Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (399)

Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego stoiska w Galerii Mosty, gdzie można znaleźć śliczne, ręcznie zdobione ozdoby choinkowe i to całkiem w przystępnej cenie. Stoisko ze świątecznymi rzeczami znajduje się na 1 piętrze, a jego większa wersja została otworzona po byłym CCC w Galerii Wisła. Stoisko w Galerii Mosty będziecie mogli odwiedzać tylko do świat, także śpieszcie się! My już byliśmy i serdecznie zapraszamy!

sobota, 21 listopad 2015 06:15

Modne buty na jesień

Napisał
To, co najczęściej pojawia się na wybiegach modowych rzutuje później na to, co możemy znaleźć w sklepach.
 
Język angielski stał się w zasadzie drugim językiem większości świata. Jak nauczyć się go w najłatwiejszy sposób? Oczywiście poprzez praktykę.
czwartek, 19 listopad 2015 15:18

Fuzja jako forma ekspansji na inne rynki

Napisał
Przyglądając się działaniom polskich firm, można zaobserwować, że dobrze wykorzystują one warunki integracji europejskiej i ogólnej globalizacji rynkowej. Obecny poziom gospodarki daje szansę polskim firmom na skuteczne konkurowanie na arenie międzynarodowej i sprawną ekspansję na rynki zagraniczne.
wtorek, 17 listopad 2015 21:00

Świąteczne pożyczki dla mieszkańców Płocka

Napisał
Zastanawiali się Państwo kiedyś jak w szybki i prosty sposób uzyskać informację na temat finansów? Każdy z nas zmaga się z mnogością ofert, reklam i obietnic najbardziej korzystnych warunków. Kto jednak zna prawdę? Proponujemy Państwu porównywarkę internetową, która w rzetelny i jasny sposób przedstawi Państwu pełny obraz dostępnych pożyczek, kredytów i innych produktów finansowych.
czwartek, 26 listopad 2015 06:14

Krótka historia kawy

Napisał
Kawa to napój przygotowany z palonych i mielonych (lub podanych instantyzacji) ziaren kawowca. Jako pierwsi owoce kawowca zaczęli spożywać mieszkańcy Etiopii, już w I tysiącleciu p.n.e. Początkowo robiono z niej pastę z dodatkiem masła i soli. Dopiero w XIV wieku, gdy ziarna trafiły do Jemenu, opracowano technikę preparowania nasion i wytwarzania z nich napoju, jaki znamy dziś.
wtorek, 10 listopad 2015 13:16

Wesele w nowoczesnym stylu

Napisał
Udane wesele, to takie gdzie zarówno para młoda jak i goście nie mają żadnych wątpliwości, co do poszczególnych kwestii organizacyjnych. Na obsługę wesela składa się mnóstwo mniej lu bardziej ważnych rzeczy, niemniej biorąc pod uwagę całokształt jedno z drugim ma idealnie pasować. W obecnych czasach młodzi skłaniają się ku nowatorskim rozwiązaniom.
poniedziałek, 09 listopad 2015 09:18

Fajerwerki na różne okazje

Napisał
Sylwester to czas, kiedy najczęściej odpalamy wszystkie fajerwerki, jakie kupiliśmy. Możemy to robić całkowicie legalnie i nikt nie będzie miał do nas o to pretensji. Jest jednak o wiele więcej możliwości żeby uczcić ten wyjątkowy moment, dlatego warto zastanowić się, kiedy chcemy mieć pokaz fajerwerków i kto może nam go zorganizować.
sobota, 07 listopad 2015 07:46

Suplementacja w Treningu Kobiet.

Napisał

Jak wszyscy wiemy od wielu już lat suplementy i środki witamino podobne na stałe zagościły na polskim rynku. Korzystają z nich przede wszystkim mężczyźni oraz sportowcy, znacznie rzadziej robią to kobiety nie dla tego, że nie potrzebują a po prostu dlatego, że nie maja wystarczającej wiedzy czym są suplementy i w jaki sposób mogą im one pomoc w treningu, odchudzaniu itp. Od lat siłownia i sporty siłowe były zdominowane przez mężczyzn, kobieta na siłowni była naprawdę rzadkim widokiem, ale to już historia, są siłownie, gdzie ilość trenujących kobiet stanowi ponad 40 % wszystkich klubowiczów.

wtorek, 03 listopad 2015 11:01

Wpływ oświetlenia na wystrój wnętrza

Napisał
Aranżując wystrój danego pomieszczenia, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko aspekt wizualny, ale też praktyczny.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter