Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1022)

Szpital św. Trójcy otrzymał kolejny sprzęt kupiony przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem jest to aparat do wspomagania oddechu, który trafił na Oddział Neonatologiczny.

Rozpoczęła się zmiana organizacji ruchu w śródmieściu w rejonie ulic Sienkiewicza, Kolegialna, Gradowskiego, Misjonarska. Nowe oznakowanie ułatwi poruszanie się po skrzyżowaniach i zapobiegnie niebezpiecznym manewrom kierujących.

50. uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbyła się 3 października 2016 r.

wtorek, 04 październik 2016 18:29

STREFA RELAKSU w Galerii Wisła

Galeria Wisła w Płocku przygotowała nowe udogodnienie dla swoich Klientów, wpływające na przyjemność robienia zakupów i komfort przebywania w galerii. Tym razem chodzi o nowoczesną strefę relaksu, dzięki której podczas zakupów można odpocząć w komfortowych warunkach. Strefa relaksu, o powierzchni 25 mkw, znajduje się na pierwszym piętrze Galerii, w sąsiedztwie salonów LEE WRANGLER i C&A.

Od środy 29 czerwca została zamknięta ul. Dobrzykowska, a od 30 czerwca ul. Chopina. Właściciele nieruchomości mają zapewniony dojazd do domów, ale przejazdu przez te drogi dla pozostałych kierowców nie ma i jeszcze przez jakiś czas nie będzie. Inwestycję na ulicach Chopina i Dobrzykowskiej realizuje firma Strabag na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg i pod nadzorem inspektorów MZD.

poniedziałek, 03 październik 2016 11:43

Komunikacja Miejska testuje kolejny autobus!

Kilka dni temu zostały zakończone testy elektrycznego Solarisa, a już od piątku Komunikacja Miejska sprawdza kolejny autobus.

poniedziałek, 03 październik 2016 11:23

ORLEN zaprasza na bezpłatne lekcje pływania.

PKN ORLEN przy współpracy z WOPR Płock podejmuje kolejne przedsięwzięcie z myślą o mieszkańcach Płocka. Dzięki finansowemu zaangażowaniu Koncernu, na Pływalni Podolanka w Płocku od października br. rozpoczną się nieodpłatne lekcje pływania dla uczniów płockich szkół podstawowych oraz osób dorosłych powyżej 40 roku życia. 

Rozradowani seniorzy, mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy – tak można podsumować sobotnie 4.Płockie Targi Seniora, które odbyły się w Orlen Arenie.

Remontowana oficyna kamienicy przy ul. Sienkiewicza 38 zawaliła się. Na miejscu trwa akcja ratunkowa.

Minionej doby doszło do 1 wypadku drogowego w powiecie w miejscowości Miłodróż. Doszło także do 5 kolizji w mieście oraz 2 kolizji w powiecie płockim. Został zatrzymany 1 nietrzeźwy kierujący pojazdem w powiecie, a do izby wytrzeźwień zostało doprowadzone 3 osoby.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter