Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (745)

środa, 28 grudzień 2016 08:47

Sporo kolizji i kradzieże minionej doby.

Minionej doby doszło do 12 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Został zatrzymany 1 nietrzeźwy kierujący pojazdem w Drobinie. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

Dziś 27 grudnia około godziny 7.20 jednostka OSP z Sikorza wyjechała do powalonego drzewa na drodze wojewódzkiej nr. 559 w miejscowości Parzeń-Janówek, gm. Brudzeń Duży.

Minionego weekendu doszło do 1 wypadku w Płocku oraz 18 kolizji. Doszło także do 12 kolizji w powiecie. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Targowej, 7-go Czerwca, Wyszogrodzkiej, Kościuszki i Piłsudskiego oraz na terenie powiatu w miejscowościach Słomin gm. Wyszogród i Nowy Duninów. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 35 osób.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w Płocku przy ul. Gwardii Ludowej, 13 kolizji w mieście oraz 3 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 5 osób.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w powiecie oraz 5 kolizji w mieście. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w miejscowościach: Popłacin i Sambórz gm. Słupno. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

Do wypadku doszło wczoraj 19 grudnia około 14.30 w Rogozinie, na skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej i Imielnickiej.

piątek, 16 grudzień 2016 09:20

Wypadek w powiecie - samochód wpadł do rowu.

16 października około godziny 8.00 doszło do wypadku na drodze gminnej w miejscowości Parzeń, gm. Brudzeń Duży.

Dwaj mężczyźni, którzy dopuścili się rozboju na mieszkance gm. Drobin zostali zatrzymani przez policjantów z Posterunku Policji w Drobinie. Jak się okazało zatrzymani wcześniej włamali się do samochodu. Dzięki postawie sąsiada pokrzywdzona nie doznała poważniejszych obrażeń. Mężczyźni zostali już aresztowani, odpowiedzą za włamanie i za rozbój, jeden z nich odpowie karnie dodatkowo za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwym.

środa, 14 grudzień 2016 09:19

Seniorze, nie daj się oszukać!

Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny,policjantów czy pracowników rożnych organizacji. Podarujmy im wiedzę o tym jak chronić się przed oszustami, uwrażliwiajmy ich i ostrzegajmy. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia.

Minionej doby doszło do 2 wypadków drogowych w powiecie płockim w miejscowościach Staroźreby oraz Drobin.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter