Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (781)

poniedziałek, 29 maj 2017 06:27

Pożar sklepu w powiecie! Został rozebrany.

W dniu dzisiejszym o godzinie 1:25 doszło do pożaru sklepu spożywczego w miejscowości Myśliborzyce, gm. Brudzeń Duży. - Po dojeździe na miejsce zdarzenia zastaliśmy budynek sklepu objęty w całości ogniem, działania gaśnicze prowadziły już jednostki PSP z JRG 1 w Płocku oraz OSP Siecień. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Po przygaszeniu budynku została podjęta decyzja o rozbiórce sklepu, ponieważ stan budynku po pożarze zagrażał zawalaniem. Działania gaśnicze trwały 60 minut. Do bazy powróciliśmy o godzinie 2:45 - informuje OSP Sikórz.

Dzisiaj ok. 20.15 w miejscowości Bronowo Zalesie gm. Stara Biała, powiat płocki doszło do wypadku kolejowego, w którym zginął mężczyzna.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w Płocku przy ul. Wyszogrodzkiej. Policja zanotowała także 9 kolizji w mieście oraz 2 w powiecie. Zostało zatrzymanych dwóch pijanych kierowców na terenie powiatu w miejscowościach Wyszogród i Strzeszewo. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 7 osób.

niedziela, 07 maj 2017 07:25

Wypadek w powiecie. 3 osoby w szpitalu!

W dniu 6 maja, tj. sobota około godziny 17.30 doszło do wypadku na skrzyżowaniu dwóch dróg powiatowych w miejscowości Karwosieki-Cholewice, gm. Brudzeń Duży.

Płoccy policjanci ustalili i zatrzymali pięciu mężczyzn, którzy dopuścili się rozboju na 21 letnim mieszkańcu Płocka. Trzech mężczyzn zostało aresztowanych.

piątek, 05 maj 2017 06:24

3 latek potrącił autem swoją mamę.

Do wypadku doszło wczoraj 4 kwietnia w miejscowości Niździn gm. Mała Wieś.

4 maja około godziny 11.05 z Wisły wyłowione zostały zwłoki nieznanej kobiety. W związku z tym zdarzeniem policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia tożsamości kobiety.

Minionych dwóch dni doszło do 2 wypadków drogowych, 5 kolizji w Płocku oraz 4 w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 6 osób.

Majówka dobrze się nie rozpoczęła a pijanych kierowców nie brakuje na drogach. Dotychczas zostało zatrzymanych już 9 nietrzeźwych kierujących. W Płocku zostali zatrzymani na ul. Jachowicza, Kolejowej, Nowowiejskiego i Piłsudskiego oraz na terenie powiatu, w miejscowościach: Sikórz, Łąck, Gąbin, Maszewo Duże i Bielsk. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 20 osób.

Podczas minionego weekendu płoccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn. Jeden z nich uszkodził trzy pojazdy na ul. Orlińskiego, natomiast drugi włamał się do opla na ul. Sienkiewicza.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter