Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1065)

piątek, 30 czerwiec 2017 07:11

Dyżury przedszkoli w wakacje.

Prezentujemy harmonogram dyżurów wakacyjnych w Miejskich Przedszkolach w Płocku w roku szkolnym 2016/17 w terminie od 3 lipca do 31 sierpnia 2016 r.
- Prosimy kierowców o cierpliwość, bo rejon ul. Bielskiej oraz przemysłowy Kostrogaj zamieni się w duży plac budowy – mówił w środę prezydent Płocka Andrzej Nowakowski tuż przed podpisaniem umowy na przebudowę ul. Bielskiej.
poniedziałek, 05 czerwiec 2017 18:15

Kończą przebudowę ul. Dobrzykowskiej.

- Od kilku lat konsekwentnie przebudowujemy ul. Dobrzykowską. Wydaliśmy na nią już łącznie 13,5 mln zł – mówił prezydent Płocka Andrzej Nowakowski na poniedziałkowym otwarciu ul. Dobrzykowskiej.
poniedziałek, 29 maj 2017 13:43

Jarmark Tumski - ograniczenia w ruchu!

Informujemy, że w dniu 1 czerwca 2017 roku od godziny 17.00 do godzin nocnych wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ternie Starego Miasta Płocka, związane z rozładunkiem i montażem infrastruktury imprezy IX Jarmark Tumski.

PKN ORLEN zaprasza najmłodszych mieszkańców na kolejną sztukę teatralną wystawioną w ramach projektu „ORLEN DLA PŁOCKA dzieciństwo z uśmiechem”. Tym razem widzowie poznają zaczarowany świat znanej i lubianej od pokoleń historii Jasia i Małgosi.

Informujemy, że od poniedziałku 15 maja na ulicy Harcerskiej dojdzie do zmiany organizacji ruchu w związku z prowadzoną inwestycją drogową. Po porannym szczycie komunikacyjnym na remontowanym odcinku ul. Harcerskiej zostanie wprowadzony ruch wahadłowy. Jeden pas jezdni zostanie zamknięty dla ruchu. Potokami pojazdów sterować będzie tymczasowa sygnalizacja świetlna. Apelujemy o zachowanie ostrożności i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.
Wiktor Mieczykowski młody utalentowany skrzypek z Płocka zdobył Nagrodę Grand Prix na 27 Young Musician International Competition Cita di Barletta , który odbył się w dniach 24-29 kwietnia 2017 we Włoszech. To 27 edycja tego konkursu, odbywa się co roku i jest przeznaczony dla młodych muzyków z całego świata. Wiktor w swojej kategorii,  wśród skrzypków uzyskał najwyższą punktację 98/100 pkt.

PKN Orlen poinformował o podwyższonej emisji hałasu i zwiększeniu zrzutów gazów na pochodnie w maju i pierwszej połowie czerwca.

sobota, 06 maj 2017 07:37

Europejski weekend pełen wrażeń

- Po raz dziewiętnasty będziemy gościć w Płocku przedstawicieli miast partnerskich podczas Pikniku Europejskiego. W programie wydarzenia jest wiele atrakcji dla mieszkańców i gości – mówił prezydent Andrzej Nowakowski podczas konferencji prasowej w ratuszu.
sobota, 06 maj 2017 07:34

Jest praca w Straży Miejskiej

Do 12 maja 2017 roku przyjmowane będą zgłoszenia kandydatów na strażnika miejskiego w Płocku. O pracę w Straży Miejskiej mogą się starać osoby, które mają skończone 21 lat, polskie obywatelstwo, co najmniej średnie wykształcenie, a poza tym są sprawne i niekarane.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter