Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (428)

Klimatyzacja nie jest już tylko luksusowym wyposażeniem drogich biur. Od wielu lat znajduje liczne grono swoich indywidualnych odbiorców, którzy chcą się cieszyć optymalną temperaturą przez cały rok. Jednak jak każde inne urządzenie, klimatyzację również od czasu do czasu należy oczyścić i sprawdzić jej prawidłowe działanie. Systematyczny serwis jest ważny przede wszystkim dla naszego zdrowia i dla oszczędności.
czwartek, 29 październik 2015 09:56

Trening siłowy kobiet - Fakty i Mity.

Napisał

Chyba nie ma kultury, w której nie istniałoby takie zjawisko jak "stereotyp". Ten uproszczony i często emocjonalnie nacechowany obraz rzeczywistości jest istotnym przekaźnikiem ogólnej akceptacji i sympatii bądź też niechęci i uprzedzeń. Stereotypy (z gr. stereos = 'stężały, twardy', typos = 'wzorzec, odcisk') przyjmowane są przez indywiduum w wyniku własnych obserwacji, poglądów innych osób czy wzorców przekazywanych przez ogół. Najczęściej budowane są one w odniesieniu do grup etnicznych, zawodowych, klasowych, osób, płci, sytuacji czy instytucji.

niedziela, 08 listopad 2015 06:14

Zadłużenia i kredyty

Napisał
Problemy finansowe stały się przysłowiowym bólem głowy niemal każdego Polaka. Wydatki wzrastają razem z cenami za wszystkie produkty, a nasze pensje stoją w miejscu. Wiele osób żyje od pierwszego do pierwszego, nie mogąc odłożyć kilku złotych na niezaplanowane wydatki, jak i na te zaplanowane. Gdy pojawia się większy wydatek, to kierujemy się do banku po kredyt.
czwartek, 29 październik 2015 17:09

Zdrowy styl życia- moda, czy przekonanie?

Napisał

Współczesny świat ogarnęła bez reszty moda na zdrowy styl życia. Pochłonięci nowym trendem są prawie wszyscy mieszkańcy Ziemi, niezależnie od regionu, w którym żyją. Można tę fascynację nazwać ‘umiłowaniem zdrowia’ Dlaczego? Ponieważ nasze dążenie do szczupłej sylwetki wynikać ma z dbałości o zdrowie i długie lata życia w pełnej sprawności. Jeszcze do niedawna dbałość o zdrowe jedzenie i ruch świadczyły tylko i wyłącznie o chęci zrzucenia zbędnych kilogramów i dbałości szczupłą sylwetkę. Dziś jednak określenie zdrowy tryb życia oznacza zgoła zupełnie co innego. Nie chodzi tylko i wyłącznie o chęć zmniejszenia rozmiaru noszonej garderoby. Obecnie zdrowy styl życia oznacza drogę, filozofie życia i myślenia. Determinuje on naszą psychikę, postawy i zachowania, a także nas samych.

W ciągu dnia naturalne światło zapewnia nam dobre samopoczucie i komfort widzenia. Ciepłe letnie wieczory oraz późne zachodzenie słońca pozytywnie nastrajają. Gdy przychodzi jesień, słońce częściej jest za chmurami, a wieczory szybko witają nas zza okna. Sięga się wtedy częściej po sztuczne oświetlenie. Latem było to kilka godzin, jednak w okresie jesienno - zimowym światło żarówki potrafi palić się cały dzień. Jak więc ograniczyć rachunki, przy nieograniczonym zużyciu prądu?

Chcesz mieć wpływ na jakość produktów i usług, które wybierasz? Wyraź swoje zdanie – weź udział w badaniach marketingowych i zarabiaj. Panel badawczy ePopulus powstał po to, aby umożliwić producentom i usługodawcom poznanie Twojej opinii na temat ich oferty. To dla nich ważne, dzięki temu mogą stale pracować nad polepszaniem jakości, dostosowując ją do zapotrzebowania odbiorców. Ty z kolei, możesz dotrzeć wprost do firm i mieć bezpośredni wpływ na produkty i usługi, które wybierasz. Twoja opinia jest bardzo ważna, bo to od niej zależą najnowsze trendy na rynku.

środa, 28 październik 2015 07:25

Objawy depresji, sprawdź czy Ciebie dotyczą

Napisał
Gdy nastaje jesień, dni stają coraz bardziej krótkie i ponure, większość z nas doświadcza lekkiego pogorszenia nastroju, które potocznie nazywamy „jesienną deprechą”.
środa, 21 październik 2015 18:38

Wolny wybieg czy warunki klatkowe - osiedla strzeżone.

Napisał

Ogrodzone osiedla stają się coraz bardziej popularne w Polsce. W samej Warszawie można ich spotkać ponad 400. Oferty deweloperów uznają ochronę jako dodatkowy atut ich inwestycji. Pomysł osiedli strzeżonych przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych. Europa zaczęła powoli unikać tego typu zabudowań. Jesteśmy wyjątkiem, jeśli chodzi o znaczny wzrost zagęszczenia odgrodzonych wysp w mieście.

środa, 21 październik 2015 05:43

Urządzenie biura

Napisał
Poniższym artykułem spróbujemy poruszyć temat, który z pozoru wydaje się błahy i mało istotny, a w rzeczywistości ma ogromne znacznie dla rozwoju Twojego biznesu. Chodzi mianowicie o prawidłowe, zgodne z pewnymi regułami estetyki urządzenie biura. Zwłaszcza, jeżeli nasza firma zatrudnia większą ilość pracowników, którym również należy się odpowiednio zorganizowane i przyjazne miejsce pracy. Przecież to właśnie w biurze spędzamy większość naszego życia, no może poza łóżkiem – ale to już temat na oddzielny artykuł.
Kupno mieszkania na rynku pierwotnym to nie lada wyzwanie. Jednak udało się – kredyt przyznany, a umowa czeka na nasz podpis. Gdy już znajdziemy wymarzony lokal pojawia się pytanie – dopłacić za wykończenie pod klucz czy może samemu zająć się remontem? Co się bardziej opłaca?

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter