Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (782)

"Kierowco ! Nie polujemy na zebrach !", to akcja profilaktyczna, która została zainaugurowana w Płockim Ogrodzie Zoologicznym. Celem akcji jest poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych. W rejonie płockich szkół policjanci prowadzą happeningi promujące prawidłowe zachowania wśród pieszych i kierujących pojazdami.

8 listopada w Płocku przy ul. Skłodowskiej, kobieta i mężczyzna zostali wpuszczeni do mieszkania, gdyż jak oświadczyli prowadzą kontrolę hydrauliki. Wykorzystali nieuwagę pokrzywdzonej i ukradli z mieszkania kilka tysięcy złotych.

wtorek, 08 listopad 2016 13:08

Wypadek w centrum. 2 osoby w szpitalu!

 

O wypadku zostaliśmy poinformowani przez naszego czytelnika. Dziś 8 listopada około godziny 12:30 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza oraz Bielskiej. W wypadku brały udział 2 samochody osobowe marki fiat oraz nissan. Dwie kobiety jadące fiatem pandą zostały zabrane karetkami pogotowia do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

wtorek, 08 listopad 2016 08:44

Kolejna kradzież samochodu w Płocku!

Minionej doby doszło do 3 kolizji w mieście oraz 3 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 6 osób. 

Dzisiaj około 18.00 w miejscowości Nowa Biała doszło do śmiertelnego potrącenia 45 letniego mieszkańca powiatu płockiego.

Płoccy policjanci zajmujący się przestępczością narkotykową zlikwidowali uprawę konopi w jednym z płockich mieszkań. Zatrzymany został również właściciel mieszkania, który zajmował się uprawą.

środa, 02 listopad 2016 10:21

Okradał garaże na terenie Płocka.

Płoccy policjanci zatrzymali 20 letniego mężczyznę, który okradał garaże na terenie Płocka. Funkcjonariusze odzyskali również skradzione przedmioty o wartości ponad 4 tys. złotych.

Minionych dwóch dni doszło do jednego wypadku w Płocku oraz 1 wypadku w powiecie. Odnotowano 11 kolizji w mieście oraz 7 kolizji w powiecie. Został zatrzymany jeden nietrzeźwy kierujący pojazdem w Płocku na ul. Bat. Chłopskich. Bo izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 14 osób.

28 października około godziny 23.00 w czasie awantury między dwoma 23 latkami z Płocka, jeden z nich zaatakował drugiego nożem zadając mu 4 rany. Pokrzywdzony został przewieziony do szpitala, natomiast napastnik w sobotę został zatrzymany w policyjnym areszcie.

"Widzę – jestem widoczny" - pod takim hasłem policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzili wczoraj działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jednym z elementów mającym bezpośrednie przełożenie na to bezpieczeństwo jest właściwy stan oświetlenia pojazdu.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter