Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1028)

środa, 26 październik 2016 08:28

HANDBALLOWA NIEDZIELA w Galerii Wisła

6 listopada Galeria Wisła oraz Sekcja Piłki Ręcznej Wisła Płock gorąco zapraszają na Handball'ową Niedzielę! W tym dniu, od godziny 15:00, Galeria Wisła na cztery godziny zamieni się w dom płockiego szczypiorniaka. Na odwiedzających w tych godzinach Galerię czekać będzie moc atrakcji przeznaczonych dla Kibiców SPR Wisły Płock, nie zabraknie jednak aktywności dla osób, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z piłką ręczną.

Już dziś 26 października (środa) rusza Strefa Płatnego Parkowania w Płocku. O wprowadzeniu SPP zdecydowała Rada Miasta. Radni zdecydowali, że strefa ma być uruchomiona do końca roku. KM sugerowała, że gotowa jest to zrobić w poniedziałek 24 października. Ale ostatecznie, aby płocczan lepiej przygotować do pierwszego dnia funkcjonowania SPP, zapadła decyzja o jej uruchomieniu dwa dni później – czyli w środę 26 października.

PKN ORLEN już wkrótce zaprosi mieszkańców Płocka na spotkania z ekspertami w dziedzinach związanych z ochroną środowiska, zdrowia i życia ludzi.  Poza fachowcami PKN ORLEN firma zamierza zaprosić niezależnych specjalistów by zapewnić Płocczanom i mieszkańcom regionu dostęp do najlepszej wiedzy w obszarach, które wzbudzają ich zainteresowanie. Spotkania te mają pogłębić dialog z mieszkańcami, ich harmonogram zostanie przedstawiony niebawem.

poniedziałek, 24 październik 2016 17:44

Straż Miejska kontroluje cmentarze.

Jak co roku kilka dni przed dniem Wszystkich Świętych Rejonowi Straży Miejskiej prowadzą kontrolę płockich cmentarzy i terenów do nich przyległych. Podczas kontroli funkcjonariusze przede wszystkim prowadzą rozmowy z zarządcami cmentarzy o częstsze wywożenie śmieci.
poniedziałek, 24 październik 2016 10:49

Płock dołącza do cyklu Garmin Iron Triathlon!

 

Do przyszłorocznego cyklu Garmin Iron Triathlon dołączył Płock, w którym 16 lipca 2017 r. odbędzie się wielki finał serii!

poniedziałek, 24 październik 2016 09:45

Centrum Aktywności Seniora prawie gotowe.

- To pierwsze, ale nie ostatnie miejsce dla seniorów w Płocku – tak o Centrum Aktywności Seniora mówił prezydent Andrzej Nowakowski na spotkaniu z dziennikarzami.

poniedziałek, 24 październik 2016 09:38

Remont na Chopina dobiegł końca - ulica otwarta dla ruchu!

Zakończył się remont ul. Chopina na najbardziej zniszczonym odcinku. I etap przebudowy ulicy Chopina zaplanowany na rok 2016 był realizowany na odcinku od ul. Bielskiej (z wyłączeniem skrzyżowania Bielska/Chopina) do skrzyżowania z ul. Obrońców Płocka 1920 r.

sobota, 22 październik 2016 11:50

Płocki mistrz metamorfozy!

Płocczanie coraz częściej chodzą na siłownie, testują różnorodne diety i chcą wyglądać jak najlepiej. Ale czy samemu można to wszystko osiągnąć? Czy czasem warto porozmawiać z bardziej doświadczonymi w tej branży. Przeprowadziliśmy wywiad z Krzysztofem - trenerem personalnym i dietetykiem, który od 15 lat pogłębia wiedzę w tej dziedzinie.

piątek, 21 październik 2016 09:47

Czarny Protest Kobiet - Druga Runda!

W poniedziałek 24 października odbędzie się zgromadzenie "Czarny Protest Kobiet - Druga Runda", którego celem jest wyrażenie sprzeciwu związanego z zapowiedzią wprowadzenia zmian w ustawie antyaborcyjnej.

piątek, 21 październik 2016 09:41

HALLOWEEN NA WESOŁO w Galerii Wisła!

30 października na najmłodszych klientów Galerii Wisła w Płocku będą czekać wesołe atrakcje utrzymane w klimacie Halloween. Dzień duchów, zjaw, upiorów, robaków i zombie wypełniony będzie warsztatami i zabawami. Od 12:00 do 17:00 na pierwszym piętrze Galerii Wisła, w sąsiedztwie sklepu INTERSPORT, animatorzy zaproszą najmłodszych do halloweenowych warsztatów – rzeźbienia dyń, dekorowania babeczek, robienia toreb na słodycze. Na dzieci czekać będzie również kącik upiornej charakteryzacji, pokaz mody potwornej (połączony z sesją zdjęciową), tańce hulańce, zabawy z chustą Klanzy, czy latanie na miotle, które pozwolą spożytkować nadmiar energii.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter