Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1028)

MZD podpisał z wykonawcą aneks przedłużający termin zakończenia inwestycji na ul. Kazimierza Wielkiego z 15.12.2016 do 7 stycznia 2017 r. Powodem jest zwiększenie zakresu prac w branży kanalizacyjnej.

Od soboty 17 grudnia autobusy linii nr 4 i 24 pojadą nową trasą m. in. do Szpital a Św. Trójcy i Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Autobusy obu linii pojadą nowa trasą - z ul. Kolegialnej skręcają w pl. Obrońców Warszawy, ul. Kościuszki, pl. Dąbrowskiego, ul. Warszawską i ul. Kilińskiego. Następnie obie linie wracają na dotychczasowe swoje trasy (linia nr 4 w ul. Wyszogrodzką, linia nr 24 w al. Jachowicza). 

Na osiedlu Zielony Jar zaczął funkcjonować nowy parking na 102 pojazdy. Zlokalizowany jest u zbiegu al. Armii Krajowej i ul. Batalionu Parasol.

- Sesja zdjęciowa w piżamach powstała z myślą o tegorocznych świętach. Koncepcją to zdjęcia świąteczne, klimatyczne, pełne ciepła i miłości. Sesja odbyła się w stylowych wnętrzach HOTELU HERMAN. Ekipie realizującej projekt wymarzyły się piękne stylizacje i piękne modelki - Andżelika Stawicka z Dobierz Kosmetyk.

Kierowco! W nocy z 7 na 8 grudnia w godzinach od 22.00 do 5.00 prognozuje się oblodzenie i gołoledź na terenie woj. mazowieckiego. Wystąpią przejściowo opady marznącego deszczu powodującego gołoledź! Strefa opadów będzie przemieszczać się z północnego zachodu na południowy wschód. Prawdopodobieństwo zjawiska 80%. Apelujemy o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drogach!
Miejski Zarząd Dróg zakończył remont chodników w ul. Sienkiewicza. Inwestycja kosztowała 472.000 zł.
środa, 07 grudzień 2016 13:20

Budowa obwodnicy i utrudnienia w ruchu!

Informujemy, że w dniach 8-9.12.2016, w godzinach 8-15 na ul. Bielskiej (DK60) występować będą czasowe ograniczenia w ruchu, spowodowane wykonywaniem robót związanych z budową obwodnicy Płocka. Utrudnienia polegać będą na czasowym wstrzymaniu ruchu pojazdów. Ograniczenia w ruchu występowac będą na odcinku ul. Bielskiej między skrzyzowaniami z ul. Wiadukt oraz z ul. Sierpecką.
wtorek, 06 grudzień 2016 10:50

Młodzi artyści nagrodzeni!

Łączy ich młody wiek, ogromny talent artystyczny, pracowitość oraz sukcesy. Po raz piąty prezydent Płocka Andrzej Nowakowski nagrodził dzieci i młodzież oraz ich opiekunów za osiągnięcia artystyczne. Wczoraj odbyła się uroczysta gala w Szkole Muzycznej.
wtorek, 06 grudzień 2016 10:11

Ogrody światła w centrum Płocka.

Ponad 10 tysięcy różnokolorowych lampek rozbłyśnie w sobotę 17 grudnia o 17:00 w samym sercu Płocka, na placu Narutowicza. Instalacja utworzy niezwykłą dekorację -  Płockie Ogrody Światła. Widowiska dopełni rozświetlenie ścian okolicznych budynków, a otwarciu towarzyszyć będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. Świąteczna iluminacja jest częścią programu „ORLEN dla Płocka”.

Minionej doby około godziny 20.50 doszło do jednego poważnego wypadku drogowego w miejscowości Woźniki Paklewy gm. Radzanowo na drodze wojewódzkiej Płock – Staroźreby.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter