Facebook GooglePlus Twitter

Rozrywka

Rozrywka (40)

poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:41

Radość z dawania prezentów

Gdy zbliża się szczególna okazja, często prześcigamy się z wykwintnością i kosztownością prezentów ofiarowanych bliskim, zwłaszcza w czasie świąt Bożego Narodzenia

Audioriver podał ostatnich zagranicznych artystów dołączających do programu głównej części festiwalu. Są to Ella Eyre, C2C, The Martinez Brothers, Motor City Drum Ensemble, Jubei & SP:MC Present Zones, Neonlight, Fatima Yamaha i Fabio Florido. Poznaliśmy też pierwszych polskich artystów, którzy wystąpią w ostatni weekend lipca w Płocku. Będzie to duet RYSY i Natalia Nykiel w specjalnym projekcie przygotowanym właśnie na tę okazję.
 
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki – organizator Summer Fall Festival, przedstawia kolejny zespół, który wystąpi podczas wrześniowej imprezy. Swoimi skrzypcowymi popisami zachwyci zgromadzoną na płockiej plaży publiczność Jelonek.

Organizatorzy Polish Hip-Hop TV Festival przedstawili kolejne gwiazdy. Na scenie wystąpi TEDE oraz DJ BUHH.

Do line-upu Audioriver dołączają także Richie Hawtin, Caspa & Rusko, Black Sun Empire, Kölsch live, Cyantific, Seba feat. Robert Manos, Antigone live, Francois X oraz Xtrah. A to wciąż nie jest jeszcze ostatnie ogłoszenie festiwalu.

Do grona wykonawców IV edycji Polish Hip-Hop TV Festival dołącza Łukasz "Małpa" Małkiewicz.

czwartek, 14 kwiecień 2016 11:09

ONYX na Polish Hip-Hop TV Festival!

Do grona wykonawców IV edycji Polish Hip-Hop TV Festival dołącza legendarny nowojorski zespół ONYX, znany z energetycznych koncertów i świetnego kontaktu z publicznością.

środa, 13 kwiecień 2016 13:47

Kamil Bednarek wystąpi na Reggaeland!

Red Bull organizuje konkurs i przyjedzie do 7-miu miast z największą liczbą głosów. Jaka jest główna wygrana? Muzyczny Red Bull Tour Bus rusza w trasę, a na jego pokładzie jeden z najbardziej charyzmatycznych artystów w Polsce – Dawid Podsiadło! O tym, gdzie zagra zależy tylko i wyłącznie od was!

piątek, 08 kwiecień 2016 09:00

Kękę na Polish Hip-Hop TV Festival!

Organizatorzy POLISH HIP-HOP TV FESTIVAL Płock 2016 poinformowali, iż kolejnym wykonawcą IV edycji festiwalu będzie KęKę.

Strona 1 z 3

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter