Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1028)

Kobiety przeważają liczebnie nad mężczyznami zarówno w całym województwie mazowieckim. Znacznie korzystniej wyglądają też dla nich statystyki dotyczące długości życia.

czwartek, 02 marzec 2017 13:36

Punkty karne sprawdzisz przez Internet!

Już od 1 kwietnia kierowcy samodzielnie, bezpłatnie, bez konieczności wychodzenia z domu i o każdej porze, będą mogli sprawdzić, ile mają punktów karnych. Będą mogli też przeanalizować kiedy, gdzie i dlaczego je otrzymali. To wszystko dzięki nowej elektronicznej usłudze dostępnej na portalu obywatel.gov.pl.

czwartek, 02 marzec 2017 10:41

Nagrody gospodarcze prezydenta rozdane

Poznaliśmy laureatów „Nagrody Gospodarczej Prezydenta Miasta Płocka”. Tytuł „Pracodawcy Roku” otrzymała firma Kentro, którą doceniono za stworzenie rodzinnej atmosfery w miejscu pracy. „Przedsiębiorcą Społecznie Zaangażowanym” została firma Wypożyczalnia Kontener sp. j., nominowana do nagrody przez płocki WOPR. A w kategorii „Pracodawca Roku” zwyciężył Wojewódzki Szpital Zespolony w Płocku.
Urząd Miasta Płocka i Muzeum Mazowieckie zapraszają na uroczystość poświęconą pamięci płocczan żydowskiego pochodzenia w rocznicę rozpoczęcia ich deportacji do obozów Zagłady.
Przypominamy, że do 24 lutego trwają konsultacje społeczne dotyczące regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie naszego miasta.
We wtorek 28 lutego nastąpi przejazd pojazdów nienormatywnych. Apelujemy do właścicieli pojazdów o uprzątnięcie pojazdów i nieparkowanie w zatokach postojowych przy ulicach: Targowa – Bielska – Gwardii Ludowej – Łukasiewicza – Długa w godzinach nocnych.

- Banknot z wizerunkiem króla Jana III Sobieskiego to zapewnienie niezakłóconego obiegu gotówki oraz zmniejszenie kosztów emisji znaków pieniężnych. 500 zł posiada jedne z najnowocześniejszych zabezpieczeń na świecie - informuje Narodowy Bank Polski.

środa, 08 luty 2017 20:38

Przedszkole za 1 zł miesięcznie!

Płockie przedszkole Abecadło we współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej realizuje projekt „Przedszkole za 1 zł miesięcznie” przeznaczony dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

PKN ORLEN organizuje kolejne spotkanie z ekspertami dla mieszkańców Płocka dotyczące środowiskowych aspektów funkcjonowania Koncernu. W prezentacji i dyskusji udział wezmą niezależni eksperci, których wiedza i doświadczenie zapewni uczestnikom dostęp do najlepszej wiedzy w tematyce środowiskowej. Spółka zakłada, że spotkania te będą doskonałą okazją do racjonalnej wymiany poglądów. 

wtorek, 07 luty 2017 15:16

„Ferie z grami!” w Galerii Wisła!

Tegoroczne ferie zimowe w Płocku przypadają na drugą połowę lutego. W tym czasie Galeria Wisła nie zapomni o dzieciach i młodzieży, które poszukują ciekawej rozrywki. Specjalnie z myślą o nich Galeria przygotowała akcję: „FERIE Z GRAMI!”. Od 13 do 26 lutego wszystkie i dzieci będą mogły oddać się zabawie w Galerii Wisła.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter