Facebook GooglePlus Twitter

Sport (299)

wtorek, 26 czerwiec 2018 12:59

Marcin Warcholak zawodnikiem Nafciarzy!

Marcin Warcholak podpisał dziś kontrakt z Wisłą Płock. 28-letni piłkarz parafował dziś roczną umowę z opcją przedłużenia jej o kolejne dwanaście miesięcy. Do naszego klubu dołączył jako wolny zawodnik.

piątek, 15 czerwiec 2018 14:29

Krystian Miś zawodnikiem Wisły!

Krystian Miś został zawodnikiem Nafciarzy. 22-latek z naszym klubem związał się dwuletnią umową, w której zawarto opcję przedłużenia kontraktu o kolejny rok. Do Wisły Płock kolejny nowy piłkarz dołącza na zasadzie transferu gotówkowego z Korony Kielce.

Kibicujesz Nafciarzom? Masz dziecko w wieku 6-11 lat? Chcesz, żeby wyprowadziło na boisko piłkarzy Wisły Płock lub Korony Kielce, podczas ostatniego meczu w sezonie 2017/2018 na Stadionie im. Kazimierza Górskiego? Weź udział w konkursie organizowanym przez Wisłę Płock, w którym możesz spełnić jedno z marzeń swojej pociechy.  

Informujemy, że Prezydent Miasta Płocka ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych, w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej w latach 2018 – 2019 oraz zaprasza do składania ofert.

W poniedziałek 7 maja UEFA ogłosiła sędziów, którzy będą prowadzili mecze finałowe Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Milorad Mazić poprowadzi w Champions League oraz Bjoern Kuipers w Europa League. Płocczanin Szymon Marciniak zostanie sędzią technicznym podczas finału Ligi Europy!

W związku z szóstą edycją Biegu Europejskiego informujemy, że w niedzielę 13 maja (niedziela) w godzinach od 10:00 do 12:00 całkowicie nieprzejezdne będą ulice Korczaka oraz Grabówka. Ulice te zamknięte będą od Szkoły Podstawowej nr 20 do Mostu Solidarności.

Z uwagi na spore zainteresowanie nadchodzącym meczem Wisły Płock z Lechem Poznań oraz trwający majowy weekend bilety na spotkanie z Kolejorzem w środę 2 maja oraz w piątek 4 maja od godziny 10:00 będzie można kupić przed stadionem w kasie numer jeden.

poniedziałek, 30 kwiecień 2018 09:32

Nowy kontrakt Nico Vareli!

Nico Varela to kolejny piłkarz, który postanowił przedłużyć wygasający latem 2018 roku kontrakt z Wisłą Płock. Urugwajczyk z naszym klubem związał się umową obowiązującą na sezon 2018/2019.

sobota, 28 kwiecień 2018 19:02

Wisła przegrywa w końcówce z Zagłębiem.

W meczu 33. kolejki LOTTO Ekstraklasy Wisła Płock przegrała z Zagłębiem Lubin 1:2 (1:1). Honorową bramkę dla Nafciarzy w 30. minucie zdobył uderzeniem z jedenastu metrów Urugwajczyk Nico Varela.

Strona 1 z 23

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter