Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (782)

Do wypadku doszło wczoraj 19 grudnia około 14.30 w Rogozinie, na skrzyżowaniu ul. Mazowieckiej i Imielnickiej.

piątek, 16 grudzień 2016 09:20

Wypadek w powiecie - samochód wpadł do rowu.

16 października około godziny 8.00 doszło do wypadku na drodze gminnej w miejscowości Parzeń, gm. Brudzeń Duży.

Dwaj mężczyźni, którzy dopuścili się rozboju na mieszkance gm. Drobin zostali zatrzymani przez policjantów z Posterunku Policji w Drobinie. Jak się okazało zatrzymani wcześniej włamali się do samochodu. Dzięki postawie sąsiada pokrzywdzona nie doznała poważniejszych obrażeń. Mężczyźni zostali już aresztowani, odpowiedzą za włamanie i za rozbój, jeden z nich odpowie karnie dodatkowo za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwym.

środa, 14 grudzień 2016 09:19

Seniorze, nie daj się oszukać!

Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny,policjantów czy pracowników rożnych organizacji. Podarujmy im wiedzę o tym jak chronić się przed oszustami, uwrażliwiajmy ich i ostrzegajmy. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia.

Minionej doby doszło do 2 wypadków drogowych w powiecie płockim w miejscowościach Staroźreby oraz Drobin.

Policjanci z Komisariatu Policji na płockim osiedlu Podolszyce zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy ukradli wyroby ze stali kwasoodpornej. Jak się okazało mężczyźni wcześniej ukradli komplet kół oraz dokumenty z samochodu. Dokumenty wyrzucili na pole.

Minionej doby w Płocku przy ul. Gradowskiego doszło do oszustwa metodą "Na wnuczka". Jak informuje płocka policja sposób działania był standardowy, tzn. „miałem wypadek grozi mi areszt, potrzebne pieniądze”. - W tej chwili dochodzi jeszcze element, który dodatkowo skłania osoby starsze do wypłacenia pieniędzy. Osoba, która dzwoni – rzekomy wnuczek płacze i mówi, że nie zobaczymy się w Święta - informuje rzecznik policji Krzysztof Piasek. Policjanci apelują, aby koniecznie oddzwaniać w takich przypadkach do tego wnuczka i sprawdzać, czy faktycznie przydarzyło mu się coś niebezpiecznego.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w Gąbinie, 11 kolizji w Płocku oraz 4 kolizji w powiecie. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 9 osób.

Minionego weekendu doszło do 1 poważnego wypadku drogowego w miejscowości Mikołajewo, 20 kolizji w mieście oraz 13 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Wolskiego i Wyszogrodzkiej oraz na terenie powiatu w miejscowości Nowe Wymyśle. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 33 osoby.

Dzisiaj na drodze wojewódzkiej nr 567, w miejscowości Mikołajewo gm. Staroźreby doszło do wypadku, w którym zginęła 17 letnia kobieta.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter