Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1068)

 W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 doszło do pożaru w miejscowości Parzeń.

poniedziałek, 28 styczeń 2019 06:13

Co oznacza numer VIN?

Często można się spotkać, że nie wiemy gdzie należy szukać numeru VIN oraz czym w zasadzie jest.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:36

Ari.K dj i producent pochodzący z Płocka!

Już jest kolejny klip pokazujący piękno naszego miasta. Ari.K dj i producent pochodzący z Płocka, jak mówi muzyka zawsze płynęła w jego żyłach. Po dwuletniej przygodzie w branży disco wraca do korzeni z swoim autorskim singlem Second Chances. Druga szansa - tak to dla mnie druga szansa i powrót do muzyki klubowej. Miałem zaszczyt stworzyć ten utwór dzięki wsparciu moich przyjaciół, którzy zawsze szczerze podpowiadali I wspierali, bo nie raz ten projekt otarł się o kosz. Teledysk to wielki spontan grono tych samych znajomych,znajomi producenci i jest również i teledysk do którego oglądania na YouTube serdecznie zapraszam - Ari.K dj.

Po wczorajszym zdarzeniu związanym z nieszczelnością na rurociągu sieci parowej w Zakładzie Produkcyjnym w Płocku sytuacja została opanowana. Obecnie prowadzone są prace związane z bezpiecznym uruchamianiem niektórych instalacji. Proces ten powinien zostać całkowicie zakończony jeszcze w tym tygodniu.

Do 30 lipca br. w Galerii Mazovia można zobaczyć wystawę interaktywną PLAYMOBIL. Zupełnie niecodzienne ekspozycje figurek w dużym formacie i specjalnie przygotowana strefa zabawy zapewniają dzieciom i ich rodzicom letnią rozrywkę oraz miłe spędzanie wolnego czasu.

Od piątku 15 czerwca zapraszamy do korzystania z kąpieliska miejskiego „Sobótka” i jego atrakcji. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników codziennie od godziny 10.00 do 18.00.

Sytuacja na Wiśle w rejonie Płocka związana z wyciekiem oleju napędowego do rzeki Wisły z rezerwowego rurociągu przesyłowego PERN-u jest opanowana. Płocka delegatura Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska potwierdza, że próbki wody pobrane z samej rzeki świadczą o skuteczności działań ograniczających przedostawanie się oleju napędowego do Wisły.

czwartek, 14 czerwiec 2018 18:05

ORLEN zaprasza na Dzień Chemika 2018

PKN ORLEN zaprasza mieszkańców Płocka i okolic na wspólne świętowanie Dni Chemika, które odbędą się 16 i 17 czerwca.

Sypa Camp 2018 to kontynuacja zeszłorocznego projektu stowarzyszenia Kamil Syprzak for Kids. Projekt podzielony jest na dwie części: pierwsza to treningi w szkołach podstawowych, a druga część to trening otwarty na płockim rynku. Impreza odbędzie się w piątek 15 czerwca.

środa, 06 czerwiec 2018 19:29

Terminale płatnicze w Straży Miejskiej

W siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej można już zapłacić mandat kartą płatniczą. Oznacza to, że kierujący już nie będą musieli fatygować się na pocztę czy do banku. Grzywna zostanie pobrana z ich konta.
Strona 1 z 77

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter