Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1068)

W związku z gwarancyjną wymianą nawierzchni na ul. Chopina w terminie 4-16 maja zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Obrońców Płocka 1920 r. W terminie 4-10 maja ulica zostanie zamknięta dla ruchu.W trakcie procedur odbiorowych dodatkowo potwierdzonych badaniami laboratoryjnymi inspektorzy MZD zakwestionowali jakość wykonania warstwy ścieralnej nawierzchni oraz wykonania włazów studni kanalizacyjnych. W efekcie Wykonawca w ramach gwarancji, na własny koszt sfrezuje i następnie wykona na nowo warstwę ścieralną nawierzchni jezdni oraz regulację studni i oznakowanie poziome.

W Zakładzie Produkcyjnym PKN ORLEN w Płocku trwają okresowe planowane postoje remontowe wybranych instalacji. Proces odbywa się płynnie - cześć z nich jest sukcesywnie zatrzymywana, a następnie uruchamiana po modernizacji. Zgodnie z obecnie zaplanowanym harmonogramem prace remontowe trwają w zależności od stopnia złożoności modernizacji poszczególnych instalacji, od kilku do kilkunastu dni i powinny się zakończyć w połowie czerwca.

PKN ORLEN liderem rankingu „Najbardziej pożądani pracodawcy w opinii specjalistów i menedżerów” wynika z VII edycji badania przeprowadzonego przez firmę rekrutacyjną Antal. Wyróżnienie zostało wręczone spółce już po raz szósty z rzędu, w tym po raz czwarty jako liderowi rankingu. 

piątek, 28 kwiecień 2017 11:29

Z Jezusem w drogę – AutoFara 2017.

W niedzielę 30 kwietnia 2016 r. w ramach akcji „Z Jezusem w drogę – AutoFara 2017” w płockiej Farze zostanie odprawiona Msza Św. w intencji automobilistów i osób tragicznie zmarłych w wypadkach drogowych, a po wspólnej modlitwie przed bramą kościoła zostaną poświęcone pojazdy, kierowcy zaś otrzymają pamiątki z uroczystości.
W związku z gwarancyjną wymianą nawierzchni na ul. Chopina w terminie 4-16 maja zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu na odcinku od ul. Bielskiej do ul. Obrońców Płocka 1920 r. W terminie 4-10 maja ulica zostanie zamknięta dla ruchu.
środa, 26 kwiecień 2017 07:40

Zaprogramuj Płock na hackathonie!

20 maja rusza płocki maraton programistyczny. Przez dwa dni wszyscy pasjonaci programowania – profesjonaliści i amatorzy – będą tworzyć aplikacje, które mają podnieść komfort życia mieszkańców, ułatwić turystom dotarcie do ciekawych miejsc czy przekazać ważne informacje o lokalnych przedsiębiorcach. Zapraszamy do kodowania!
poniedziałek, 24 kwiecień 2017 16:04

Startuje przebudowa ul. Harcerskiej w Płocku

Informujemy, że we wtorek 25 kwietnia, wykonawca (konsorcjum PRD-B Gostynin oraz Hydropolu Gostynin) zacznie o godz. 8 rano frezowanie nawierzchni. Prace będą odbywać się etapami od Imielnicy w kierunku Borowiczek.

poniedziałek, 24 kwiecień 2017 12:00

Osoby bezrobotne zapraszają na szkolenia

Przypominamy, że Miejski Urząd Pracy w Płocku od dnia 1.03.2017 r. prowadzi nabór osób bezrobotnych do 30 roku życia na szkolenia grupowe „Spawanie metodą TIG 141” oraz „Kierowca wózków jezdniowych” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 (PO WER 2014-2020).
 
poniedziałek, 24 kwiecień 2017 11:58

Płock partnerem akcji Polska na medal

„Polska na Medal” to innowacyjny program Grupy Onet-RAS Polska skierowany przede wszystkim do miast, gmin i jednostek zarządzających obiektami sportowymi. Jego celem jest pokazanie najbardziej inspirujących projektów związanych ze sportową infrastrukturą, wychowaniem przyszłych mistrzów czy z organizacją wydarzeń sportowych.
Fundacja Roku Rzeki Wisły szuka osób, które chcą zrealizować coś fajnego nad Wisłą w swojej miejscowości. Wystarczy zebrać znajomych i sąsiadów, zostać ich liderem i przystąpić do działania.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter