Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (434)

poniedziałek, 07 maj 2018 21:03

Za drogie OC? Mamy na to sposób!

Napisał

NA KAŻDĄ POLISĘ!*

Aby uzyskać zniżkę, wystarczy zakupić wybrane ubezpieczenie w salonie Superpolisa Ubezpieczenia w Galerii MINI PARK w Płocku (w Biedronce obok Ogródka Jordanowskiego).

Józefosław to niewielka, zlokalizowana zaledwie 15 km od centrum Warszawy wieś. Z początku była ona miejscem przesiedleń Niemców z południowo-zachodniej części Rzeszy Niemieckiej - tak też została założona i ochrzczona mianem Ludwigsburgu. W 1820 roku jednak wieś zmieniła nazwę na Józefosław i stała się osadą głównie rolniczą ze względu na swoje położenie w pobliżu stolicy a także żyzne gleby i czyste powietrze. Józefosław przetrwał w takim stanie aż do końca XX wieku, w latach dziewięćdziesiątych bowiem zaczęły budować tam się wille, domy jednorodzinne i niewielkie segmenty mieszkalne.

Styropian, czyli inaczej spieniony polistyren, świetnie sprawdza się jako materiał izolacyjny. To dlatego jest niezwykle często wykorzystywany w budownictwie. Wśród jego zalet można wymienić wysoką odporność na działanie pleśni, grzybów, wody czy bakterii. Styropian jest łatwy w obróbce, nie powoduje uczuleń i nie pyli, dlatego jest w stu procentach bezpieczny dla zdrowia. To obecnie najpopularniejszy materiał izolacyjny na polskim rynku o atrakcyjnej cenie i doskonałych wartościach termoizolacyjnych.

piątek, 27 kwiecień 2018 19:23

Piknik w przestworzach, czyli rodzinne loty widokowe!

Napisał

Gdy pogoda dopisuje, wspólne wyjazdy na działkę, na grzyby lub piknik to jeden z najwspanialszych sposobów na spędzanie czasu z rodziną. Cisza, spokój i odpoczynek od bombardujących nas powiadomień mediów społecznościowych, telewizji i telefonów. Zawsze warto jednak wymyślić coś nowego i ekscytującego na kolejną rodzinną wycieczkę. Czasem może być to spływ kajakowy, innym razem wspólna wycieczka rowerowa – a co powiecie na coś bardziej górnolotnego?

Maszyny rolnicze poleasingowe zdobywają coraz więcej nowych zwolenników. Podobnie jak w przypadku samochodów osobowych czy dostawczych, a także sprzętu komputerowego, medycznego i gastronomicznego rośnie sektor maszyn rolniczych poleasingowych.

czwartek, 26 kwiecień 2018 22:09

Renowacja i konserwacja tarasu na wiosnę i lato

Napisał

Aby taras  przed sezonem wiosenno-letnim odzyskał swój dawny blask, wymaga odpowiedniego przygotowania. Po mijających zimowych miesiącach drewniana, przydomowa przestrzeń najczęściej wymaga odświeżenia oraz renowacji. Kilkumiesięczne oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak ujemne temperatury oraz wilgoć może dać się we znaki deskom tarasowym. Zobacz, jak zadbać o swój taras!

Kostka brukowa – to jeden z tych elementów, który jak mało co potrafi podkreślić walory budynku, bez względu czy jest dom prywatny, czy też budynek użytku publicznego.  Oprócz tego jest ona niezwykle praktyczną nawierzchnią, gdyż utwardza podłoże, a przy tym ułatwia funkcjonowanie całego domu, firmy czy też instytucji.

poniedziałek, 30 kwiecień 2018 14:14

Dlaczego warto kupować swetry polskich projektantów?

Napisał

Swetry damskie, jakie znaleźć można w klasycznych sieciówkach zlokalizowanych w licznych galeriach i centrach handlowych to zazwyczaj jednolite, niezwykle podobne do siebie egzemplarze. W obecnych czasach trudno wyłuskać spośród tego typu odzieży interesujące i oryginalne propozycje, które natychmiast zwrócą naszą uwagę i idealnie trafią w modowe gusta. Takich ubrań szukać można za to u polskich projektantów!

piątek, 20 kwiecień 2018 08:27

Popularne metody czyszczenia wykładzin

Napisał

We współczesnym świecie, żyjąc w ciągłym pędzie brak nam czasu na różne domowe czynności. W związku z tym wiele firm wyspecjalizowało się w pomaganiu zabieganym ludziom. Usługi dla gospodarstw domowych są teraz łatwo i szybko dostępne. Jedną z takich usług jest czyszczenie wykładzin i dywanów.

czwartek, 01 listopad 2018 19:38

Odnowiony salon na designerskiej mapie Płocka!

Napisał

Dobra wiadomość dla mieszkańców Płocka i okolic! Już w ostatni weekend kwietnia wielkie otwarcie salonu Black Red White przy ul. Sikorskiego 10, po całkowitej metamorfozie. Na wszystkich wielbicieli modnych rozwiązań w wystroju wnętrz czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Dowiedz się więcej!

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter