Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (433)

sobota, 07 listopad 2015 07:46

Suplementacja w Treningu Kobiet.

Napisał

Jak wszyscy wiemy od wielu już lat suplementy i środki witamino podobne na stałe zagościły na polskim rynku. Korzystają z nich przede wszystkim mężczyźni oraz sportowcy, znacznie rzadziej robią to kobiety nie dla tego, że nie potrzebują a po prostu dlatego, że nie maja wystarczającej wiedzy czym są suplementy i w jaki sposób mogą im one pomoc w treningu, odchudzaniu itp. Od lat siłownia i sporty siłowe były zdominowane przez mężczyzn, kobieta na siłowni była naprawdę rzadkim widokiem, ale to już historia, są siłownie, gdzie ilość trenujących kobiet stanowi ponad 40 % wszystkich klubowiczów.

wtorek, 03 listopad 2015 11:01

Wpływ oświetlenia na wystrój wnętrza

Napisał
Aranżując wystrój danego pomieszczenia, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko aspekt wizualny, ale też praktyczny.
wtorek, 03 listopad 2015 06:39

Kinesiotaping- plastry na zdrowie

Napisał
Połączenie klasycznej leczenia z naturalnymi procesami to właśnie dynamiczne plastrowanie. Jest to metoda, która bardzo dobrze pomaga w wielu schorzeniach i jest bardzo popularnych w polskich gabinetach fizjoterapeutycznych.
sobota, 31 październik 2015 16:31

adblast.com – rewolucja w reklamie internetowej

Napisał
Cztery kanały komunikacji internetowej – display, social, search i mobile w jednym miejscu, prosty w obsłudze interfejs, a co najważniejsze optymalizacja wydatków na reklamę w sieci – to wszystko oferuje adblast. Innowacyjna platforma debiutuje na polskim rynku od października tego roku.
poniedziałek, 09 listopad 2015 12:33

O biurze coworkingowym słów kilka

Napisał
W ostatnich czasach dosyć popularne stało się wynajmowanie biur coworkingowych, co jest pewnego rodzaju nowością na polskim rynku i bardzo wielu przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z takich możliwości. Czym na dobrą sprawą jest owe biuro coworkingowe i na jakiej zasadzie to działa? Na te pytania postaramy się znaleźć odpowiedzi.
Klimatyzacja nie jest już tylko luksusowym wyposażeniem drogich biur. Od wielu lat znajduje liczne grono swoich indywidualnych odbiorców, którzy chcą się cieszyć optymalną temperaturą przez cały rok. Jednak jak każde inne urządzenie, klimatyzację również od czasu do czasu należy oczyścić i sprawdzić jej prawidłowe działanie. Systematyczny serwis jest ważny przede wszystkim dla naszego zdrowia i dla oszczędności.
czwartek, 29 październik 2015 09:56

Trening siłowy kobiet - Fakty i Mity.

Napisał

Chyba nie ma kultury, w której nie istniałoby takie zjawisko jak "stereotyp". Ten uproszczony i często emocjonalnie nacechowany obraz rzeczywistości jest istotnym przekaźnikiem ogólnej akceptacji i sympatii bądź też niechęci i uprzedzeń. Stereotypy (z gr. stereos = 'stężały, twardy', typos = 'wzorzec, odcisk') przyjmowane są przez indywiduum w wyniku własnych obserwacji, poglądów innych osób czy wzorców przekazywanych przez ogół. Najczęściej budowane są one w odniesieniu do grup etnicznych, zawodowych, klasowych, osób, płci, sytuacji czy instytucji.

niedziela, 08 listopad 2015 06:14

Zadłużenia i kredyty

Napisał
Problemy finansowe stały się przysłowiowym bólem głowy niemal każdego Polaka. Wydatki wzrastają razem z cenami za wszystkie produkty, a nasze pensje stoją w miejscu. Wiele osób żyje od pierwszego do pierwszego, nie mogąc odłożyć kilku złotych na niezaplanowane wydatki, jak i na te zaplanowane. Gdy pojawia się większy wydatek, to kierujemy się do banku po kredyt.
czwartek, 29 październik 2015 17:09

Zdrowy styl życia- moda, czy przekonanie?

Napisał

Współczesny świat ogarnęła bez reszty moda na zdrowy styl życia. Pochłonięci nowym trendem są prawie wszyscy mieszkańcy Ziemi, niezależnie od regionu, w którym żyją. Można tę fascynację nazwać ‘umiłowaniem zdrowia’ Dlaczego? Ponieważ nasze dążenie do szczupłej sylwetki wynikać ma z dbałości o zdrowie i długie lata życia w pełnej sprawności. Jeszcze do niedawna dbałość o zdrowe jedzenie i ruch świadczyły tylko i wyłącznie o chęci zrzucenia zbędnych kilogramów i dbałości szczupłą sylwetkę. Dziś jednak określenie zdrowy tryb życia oznacza zgoła zupełnie co innego. Nie chodzi tylko i wyłącznie o chęć zmniejszenia rozmiaru noszonej garderoby. Obecnie zdrowy styl życia oznacza drogę, filozofie życia i myślenia. Determinuje on naszą psychikę, postawy i zachowania, a także nas samych.

W ciągu dnia naturalne światło zapewnia nam dobre samopoczucie i komfort widzenia. Ciepłe letnie wieczory oraz późne zachodzenie słońca pozytywnie nastrajają. Gdy przychodzi jesień, słońce częściej jest za chmurami, a wieczory szybko witają nas zza okna. Sięga się wtedy częściej po sztuczne oświetlenie. Latem było to kilka godzin, jednak w okresie jesienno - zimowym światło żarówki potrafi palić się cały dzień. Jak więc ograniczyć rachunki, przy nieograniczonym zużyciu prądu?

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter