Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1022)

poniedziałek, 24 październik 2016 09:38

Remont na Chopina dobiegł końca - ulica otwarta dla ruchu!

Zakończył się remont ul. Chopina na najbardziej zniszczonym odcinku. I etap przebudowy ulicy Chopina zaplanowany na rok 2016 był realizowany na odcinku od ul. Bielskiej (z wyłączeniem skrzyżowania Bielska/Chopina) do skrzyżowania z ul. Obrońców Płocka 1920 r.

sobota, 22 październik 2016 11:50

Płocki mistrz metamorfozy!

Płocczanie coraz częściej chodzą na siłownie, testują różnorodne diety i chcą wyglądać jak najlepiej. Ale czy samemu można to wszystko osiągnąć? Czy czasem warto porozmawiać z bardziej doświadczonymi w tej branży. Przeprowadziliśmy wywiad z Krzysztofem - trenerem personalnym i dietetykiem, który od 15 lat pogłębia wiedzę w tej dziedzinie.

piątek, 21 październik 2016 09:47

Czarny Protest Kobiet - Druga Runda!

W poniedziałek 24 października odbędzie się zgromadzenie "Czarny Protest Kobiet - Druga Runda", którego celem jest wyrażenie sprzeciwu związanego z zapowiedzią wprowadzenia zmian w ustawie antyaborcyjnej.

piątek, 21 październik 2016 09:41

HALLOWEEN NA WESOŁO w Galerii Wisła!

30 października na najmłodszych klientów Galerii Wisła w Płocku będą czekać wesołe atrakcje utrzymane w klimacie Halloween. Dzień duchów, zjaw, upiorów, robaków i zombie wypełniony będzie warsztatami i zabawami. Od 12:00 do 17:00 na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie sklepu INTERSPORT, animatorzy zaproszą najmłodszych do halloweenowych warsztatów – rzeźbienia dyń, dekorowania babeczek, robienia toreb na słodycze. Na dzieci czekać będzie również kącik upiornej charakteryzacji, pokaz mody potwornej (połączony z sesją zdjęciową), tańce hulańce, zabawy z chustą Klanzy, czy latanie na miotle, które pozwolą spożytkować nadmiar energii.

czwartek, 20 październik 2016 13:01

Już za chwilę rusza Strefa Płatnego Parkowania!

Komunikacja Miejska zakończyła montaż parkomatów i w środę 19 października zakończyła także ich odbiór techniczny. Zarówno urządzenia, jak i cały system je obsługujący jest przetestowany, sprawny i gotowy do działania.

W poniedziałek 17 października 2016 r. w Urzędzie Miasta Płocka Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski zwołał posiedzenie Miejskiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego dotyczące aktualnej sytuacji w związku z wysokim stężeniem benzenu w nocy 21/22 września na terenie Miasta Płocka, bezpieczeństwa mieszkańców i środowiska.

Jesień to bardzo magiczny czas – pełen pięknych kolorów, smaków i zapachów. W dniach 29-30 października odbędzie się u nas Festiwal Dyni, podczas którego nie zabraknie atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych gości Galerii!

środa, 19 październik 2016 08:50

Dzień Pantery Śnieżnej w płockim ZOO.

Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku i Polska Fundacja Sportu i Kultury Oddział w Płocku organizują „Dzień Pantery Śnieżnej” – imprezę rodzinną, która odbędzie się w dniu 23.10.2016 r. (niedziela) w godz.11.00 – 14.00 w Pawilonie Herpetarium. Impreza będzie połączona z promocją książeczki „Płockie ZOO – dzieciom. Przewodnik ilustrowany”.

 

Urząd Miasta Płocka ogłosił przetarg na opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej placu zabaw Miejskiego Przedszkola nr 15 przy ul. Piasta Kołodzieja 4 w Płocku.

23 października 2006 roku otwierana była stacja paliw Komunikacji Miejskiej. Wtedy cena za litr paliwa wynosiła 3,63 zł i była najniższa w całym mieście. - Od tamtej pory wiele się zmieniło, jedyne co zostało po staremu to, to że nadal mamy najniższe ceny w mieście - informuje Komunikacja Miejska.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter