Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (782)

Minionego weekendu doszło do 1 wypadku w Płocku, 2 w powiecie oraz 26 kolizji w mieście. Został zatrzymany jeden nietrzeźwy kierowca na ul. Dobrzykowskiej. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 25 osób.

poniedziałek, 29 maj 2017 06:27

Pożar sklepu w powiecie! Został rozebrany.

W dniu dzisiejszym o godzinie 1:25 doszło do pożaru sklepu spożywczego w miejscowości Myśliborzyce, gm. Brudzeń Duży. - Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy budynek sklepu objęty w całości ogniem, działania gaśnicze prowadziły już jednostki PSP z JRG 1 w Płocku oraz OSP Siecień. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Po przygaszeniu budynku została podjęta decyzja o rozbiórce sklepu, ponieważ stan budynku po pożarze zagrażał zawalaniem. Działania gaśnicze trwały 60 minut. Do bazy powróciliśmy o godzinie 2:45 - informuje OSP Sikórz.

Dzisiaj ok. 20.15 w miejscowości Bronowo Zalesie gm. Stara Biała, powiat płocki doszło do wypadku kolejowego, w którym zginął mężczyzna.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej. Policja zanotowała także 9 kolizji w mieście oraz 2 w powiecie. Zostało zatrzymanych dwóch pijanych kierowców na terenie powiatu w miejscowościach Wyszogród i Strzeszewo. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 7 osób.

niedziela, 07 maj 2017 07:25

Wypadek w powiecie. 3 osoby w szpitalu!

W dniu 6 maja, tj. sobota około godziny 17.30 doszło do wypadku na skrzyżowaniu dwóch dróg powiatowych w miejscowości Karwosieki-Cholewice, gm. Brudzeń Duży.

Płoccy policjanci ustalili i zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy dopuścili się rozboju na 21 letnim mieszkańcu Płocka. Trzech mężczyzn zostało aresztowanych.

piątek, 05 maj 2017 06:24

3 latek potrącił autem swoją mamę.

Do wypadku doszło wczoraj 4 kwietnia w miejscowości Niździn gm. Mała Wieś.

4 maja około godziny 11.05 z Wisły wyłowione zostały zwłoki nieznanej kobiety. W związku z tym zdarzeniem policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości kobiety.

Minionych dwóch dni doszło do 2 wypadków drogowych, 5 kolizji w Płocku oraz 4 w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 6 osób.

Majówka dobrze się nie rozpoczęła a pijanych kierowców nie brakuje na drogach. Dotychczas zostało zatrzymanych już 9 nietrzeźwych kierujących. W Płocku zostali zatrzymani na ul. Jachowicza, Kolejowej, Nowowiejskiego i Piłsudskiego oraz na terenie powiatu, w miejscowościach: Sikórz, Łąck, Gąbin, Maszewo Duże i Bielsk. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 20 osób.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter