Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1028)

W niedzielę 9 października 2016 roku zmarł Andrzej Wajda. 18 października 2016 w Krakowie odbędą się uroczystości pogrzebowe. W tym dniu Kino za Rogiem miało gościć ks. Andrzeja Lutra – duszpasterza, filmoznawcę, publicystę i autora książek. Niestety nie będzie to możliwe. Ks. Andrzej Luter był też przyjacielem Andrzeja Wajdy i w tym dniu będzie uczestniczył w ostatniej drodze Mistrza.
wtorek, 11 październik 2016 07:50

Zakończona przebudowa ulicy Dojazd.

- Przebudowa ul. Dojazd jest kolejną inwestycją prowadzoną przez Wodociągi Płockie, polegającą na rozdzieleniu kanalizacji ogólnospławnej na deszczową i sanitarną – mówił na konferencji prasowej prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.
Unipetrol, strategiczna spółka Grupy Kapitałowej ORLEN, wznowiła proces produkcyjny w rafinerii w Kralupach po awarii instalacji krakingu katalicznego (Fluid Catalytic Crac), do której doszło w maju tego roku. 

Parkeon Gmbh dostarcza operatorowi Strefy Płatnego Parkowania 45 parkmatów. Już dziś w Płocku montuje się parkomaty przy ul. Bielskiej a na dniach zostaną założone w całym mieście.

piątek, 07 październik 2016 15:08

Wysokie wyniki stacji pomiarowej są błędne?

Miejskie Centrum Zarządzania Kryzysowego informuje, że w związku z trwającymi pracami związanymi ze zmianą ustawień oprogramowania na stacji pomiarowej Płock-Reja mogą przez około 2 tygodnie następować przerwy w bieżących wynikach lub pojawiać się wyniki błędne (bardzo wysokie).

Stowarzyszenie "Pomocna Dłoń" działające przy Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym nr 2 w Płocku otrzymało od Fundacji Auchan blisko 8500 euro.

Szpital św. Trójcy otrzymał kolejny sprzęt kupiony przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem jest to aparat do wspomagania oddechu, który trafił na Oddział Neonatologiczny.

Rozpoczęła się zmiana organizacji ruchu w śródmieściu w rejonie ulic Sienkiewicza, Kolegialna, Gradowskiego, Misjonarska. Nowe oznakowanie ułatwi poruszanie się po skrzyżowaniach i zapobiegnie niebezpiecznym manewrom kierujących.

50. uroczysta Inauguracja Roku Akademickiego 2016/2017 w Politechnice Warszawskiej Filii w Płocku odbyła się 3 października 2016 r.

wtorek, 04 październik 2016 18:29

STREFA RELAKSU w Galerii Wisła

Galeria Wisła w Płocku przygotowała nowe udogodnienie dla swoich Klientów, wpływające na przyjemność robienia zakupów i komfort przebywania w galerii. Tym razem chodzi o nowoczesną strefę relaksu, dzięki której podczas zakupów można odpocząć w komfortowych warunkach. Strefa relaksu, o powierzchni 25 mkw, znajduje się na pierwszym piętrze Galerii, w sąsiedztwie salonów LEE WRANGLER i C&A.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter