Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (745)

Minionej doby doszło do 3 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwy kierowca został zatrzymany w Płocku na ul. Nizinnej. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 5 osób.

poniedziałek, 13 luty 2017 08:10

Włamali się na działkę i ukradli quada!

Minionego weekendu doszło do 12 kolizji w mieście oraz 13 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach Zągoty gm. Bielsk i w Bielsku. Do izby wytrzeźwień zostały doprowadzone 24 osoby.

W związku z sygnałami uzyskanymi od konsumentów z Płocka, Miejski Rzecznik Konsumentów apeluje o szczególną uwagę podczas dokonywania zakupów internetowych i przy zawieraniu umów na stronach sklepów internetowych: www.mojezakupy.net oraz www.enbutique.com.
poniedziałek, 06 luty 2017 08:46

Niespokojny weekend w Płocku!

Minionego weekendu doszło do 15 kolizji w mieście oraz 10 kolizji w powiecie płockim. Zostało zatrzymanych 2 nietrzeźwych kierowców w Płocku na ul. Piłsudskiego i Zduńskiej oraz na terenie powiatu w miejscowości Świerczynek. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 18 osób.

poniedziałek, 30 styczeń 2017 08:23

Kolizja kilku aut, a wśród nich pijany kierowca!

Minionego weekendu doszło do 2 wypadków drogowych, które zdarzenia miały w Płocku oraz w powiecie w miejscowości Giżyno.

piątek, 27 styczeń 2017 15:08

Zaginęła 15-letnia Angelika z domu dziecka!

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku poszukują zaginionej 15- letniej Angeliki Polak, która przebywała dotychczas w Domu Dziecka w Płońsku. Dziewczyna w dniu 20 stycznia 2017 r. wyszła z placówki i do chwili obecnej nie powróciła.

czwartek, 26 styczeń 2017 10:34

Podejrzany o zabójstwo już w areszcie!

38-letni Mariusz D. poszukiwany listem gończym za zabójstwo 33-letniego płońszczanina oddał się w ręce Policji. Funkcjonariusze doprowadzili go do prokuratury, gdzie mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

Dziś około godz. 9:00 Mariusz. D,  podejrzany o zabójstwo 33-letniego Dariusza T. zgłosił się do Komendy Powiatowej Policji w Płońsku  wraz z adwokatem. Na chwilę obecną trwają czynności z jego udziałem w ramach prowadzonego śledztwa - informuje mł. asp. Kinga Drężek-Zmysłowska.

Minionej doby doszło do 5 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

środa, 11 styczeń 2017 06:53

Jak podreperować budżet po świętach

Świąteczna gorączka sprzyja wydatkom przekraczającym możliwości finansowe lub sprawia, że pieniądze odłożone na czarną godzinę zostają spożytkowane na suto zastawiony stół, dekoracje i prezenty, a także na noworoczną imprezę lub nawet kilkudniowy wyjazd. Już w momencie robienia zakupów, należy sobie zadać pytanie, jak uzupełnić finanse w nowym roku.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter