Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (418)

sobota, 27 styczeń 2018 12:38

Czym się zajmuje agencja PR?

Napisał

Agencja PR z prawdziwego zdarzenia ma w dzisiejszych czasach coraz więcej pracy. Zainteresowanie działaniami z zakresu public relations stale rośnie, a ciągły rozwój nowych technologii wymaga od specjalistów PR systematycznego uzupełniania swojej wiedzy. Czym zatem tak naprawdę zajmują się dziś dobre agencje PR?

środa, 10 styczeń 2018 08:49

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Napisał

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych… każdy, kto choć raz starał się o pracę, wysyłając dokumenty aplikacyjne, zna tę formułę. Zdecydowana większość pracodawców uważa ją za element niezbędny, by rozpocząć procedurę rozpatrywania zgłoszenia rekrutacyjnego. Brak zawarcia klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych może skutkować automatycznym odrzuceniem CV.

poniedziałek, 08 styczeń 2018 09:03

Jak wybrać nowy fotelik samochodowy?

Napisał

Nowy rok 2018 to stawianie nowych postanowień, realizacja planów bliskich jak i dalszych. Jest to również rok nowych zakupów, do których między wieloma innymi należy zakup nowego fotelika samochodowego.

poniedziałek, 08 styczeń 2018 09:00

Jak tanim kosztem przeprowadzić metamorfozę pokoju?

Napisał

Podobno nie da się czegoś zrobić tanio i dobrze, ale ta zasada nie zawsze się sprawdza. Przykładem może być metamorfoza pokoju, którą spokojnie przeprowadzisz tanim kosztem i bez potrzeby przeżywania wyczerpującego psychicznie i fizycznie remontu. Zebraliśmy kilka bardzo ciekawych pomysłów i dzielimy się nimi z Tobą w tym artykule. Przeczytaj i zainspiruj się!

poniedziałek, 08 styczeń 2018 08:57

DJ czy orkiestra? Co wybrać na wesele?

Napisał

Decyzja o tym, czy wybrać DJa, czy orkiestrę na wesele jest decyzją bardzo ważną. To w końcu oprawa muzyczna stanowi tło całego przyjęcia i sprawia, że goście świetnie się bawią. Dlatego, dobrze będzie zapoznać się z tym, jak wygląda wesele z DJem, a jak z zespołem i zadecydować, co bardziej nam odpowiada. Warto już nawet z pewnym wyprzedzeniem zarezerwować wybraną opcję, ponieważ kolejki są duże. Warto też wykorzystać rekomendacje znajomych.

poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:50

Pędzle do pudru – przegląd

Napisał

Wykańczasz makijaż pudrem, a twoja cera wymaga zmatowienia? Pędzel do pudru będzie twoim sprzymierzeńcem. Ale od liczby różnego rodzaju pędzli może zakręcić się w głowie! Jak powinien wyglądać pędzel, który posłuży ci najlepiej i zapewni nienaganny look?

poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:47

Pomosty pływające na przydomowym jeziorku

Napisał

Posiadanie domu nad jeziorem niesie ze sobą wiele zalet. Oprócz pięknych widoków, daje szeroki wachlarz możliwości rekreacyjnych i relaksacyjnych. Świetnym pomysłem na podniesienie atrakcyjności brzegu jeziora jest zainwestowanie w pomost, który sprawi, że korzystanie z jeziora będzie bardziej wygodne i bezpieczne.

poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:39

Jak wybrać najlepszy hostel we Wrocławiu?

Napisał

Hostel we Wrocławiu to pierwszorzędny wybór, gdy szukamy niedrogiego noclegu w dogodnej lokalizacji. Poniżej prezentujemy wybór hosteli łączących trzy najistotniejsze cechy udanego pobytu: wysoki komfort, niską cenę i rewelacyjną lokalizację! Nie zwlekaj i sprawdź, jak rozsądnie wybrać nocleg w Mieście Stu Mostów!

czwartek, 18 styczeń 2018 22:34

Nie daj się bólowi zębów!

Napisał

Nikt z nas nie lubi bólu zębów. Dobrze więc regularnie odwiedzać dentystę, aby zapobiec temu nieprzyjemnemu uczuciu. A gdy ból zęba się przytrafi, wówczas warto znać miejsce, w którym uzyska się błyskawiczną i fachową pomoc. Takie miejsce to łódzki zakład stomatologiczny Trident.

czwartek, 18 styczeń 2018 22:32

Te akcesoria ułatwiają karmienie niemowlaka!

Napisał

Karmienie niemowlaka to dla młodych mam jedna z przyjemniejszych i jednocześnie trudniejszych czynności. Jeśli noworodek żywi się mlekiem mamy, to odchodzą jej takie czynności jak przygotowywanie mieszanki, podgrzewanie mleka, sterylizacja butelek, wymiana smoczków itp. Czasem pojawia się jednak inny problem - nie każdy maluszek po urodzeniu potrafi idealnie ssać pierś. Oto kilka gadżetów, które pomogą poradzić sobie w takiej sytuacji.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter