Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (436)

czwartek, 26 listopad 2015 06:14

Krótka historia kawy

Napisał
Kawa to napój przygotowany z palonych i mielonych (lub podanych instantyzacji) ziaren kawowca. Jako pierwsi owoce kawowca zaczęli spożywać mieszkańcy Etiopii, już w I tysiącleciu p.n.e. Początkowo robiono z niej pastę z dodatkiem masła i soli. Dopiero w XIV wieku, gdy ziarna trafiły do Jemenu, opracowano technikę preparowania nasion i wytwarzania z nich napoju, jaki znamy dziś.
wtorek, 10 listopad 2015 13:16

Wesele w nowoczesnym stylu

Napisał
Udane wesele, to takie gdzie zarówno para młoda jak i goście nie mają żadnych wątpliwości, co do poszczególnych kwestii organizacyjnych. Na obsługę wesela składa się mnóstwo mniej lu bardziej ważnych rzeczy, niemniej biorąc pod uwagę całokształt jedno z drugim ma idealnie pasować. W obecnych czasach młodzi skłaniają się ku nowatorskim rozwiązaniom.
poniedziałek, 09 listopad 2015 09:18

Fajerwerki na różne okazje

Napisał
Sylwester to czas, kiedy najczęściej odpalamy wszystkie fajerwerki, jakie kupiliśmy. Możemy to robić całkowicie legalnie i nikt nie będzie miał do nas o to pretensji. Jest jednak o wiele więcej możliwości żeby uczcić ten wyjątkowy moment, dlatego warto zastanowić się, kiedy chcemy mieć pokaz fajerwerków i kto może nam go zorganizować.
sobota, 07 listopad 2015 07:46

Suplementacja w Treningu Kobiet.

Napisał

Jak wszyscy wiemy od wielu już lat suplementy i środki witamino podobne na stałe zagościły na polskim rynku. Korzystają z nich przede wszystkim mężczyźni oraz sportowcy, znacznie rzadziej robią to kobiety nie dla tego, że nie potrzebują a po prostu dlatego, że nie maja wystarczającej wiedzy czym są suplementy i w jaki sposób mogą im one pomoc w treningu, odchudzaniu itp. Od lat siłownia i sporty siłowe były zdominowane przez mężczyzn, kobieta na siłowni była naprawdę rzadkim widokiem, ale to już historia, są siłownie, gdzie ilość trenujących kobiet stanowi ponad 40 % wszystkich klubowiczów.

wtorek, 03 listopad 2015 11:01

Wpływ oświetlenia na wystrój wnętrza

Napisał
Aranżując wystrój danego pomieszczenia, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko aspekt wizualny, ale też praktyczny.
wtorek, 03 listopad 2015 06:39

Kinesiotaping- plastry na zdrowie

Napisał
Połączenie klasycznej leczenia z naturalnymi procesami to właśnie dynamiczne plastrowanie. Jest to metoda, która bardzo dobrze pomaga w wielu schorzeniach i jest bardzo popularnych w polskich gabinetach fizjoterapeutycznych.
sobota, 31 październik 2015 16:31

adblast.com – rewolucja w reklamie internetowej

Napisał
Cztery kanały komunikacji internetowej – display, social, search i mobile w jednym miejscu, prosty w obsłudze interfejs, a co najważniejsze optymalizacja wydatków na reklamę w sieci – to wszystko oferuje adblast. Innowacyjna platforma debiutuje na polskim rynku od października tego roku.
poniedziałek, 09 listopad 2015 12:33

O biurze coworkingowym słów kilka

Napisał
W ostatnich czasach dosyć popularne stało się wynajmowanie biur coworkingowych, co jest pewnego rodzaju nowością na polskim rynku i bardzo wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z takich możliwości. Czym na dobrą sprawą jest owe biuro coworkingowe i na jakiej zasadzie to działa? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi.
Klimatyzacja nie jest już tylko luksusowym wyposażeniem drogich biur. Od wielu lat znajduje liczne grono swoich indywidualnych odbiorców, którzy chcą się cieszyć optymalną temperaturą przez cały rok. Jednak jak każde inne urządzenie, klimatyzację również od czasu do czasu należy oczyścić i sprawdzić jej prawidłowe działanie. Systematyczny serwis jest ważny przede wszystkim dla naszego zdrowia i dla oszczędności.
czwartek, 29 październik 2015 09:56

Trening siłowy kobiet - Fakty i Mity.

Napisał

Chyba nie ma kultury, w której nie istniałoby takie zjawisko jak "stereotyp". Ten uproszczony i często emocjonalnie nacechowany obraz rzeczywistości jest istotnym przekaźnikiem ogólnej akceptacji i sympatii bądź też niechęci i uprzedzeń. Stereotypy (z gr. stereos = 'stężały, twardy', typos = 'wzorzec, odcisk') przyjmowane są przez indywiduum w wyniku własnych obserwacji, poglądów innych osób czy wzorców przekazywanych przez ogół. Najczęściej budowane są one w odniesieniu do grup etnicznych, zawodowych, klasowych, osób, płci, sytuacji czy instytucji.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter