Facebook GooglePlus Twitter

Wiadomości

Wiadomości (1068)

Na osiedlu Zielony Jar zaczął funkcjonować nowy parking na 102 pojazdy. Zlokalizowany jest u zbiegu al. Armii Krajowej i ul. Batalionu Parasol.

- Sesja zdjęciowa w piżamach powstała z myślą o tegorocznych świętach. Koncepcją to zdjęcia świąteczne, klimatyczne, pełne ciepła i miłości. Sesja odbyła się w stylowych wnętrzach HOTELU HERMAN. Ekipie realizującej projekt wymarzyły się piękne stylizacje i piękne modelki - Andżelika Stawicka z Dobierz Kosmetyk.

Kierowco! W nocy z 7 na 8 grudnia w godzinach od 22.00 do 5.00 prognozuje się oblodzenie i gołoledź na terenie woj. mazowieckiego. Wystąpią przejściowo opady marznącego deszczu powodującego gołoledź! Strefa opadów będzie przemieszczać się z północnego zachodu na południowy wschód. Prawdopodobieństwo zjawiska 80%. Apelujemy o zachowanie ostrożności i dostosowanie prędkości do warunków na drogach!
Miejski Zarząd Dróg zakończył remont chodników w ul. Sienkiewicza. Inwestycja kosztowała 472.000 zł.
środa, 07 grudzień 2016 13:20

Budowa obwodnicy i utrudnienia w ruchu!

Informujemy, że w dniach 8-9.12.2016, w godzinach 8-15 na ul. Bielskiej (DK60) występować będą czasowe ograniczenia w ruchu, spowodowane wykonywaniem robót związanych z budową obwodnicy Płocka. Utrudnienia polegać będą na czasowym wstrzymaniu ruchu pojazdów. Ograniczenia w ruchu występowac będą na odcinku ul. Bielskiej między skrzyzowaniami z ul. Wiadukt oraz z ul. Sierpecką.
wtorek, 06 grudzień 2016 10:50

Młodzi artyści nagrodzeni!

Łączy ich młody wiek, ogromny talent artystyczny, pracowitość oraz sukcesy. Po raz piąty prezydent Płocka Andrzej Nowakowski nagrodził dzieci i młodzież oraz ich opiekunów za osiągnięcia artystyczne. Wczoraj odbyła się uroczysta gala w Szkole Muzycznej.
wtorek, 06 grudzień 2016 10:11

Ogrody światła w centrum Płocka.

Ponad 10 tysięcy różnokolorowych lampek rozbłyśnie w sobotę 17 grudnia o 17:00 w samym sercu Płocka, na placu Narutowicza. Instalacja utworzy niezwykłą dekorację -  Płockie Ogrody Światła. Widowiska dopełni rozświetlenie ścian okolicznych budynków, a otwarciu towarzyszyć będzie wiele atrakcji dla całych rodzin. Świąteczna iluminacja jest częścią programu „ORLEN dla Płocka”.

Minionej doby około godziny 20.50 doszło do jednego poważnego wypadku drogowego w miejscowości Woźniki Paklewy gm. Radzanowo na drodze wojewódzkiej Płock – Staroźreby.

czwartek, 01 grudzień 2016 08:19

Wybierz imię dla tygrysicy i wygraj nagrodę!

 

Niedawno, do grona mieszkańców ZOO dołączyła młoda samica tygrysa syberyjskiego. Pasiasta dziewczynka urodziła się w czeskim Ogrodzie Zoologicznym w Zlinie i została towarzyszką przebywającego w płockim ZOO od ubiegłego roku samca Lorda. Tygrysica skończyła właśnie rok, ale jeszcze nie ma imienia. Pomóżcie nam je nadać!

Ponad 90 tysięcy litrów paliwa, ciągnik siodłowy i 3 cysterny zatrzymali funkcjonariusze Służby Celnej z Torunia w okolicach Kowala, w powiecie włocławskim. W ręce celników wpadły również 3 osoby trudniące się odbarwianiem oleju opałowego na skalę przemysłową.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter