Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1022)

Startuje remont ulicy Borowickiej na osiedlu Borowiczki. Inwestycja w infrastrukturę podziemną i drogową będzie kosztować ponad 3,6 miliona złotych. Remont ulicy Borowickiej to kontynuacja ubiegłorocznej inwestycji na ul. Harcerskiej. Prace zrealizuje firma SKANSKA S.A., która już organizuje zaplecze budowy na ulicy Borowickiej oraz  wprowadza tymczasową organizację ruchu.
czwartek, 13 październik 2016 07:28

Zmiana trasy dla linii autobusowych!

W związku z remontem ul. Borowickiej od czwartku 13 października od ok. godziny 8:30 do odwołania autobusy będą kursować zmienioną trasą.

środa, 12 październik 2016 05:59

III Targi Nieruchomości i Budownictwa!

15 i 16 października w Galerii Wisła odbędą się Targi Nieruchomości i Budownictwa. Dwudniowe targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 12:00, a wystawcy będą do dyspozycji odwiedzających co najmniej do godziny 18:00. To trzecia edycja Targów Nieruchomości w Galerii Wisła.

środa, 12 październik 2016 05:56

Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłasza nabór!

Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłasza nabór do każdej z grup: tanecznej, wokalnej oraz kapeli. Jeżeli kiedyś tańczyłeś bądź chcesz zmierzyć się z tańcem ludowym "w cztery oczy", czekamy na Ciebie! Zapraszamy studentów oraz młodzież powyżej 15 roku życia.

środa, 12 październik 2016 05:41

1500 km po Mazowszu ze Strefą Gry o M.

Zakończyła się właśnie trasa Strefy Gry o M. 7 wyjazdów, 10 tysięcy uczestników, 300 m2 kreatywnej przestrzeni. Odwiedzili miejscowości z regionu Mazowsza, gdzie podczas lokalnych imprez promowali fundusze europejskie i pokazywali mieszkańcom jak są ważne dla rozwoju regionu i wpływają na polepszenie jakości życia. Na trasie znalazł się Otwock, Płock i okolice (niewielka miejscowość Bulkowo), Węgrów, Ostrołęka, Gołotczyzna i Radom.

Przedsiębiorstwo Instalacji Budowlanych "Waskop", poinformowało o konieczności zamknięcia dla ruchu skrzyżowania ulic Kazimierza Wielkiego z Okrzei.

Każdy ubezpieczony, którego stan zdrowia jest zagrożony długotrwałą chorobą, może starać się o rehabilitację w sanatoriach. Za pobyt, dojazd, zabiegi oraz wyżywienie zapłaci Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

wtorek, 11 październik 2016 10:12

Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej w Płocku!

W Płocku wystąpi Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej. Przedstawienie 14 października (piątek), godz. 18.00 w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Płocku.
W niedzielę 9 października 2016 roku zmarł Andrzej Wajda. 18 października 2016 w Krakowie odbędą się uroczystości pogrzebowe. W tym dniu Kino za Rogiem miało gościć ks. Andrzeja Lutra – duszpasterza, filmoznawcę, publicystę i autora książek. Niestety nie będzie to możliwe. Ks. Andrzej Luter był też przyjacielem Andrzeja Wajdy i w tym dniu będzie uczestniczył w ostatniej drodze Mistrza.
wtorek, 11 październik 2016 07:50

Zakończona przebudowa ulicy Dojazd.

- Przebudowa ul. Dojazd jest kolejną inwestycją prowadzoną przez Wodociągi Płockie, polegającą na rozdzieleniu kanalizacji ogólnospławnej na deszczową i sanitarną – mówił na konferencji prasowej prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter