Facebook GooglePlus Twitter

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo (745)

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w miejscowości Dobrzyków, 19 kolizji w mieście oraz 10 kolizji w powiecie płockim. Został zatrzymany 1 nietrzeźwy kierujący pojazdem w miejscowości Rogowo. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 13 osób.

czwartek, 06 październik 2016 09:31

Potrącił kobietę na przejściu dla pieszych!

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego, 11 kolizji w mieście oraz 7 kolizji w powiecie płockim. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Popłacińskiej oraz na terenie powiatu w miejscowości Wyszogród. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 6 osób.

czwartek, 06 październik 2016 08:34

Kolizja na Mickiewicza. Zderzenie dwóch samochodów.

W czwartek 6 października około godziny 10.00 doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki opel na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza oraz Reja. Z relacji świadków wynika, iż samochód marki Opel Astra nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze i skręcając w ulicę Reja uderzył w bok drugiego opla. Na szczęście nic nikomu się nie stało. Policja na miejscu sprawdza dokładne przyczyny kolizji.

środa, 05 październik 2016 07:52

Kolejna kradzież samochodu w Płocku!

 

Minionej doby doszło do 7 kolizji w mieście oraz 4 kolizji w powiecie płockim. Obyło się na szczęście bez żadnych poważniejszych wypadków drogowych. Policja nie odnotowała także ani jednego pijanego kierowcy.

Płoccy policjanci, pracujący nad sprawą oszustwa, do którego doszło metodą na oficera CBŚ ustalili mężczyznę, który oszukał pracowników jednej z płockich hurtowni na kwotę kilkadziesiąt tysięcy złotych. Mężczyzna jest mieszkańcem woj. zachodniopomorskiego.

Minionej doby doszło do jednego wypadku drogowego w Płocku przy ul. Grabówka, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku wypadku ranna została jedna osoba. Doszło także do sporej ilości kolizji. W Płocku odnotowano aż 14 kolizji drogowych oraz w powiecie w ilości 9 kolizji. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 10 osób.

3 września około godziny 17.35 na ul. Grabówka w Płocku doszło do zderzenia audi i peugeota.

poniedziałek, 03 październik 2016 06:42

2 wypadki i 2 rowerzystów rannych podczas weekendu!

W miniony weekend doszło do 1 wypadku drogowego w Płocku oraz 1 wypadku w powiecie. Doszło także do 16 kolizji w mieście oraz 8 w powiecie płockim. Zostało zatrzymanych 4 nietrzeźwych kierowców na ul. Jachowicza, Targowej, Kwiatka i Słowackiego.

Dzisiaj około 5.40 na skrzyżowaniu ul. 1-go Maja i Sienkiewicza doszło do zderzenia renaulta i opla. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący renaultem, 58 letni mieszkaniec Płocka, wykonując manewr skrętu w lewo z ul. 1-go Maja w Sienkiewicza, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu oplem, 42 letniemu mieszkańcowi Warszawy, który jechał na wprost ul. 1-go Maja w kierunku ul. Kolegialnej. W wyniku zderzenia kierujący oplem doznał urazu głowy,  został przewieziony do szpitala, gdzie trwają jego badania. Na miejscu występują niewielkie utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać do godziny 10.00.

 

Do wypadku doszło 28 września na ul. Kostrogaj. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym scania z naczepą, wykonywał manewr skrętu w lewo, z ul. Kostrogaj na teren jednej z firm. Będąc w trakcie manewru, w tył naczepy uderzył jadący z przeciwnego kierunku ruchu samochód mitsubishi, którym kierował 19 letni mieszkaniec Płocka. W wyniku zdarzenia kierowca osobówki doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter