Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (436)

wtorek, 20 czerwiec 2017 13:31

Wzór CV w .doc – jak poprawnie napisać?

Napisał

Aby napisać CV, które z pewnością sprawi, że pracodawca będzie chciał podjąć z nami współpracę, musimy rozważyć kilka opcji. Podstawowy szablon będzie bardzo czytelny oraz przejrzysty. Warto zadbać o to, aby strona była podzielona na dwie kolumny. Dzięki temu nasze CV, nabierze bardziej stylowego wymiaru jak również, będziemy mogli dodać dużo większą ilość informacji. Można je wyeksponować za pomocą dużych marginesów. Pomoże to podczas drukowania uniknąć obciętej strony. Warto też pomyśleć na temat rubryki „O mnie” Jest ona bardzo ciekawym pomysłem. Dobrze jest wpisać tam swoje zainteresowania, nie tylko związane z branżą pracowniczą, w której chcemy podjąć pracę.

Konto oszczędnościowe jako produkt finansowy znajduje się w zdecydowanej większości ofert różnych placówek bankowych. Pomimo tego, że pracownicy banków przedstawiają je jako bardzo korzystne dla klienta, nie wszyscy decydują się na skorzystanie z tego typu propozycji i wybierają tradycyjne rachunki, tym samym pozbawiając się możliwości pomożenia swoich oszczędności. Dlaczego tak się dzieje?

poniedziałek, 05 czerwiec 2017 18:26

Najlepsze konto osobiste w banku, czyli jakie?

Napisał

Konto otwierane i prowadzone za darmo, konto oszczędnościowe, konto walutowe, konto internetowe, konto z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów na całym świecie, a może takie, dzięki któremu możemy dokonywać niezliczoną ilość przelewów? Jak widać, banki oferują niezliczoną liczbę swoich produktów i coraz bardziej prześcigają się w proponowaniu coraz bardziej atrakcyjnych warunków. Wszystko po to, by przyciągnąć potencjalnych klientów i zachęcić ich do otwarcia rachunku.

Planowanie ślubu i wesela zazwyczaj rozpoczyna się od szukania idealnej sukni ślubnej. Kobiety w tym dniu chcą wyglądać idealnie, dlatego też nie decydują się na pierwszą z brzegu suknię. Wybór kreacji powinien być dokładnie przemyślany. Gdzie zatem kupić suknię ślubną w Płocku? Zdecydować się na używaną czy może odwiedzić salony sukien ślubnych?

sobota, 27 maj 2017 06:36

LINIE PAKUJĄCE – JAK TO DZIAŁA?

Napisał

Pakowanie to procedura mająca na celu skuteczne i bezpieczne dostarczenie towaru do odbiorcy w jak najlepszym stanie i przy poniesieniu minimalnych kosztów

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 09:52

Pożyczki dla osób bezrobotnych bez zbędnych zaświadczeń

Napisał

Brak stałego dochodu i umowy o pracę był dla większości banków najczęstszym powodem do odrzucenia wniosku kredytowego. Na szczęście na polskim rynku pojawiły się instytucje, które udzielają pożyczek bez zbędnych zaświadczeń.

piątek, 19 maj 2017 16:55

Odmień się na wiosnę

Napisał

Wiosenna metamorfoza? Okazuje się, że to wcale nie tak trudne i kosztowne, jak ci się wydaje. Sprawdź, co możesz zrobić, aby latem zaskoczyć znajomych.

poniedziałek, 29 maj 2017 16:41

Usługi detektywistyczne, na czym to polega?

Napisał

Dla wielu osób usługi detektywistyczne są przede wszystkim jedną wielką tajemnicą, do której mają wstęp oglądając różnego rodzaju programy kryminalne. Okazuje się jednak, że nie ma najmniejszego problemu z tym, by tak naprawdę skorzystać z takich usług, jeżeli nasze życie prywatne lub zawodowe pod różnymi względami okazało się być bardzo zawiłe.

poniedziałek, 12 czerwiec 2017 07:00

ADHD - Jak diagnozować u dzieci?

Napisał

Przy diagnozie zespołu nadpobudliwości ruchowej, czyli ADHD koniecznym warunkiem jest pojawienie się objawów przed 7 rokiem życia, natomiast już wcześniej jak i po tym wieku mogą wystąpić zachowania, które mogą sugerować ADHD.

sobota, 06 maj 2017 07:10

Prezent na dzień dziecka

Napisał

Wielu rodziców zastanawia się co kupić swojej latorośli z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka. Chociaż mody na rożne zabawki pojawiają się i przemijają, my polecamy coś ponadczasowego: dziecięcy gokart na pedały.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter