Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1028)

 

Urząd Miasta Płocka ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej placu zabaw Miejskiego Przedszkola nr 15 przy ul. Piasta Kołodzieja 4 w Płocku.

23 października 2006 roku otwierana była stacja paliw Komunikacji Miejskiej. Wtedy cena za litr paliwa wynosiła 3,63 zł i była najniższa w całym mieście. - Od tamtej pory wiele się zmieniło, jedyne co zostało po staremu to, to że nadal mamy najniższe ceny w mieście - informuje Komunikacja Miejska.

Pełnomocnik ds. transportu publicznego i inżynierii ruchu drogowego przedstawia organizacje ruchu, które będą obowiązywać w pobliżu płockich cmentarzy w okresie Wszystkich Świętych w dniach od 28 października (piątek) do dnia 2 listopada (środa) 2016 r. oraz zasady funkcjonowania komunikacji miejskiej obsługującej cmentarze.

poniedziałek, 17 październik 2016 12:07

Benzen w Płocku - Dopuszczalne normy i notowane stężenia.

- Stężenie benzenu w dniu 22 września notowało w Płocku wyższy poziom 58 µg/m sześć. Nie doszło do żadnych przekroczeń norm środowiskowych, nie zaistniały też przesłanki do wszczynania alarmu skierowanego do mieszkańców. Zdrowie i życie mieszkańców Płocka było i jest bezpieczne jak wskazują wszelkie dane naukowe dotyczące ograniczeń emisyjnych tego związku - informuje biuro prasowe PKN ORLEN. Normy obwiązujące w Polsce należą do najbardziej restrykcyjnych na świecie. Stanowisko odnoszące się do wskazań emisji benzenu w Płocku oparte na analizach i wiarygodnej wiedzy przedstawiciele PKN ORLEN przedstawili na spotkaniu Miejskiego Komitetu Zarządzania Kryzysowego - dodaje PKN ORLEN.

Poznaliśmy dziś wyniki głosowania w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego Płocka. Prezydent Andrzej Nowakowski na konferencji prasowej w ratuszu przedstawił 12 projektów – 2 ogólnomiejskie i 10 osiedlowych – wybranych przez płocczan.

Zgodnie z harmonogramem prac i przy optymalnych warunkach atmosferycznych rozpoczęło się wykonanie nawierzchni jezdni ul. Chopina. Remontowana ulica zostanie udostępniona dla ruchu w przyszłym tygodniu.
Startuje remont ulicy Borowickiej na osiedlu Borowiczki. Inwestycja w infrastrukturę podziemną i drogową będzie kosztować ponad 3,6 miliona złotych. Remont ulicy Borowickiej to kontynuacja ubiegłorocznej inwestycji na ul. Harcerskiej. Prace zrealizuje firma SKANSKA S.A., która już organizuje zaplecze budowy na ulicy Borowickiej oraz  wprowadza tymczasową organizację ruchu.
czwartek, 13 październik 2016 07:28

Zmiana trasy dla linii autobusowych!

W związku z remontem ul. Borowickiej od czwartku 13 października od ok. godziny 8:30 do odwołania autobusy będą kursować zmienioną trasą.

środa, 12 październik 2016 05:59

III Targi Nieruchomości i Budownictwa!

15 i 16 października w Galerii Wisła odbędą się Targi Nieruchomości i Budownictwa. Dwudniowe targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 12:00, a wystawcy będą do dyspozycji odwiedzających co najmniej do godziny 18:00. To trzecia edycja Targów Nieruchomości w Galerii Wisła.

środa, 12 październik 2016 05:56

Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłasza nabór!

Zespół Tańca Ludowego Masovia ogłasza nabór do każdej z grup: tanecznej, wokalnej oraz kapeli. Jeżeli kiedyś tańczyłeś bądź chcesz zmierzyć się z tańcem ludowym "w cztery oczy", czekamy na Ciebie! Zapraszamy studentów oraz młodzież powyżej 15 roku życia.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter