Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1068)

Płockamp #6, to barcamp na luzie, dla branży nowych technologii, IT, social media, startupów. - Tym razem z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przenosimy się z pubu, do miejsca które powstało m.in w celu rozwoju przedsiębiorczości w Płocku. Spotykamy się w nowo otwartym coworku przy ARS Sp.z o.o. w Płocku - informują organizatorzy. - Widzimy się we wtorek, 15 listopada w Przetwórni. Wpadnijcie, zapowiada się bardzo fajnie - dodają organizatorzy.

Podsumowano I edycję Programu "KLUB". Prawie 24 miliony złotych przypadło w udziale dla młodych sportowców. W I edycji tego programu wzięły udział również płockie kluby sportowe.

Miejski Zarząd Dróg zakończył budowę czwartego etapu Systemu Informacji Miejskiej w Płocku. W ramach tegorocznych prac (etap IV) wykonano oznakowanie ulic osiedla Wyszogrodzka w poziomie P2 (Informacja uliczna i o mostach). Ponadto wykonano oznakowanie ronda Sybiraków Płockich na osiedlu Podolszyce Południe i zaktualizowano oznakowanie na osiedlu Góry i Trzepowo.

 

Tysiące ludzi spotka się ponownie na największym polskim przyjęciu urodzinowym by radośnie świętować jubileusz. Urodziny Polski - Narodowe Święto Niepodległości, bo ten szczególny w polskim kalendarzu dzień można potraktować właśnie jako urodziny Rzeczpospolitej i podobnie jak urodziny najbliższych biesiadnie obchodzić.

piątek, 04 listopad 2016 13:06

Czy warto pracować na czarno?

Państwowa Inspekcja Pracy ujawniła na terenie województwa mazowieckiego w I półroczu łącznie niemal 1000 przypadków nielegalnego zatrudnienia. Krótkowzroczne korzyści nie powinny przesłonić nam zdrowego rozsądku. Praca „na czarno” nie chroni naszych praw. W razie choroby nie otrzymamy także żadnych świadczeń z ZUS.

piątek, 04 listopad 2016 07:54

Podniosą poziom wody na Wiśle!

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie Inspektorat we Włocławku poinformował, że na Wiśle zostanie podniesiony poziom wód w sobotę 5 listopada. Apelujemy o zachowanie ostrożności!
niedziela, 30 październik 2016 08:51

Elgacon - XII Płockich Dni Fantastyki!

Elgacon - 12 Płockie Dni Fantastyki to kolejna edycja konwentu, organizowanego niezmiennie przez Płocki Klub Fantastyki Elgalh’ai. Tym razem luźno utrzymana w konwencji historycznej i magicznej.

sobota, 29 październik 2016 10:42

Pamiętajcie o zmianie czasu. To już jutro!

W najbliższą niedzielę 30 października 2016 roku przestawimy zegarki o godzinę do tyłu. Zmiana czasu z letniego na zimowy nastąpi poprzez przestawienie zegarów z godziny trzeciej na drugą. O godzinę dłużej będziemy mogli pospać! Niestety ze zmiany czasu nie wszyscy się cieszą, pracownicy na nocnych zmianach będą musieli pracować godzinę dłużej. 

sobota, 29 październik 2016 10:33

Nowe przedszkole w Płocku [FOTO]

„Nasze przedszkole najwspanialsze jest” – śpiewały dzieci podczas uroczystego otwarcia Miejskiego Przedszkola z Oddziałami Integracyjnymi nr 31. Przy ulicy Szarych Szeregów powstał nowoczesny budynek, który zastąpił wysłużoną siedzibę placówki zbudowaną w tzw. systemie ciechanowskim. Dziś oficjalnie zainaugurowano działalność przedszkola w nowym obiekcie, choć dzieci korzystają z niego już od wakacji.
sobota, 29 październik 2016 10:22

PKN ORLEN uruchamia instalacje Olefin.

Zakład Produkcyjny PKN ORLEN uruchamia instalacje Olefin oraz powiązanych z nimi ciągów technologicznych po postoju remontowym i modernizacyjnym. Proces rozruchu będzie się wiązał z widocznymi efektami świetlnymi szczególnie w porach wieczornych, którym będą towarzyszyły efekty dźwiękowe. Reakcje procesowe mogą być widoczne ze zmienną intensywnością od 30 października do 2 listopada.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter