Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1027)

Od soboty 17 grudnia autobusy linii nr 4 i 24 pojadą nową trasą m. in. do Szpital a Św. Trójcy i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Autobusy obu linii pojadą nowa trasą - z ul. Kolegialnej skręcają w pl. Obrońców Warszawy, ul. Kościuszki, pl. Dąbrowskiego, ul. Warszawską i ul. Kilińskiego. Następnie obie linie wracają na dotychczasowe swoje trasy (linia nr 4 w ul. Wyszogrodzką, linia nr 24 w al. Jachowicza). 

Na osiedlu Zielony Jar zaczął funkcjonować nowy parking na 102 pojazdy. Zlokalizowany jest u zbiegu al. Armii Krajowej i ul. Batalionu Parasol.

- Sesja zdjęciowa w piżamach powstała z myślą o tegorocznych świętach. Koncepcją to zdjęcia świąteczne, klimatyczne, pełne ciepła i miłości. Sesja odbyła się w stylowych wnętrzach HOTELU HERMAN. Ekipie realizującej projekt wymarzyły się piękne stylizacje i piękne modelki - Andżelika Stawicka z Dobierz Kosmetyk.

Kierowco! W nocy z 7 na 8 grudnia w godzinach od 22.00 do 5.00 prognozuje się oblodzenie i gołoledź na terenie woj. mazowieckiego. Wystąpią przejściowo opady marznącego deszczu powodującego gołoledź! Strefa opadów będzie przemieszczać się z północnego zachodu na południowy wschód. Prawdopodobieństwo zjawiska 80%. Apelujemy o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drogach!
Miejski Zarząd Dróg zakończył remont chodników w ul. Sienkiewicza. Inwestycja kosztowała 472.000 zł.
środa, 07 grudzień 2016 13:20

Budowa obwodnicy i utrudnienia w ruchu!

Informujemy, że w dniach 8-9.12.2016, w godzinach 8-15 na ul. Bielskiej (DK60) występować będą czasowe ograniczenia w ruchu, spowodowane wykonywaniem robót związanych z budową obwodnicy Płocka. Utrudnienia polegać będą na czasowym wstrzymaniu ruchu pojazdów. Ograniczenia w ruchu występowac będą na odcinku ul. Bielskiej między skrzyzowaniami z ul. Wiadukt oraz z ul. Sierpecką.
wtorek, 06 grudzień 2016 10:50

Młodzi artyści nagrodzeni!

Łączy ich młody wiek, ogromny talent artystyczny, pracowitość oraz sukcesy. Po raz piąty prezydent Płocka Andrzej Nowakowski nagrodził dzieci i młodzież oraz ich opiekunów za osiągnięcia artystyczne. Wczoraj odbyła się uroczysta gala w Szkole Muzycznej.
wtorek, 06 grudzień 2016 10:11

Ogrody światła w centrum Płocka.

Ponad 10 tysięcy różnokolorowych lampek rozbłyśnie w sobotę 17 grudnia o 17:00 w samym sercu Płocka, na placu Narutowicza. Instalacja utworzy niezwykłą dekorację -  Płockie Ogrody Światła. Widowiska dopełni rozświetlenie ścian okolicznych budynków, a otwarciu towarzyszyć będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. Świąteczna iluminacja jest częścią programu „ORLEN dla Płocka”.

Minionej doby około godziny 20.50 doszło do jednego poważnego wypadku drogowego w miejscowości Woźniki Paklewy gm. Radzanowo na drodze wojewódzkiej Płock – Staroźreby.

czwartek, 01 grudzień 2016 08:19

Wybierz imię dla tygrysicy i wygraj nagrodę!

 

Niedawno, do grona mieszkańców ZOO dołączyła młoda samica tygrysa syberyjskiego. Pasiasta dziewczynka urodziła się w czeskim Ogrodzie Zoologicznym w Zlinie i została towarzyszką przebywającego w płockim ZOO od ubiegłego roku samca Lorda. Tygrysica skończyła właśnie rok, ale jeszcze nie ma imienia. Pomóżcie nam je nadać!

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter