Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1065)

Urząd Miasta Płocka zaprasza wszystkich na spotkania dotyczące wykorzystania w naszym mieście odnawialnych źródeł energii (OZE), szczególnie kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznych. Uczestnicy porozmawiają także o możliwości współfinansowania tych inwestycji ze środków Unii Europejskiej.
Kończy się zmiana organizacji ruchu w śródmieściu. Miejski Zarząd Dróg montuje progi wyspowe i punktowe odblaskowe znaczki w rejonie ulic Sienkiewicza, Kolegialna, Gradowskiego, Misjonarska. Już obowiązuje nowa stała organizacja ruchu wprowadzająca ograniczenie prędkości do 30 km/h. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do nowego oznakowania!

Galeria Wisła zaprasza swoich klientów do skorzystania z promocji podczas tegorocznej akcji pn. CZARNY PIĄTEK, która odbędzie się w płockiej galerii w ostatni piątek listopada. Salony galerii zaproponują kilkadziesiąt specjalnych zniżek sięgających nawet -70%.

Odnalazła się samica bielika olbrzymiego, która z płockiego ZOO uciekła w marcu 2016 r. Ptak wydostał się z woliery przez otwór powstały wskutek rozpięcia się siatki. Przez pierwsze kilka tygodni ptak był regularnie obserwowany w okolicach Płocka. Z biegiem czasu samica zaczęła się oddalać, o czym płockie ZOO było informowane przez ornitologów, którym udało się zaobserwować zbiega.

piątek, 18 listopad 2016 08:42

Kolejny etap obwodnicy i utrudnienia w ruchu!

W związku z budową II etapu obwodnicy Płocka na ulicach: Bielska i Jędrzejewo zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu od dnia 17 listopada.
piątek, 18 listopad 2016 08:21

Dla kogo zakup działki nad jeziorem?

Zakup działki nad jeziorem to stosunkowo nowa forma, jeśli chodzi o inwestycje. Bardzo wiele osób, zadaje sobie pytanie, kto dokładnie może w coś takiego zainwestować. Odpowiedź na to pytanie jest w zasadzie jedna – dosłownie każdy. Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o podejście do takiej właśnie inwestycji. Każdy może wybrać właśnie ten sposób, w który będzie chciał zabezpieczyć przyszłość swoją, czy też – swoich najbliższych. Co zatem jeszcze należy wiedzieć o działkach nad jeziorem albo szerzej lokatach ziemskich, aby inwestycja była dla nas jeszcze bardziej zrozumiała i byśmy poznali realne korzyści, które z niej płyną? Odpowiedź na to pytanie, znajdziecie państwo w poniższym artykule.

poniedziałek, 14 listopad 2016 14:36

Staromiejskie Centrum Biznesu już otwarte!

Rozwijamy miasto, realizujemy duże inwestycje, ale też wsłuchujemy się w głos przedsiębiorców. To miejsce jest odpowiedzią na te potrzeby – mówił prezydent Płocka Andrzej Nowakowski na uroczystym otwarciu „Przetworni”.
Pięćdziesięciu sześciu pedagogów ślubowało rzetelnie wypełniać obowiązki nauczyciela, wychowawcy i opiekuna młodzieży. Z rąk prezydenta Andrzeja Nowakowskiego odebrali akty nadania stopnia nauczyciela mianowanego.
W tym roku świętujemy 98 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W programie obchodów są oficjalne uroczystości patriotyczne na Placu Obrońców Warszawy, w katedrze i przy Płycie Nieznanego Żołnierza, a także Bieg Niepodległości, rajd rowerowy, degustacja rosołu z gęsiny i liczne koncerty.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter