala. Nie mamy informacji, aby obrażenia zagrażały jego życiu - informuje rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek.

25 lipca w Płocku przy ul. Na Skarpie doszło do kradzieży biżuterii i pieniędzy przez 2 osoby (mężczyznę i kobietę) podające się za pracowników wodociągów. Podczas gdy jedna osoba zagadywała pokrzywdzoną w wieku 80 lat, druga przeszukała mieszkanie i ukradła pieniądze i biżuterię. Wartość strat została oszacowana na ok. 3 tys. zł.

AKTUALIZACJA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie zakończyli poszukiwania zaginionej Andżeliki Żabka. Wymieniona cała i zdrowa została odnaleziona!
poniedziałek, 10 lipiec 2017 12:38

Zderzyły się 4 samochody na DK60.

Dzisiaj około 12.30 w miejscowości Wola Łącka, pow. płocki, na drodze krajowej nr 60 doszło do zderzenia czterech samochodów.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter