Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (745)

W miniony weekend doszło do 4 poważnych wypadków drogowych w Płocku oraz powiecie płockim. Odnotowanych zostało 15 kolizji w mieście oraz 8 w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku, na ul. Morelowej, Gw. Ludowej i Kochanowskiego oraz na terenie powiatu w miejscowości Siecień. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 26 osób.

piątek, 14 październik 2016 09:26

Odblaski - elementy które ratują życie!

Płoccy policjanci przypominają  o noszeniu elementów odblaskowych. Elementy odblaskowe muszą być noszone przez pieszych, którzy poruszają się po drogach, poza terenem zabudowanym, gdzie nie ma wyznaczonych ciągów pieszo – rowerowych. 

Minionej doby doszło do jednego wypadku drogowego w miejscowości Zakrzewo, na DK 60. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że do zdarzenia doszło podczas gdy dwa pojazdy tj. renault fluence i nissan note wykonywały manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego. Kierująca nissanem wykonując ten manewr zjechała na pobocze a następnie do rowu, gdzie pojazd dachował. W wyniku zdarzenia kierująca nissanem doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala, gdzie trwają jej badania.

czwartek, 13 październik 2016 15:02

Wyprzedzała ciągnik - dachowała. Wypadek na DK60.

Dzisiaj około 11.00 w miejscowości Zakrzewo na drodze krajowej nr 60 doszło do dachowania pojazdu marki nissan note.

Płoccy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili wczoraj działania Truck & Bus. Cel działań, to ograniczenie wykroczeń popełnianych przez kierowców przewożących ładunki jak i osoby, a w konsekwencji poprawa bezpieczeństwa na drogach.

Dzisiaj około 11.20 na Rondzie Wojska Polskiego w Płocku doszło do zderzenia samochodów audi i renault.

czwartek, 13 październik 2016 07:23

Ukradli linie energetyczne!

 

Minionej doby doszło do 4 kolizji w mieście oraz 11 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 7 osób.

Minionej doby doszło do jednego wypadku w miejscowości Nowy Duninów, 4 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Został zatrzymany 1 nietrzeźwy kierowca w miejscowości Dzierżanowo gm. Mała Wieś. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 14 osób.

wtorek, 11 październik 2016 07:21

Bomba przy zakładzie energetycznym?

Minionej doby doszło do jednego zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Lachmana oraz na terenie powiatu, w miejscowości Cholewice. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzone 4 osoby.

poniedziałek, 10 październik 2016 09:08

Policjanci zatrzymali dealerów narkotyków!

Płoccy policjanci zatrzymali dwoje dealerów, którzy od grudnia 2015 roku do października roku bieżącego sprzedali narkotyki o wartości blisko 92 tysiące złotych. Sąd aresztował zatrzymanych na trzy miesiące.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter