Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (436)

czwartek, 17 styczeń 2019 12:55

Wspólna praca w Warszawie? Przestrzeń coworkingowa

Napisał

Freelancing i praca zdalna zyskują w ostatnich latach na popularności. Na fali tego trendu powstają kolejne biura coworkingowe, umożliwiające wolnym strzelcom wynajęcie przestrzeni do pracy. Dlaczego ich oferta spotyka się z takim zainteresowaniem?

Narty w Chamrousse to doskonały pomysł na rodzinny urlop. Świetne warunki narciarskie, idealna pogoda oraz bogata oferta apres-ski, stawiają to miejsce w szeregu najpopularniejszych europejskich kurortów. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania  Chamrousse!

Przyjęło się, że dobrze jest zacząć kolejny rok wraz z nowymi postanowieniami. Jest to idealny moment na podsumowanie swoich dokonań w odchodzącym roku. Kolejną naturalną rzeczą jest ustalenie, co nowego warto zrealizować w ciągu kolejnych 365 dni. Jednak wiele osób ma problem z dotrzymaniem swoich noworocznych postanowień. Zazwyczaj wynika to z niewłaściwego podejścia do sprawy. 

wtorek, 17 kwiecień 2018 12:45

Części do maszyn na liniach produkcyjnych

Napisał

Eksploatacja linii produkcyjnych wymaga regularnych przeglądów wykorzystywanych maszyn i urządzeń. W przypadku ewentualnych awarii bądź drobnych usterek, konieczna może okazać się także wymiana poszczególnych części.

sobota, 27 styczeń 2018 12:38

Czym się zajmuje agencja PR?

Napisał

Agencja PR z prawdziwego zdarzenia ma w dzisiejszych czasach coraz więcej pracy. Zainteresowanie działaniami z zakresu public relations stale rośnie, a ciągły rozwój nowych technologii wymaga od specjalistów PR systematycznego uzupełniania swojej wiedzy. Czym zatem tak naprawdę zajmują się dziś dobre agencje PR?

środa, 10 styczeń 2018 08:49

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Napisał

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych… każdy, kto choć raz starał się o pracę, wysyłając dokumenty aplikacyjne, zna tę formułę. Zdecydowana większość pracodawców uważa ją za element niezbędny, by rozpocząć procedurę rozpatrywania zgłoszenia rekrutacyjnego. Brak zawarcia klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych może skutkować automatycznym odrzuceniem CV.

poniedziałek, 08 styczeń 2018 09:03

Jak wybrać nowy fotelik samochodowy?

Napisał

Nowy rok 2018 to stawianie nowych postanowień, realizacja planów bliskich jak i dalszych. Jest to również rok nowych zakupów, do których między wieloma innymi należy zakup nowego fotelika samochodowego.

poniedziałek, 08 styczeń 2018 09:00

Jak tanim kosztem przeprowadzić metamorfozę pokoju?

Napisał

Podobno nie da się czegoś zrobić tanio i dobrze, ale ta zasada nie zawsze się sprawdza. Przykładem może być metamorfoza pokoju, którą spokojnie przeprowadzisz tanim kosztem i bez potrzeby przeżywania wyczerpującego psychicznie i fizycznie remontu. Zebraliśmy kilka bardzo ciekawych pomysłów i dzielimy się nimi z Tobą w tym artykule. Przeczytaj i zainspiruj się!

poniedziałek, 08 styczeń 2018 08:57

DJ czy orkiestra? Co wybrać na wesele?

Napisał

Decyzja o tym, czy wybrać DJa, czy orkiestrę na wesele jest decyzją bardzo ważną. To w końcu oprawa muzyczna stanowi tło całego przyjęcia i sprawia, że goście świetnie się bawią. Dlatego, dobrze będzie zapoznać się z tym, jak wygląda wesele z DJem, a jak z zespołem i zadecydować, co bardziej nam odpowiada. Warto już nawet z pewnym wyprzedzeniem zarezerwować wybraną opcję, ponieważ kolejki są duże. Warto też wykorzystać rekomendacje znajomych.

poniedziałek, 18 grudzień 2017 22:50

Pędzle do pudru – przegląd

Napisał

Wykańczasz makijaż pudrem, a twoja cera wymaga zmatowienia? Pędzel do pudru będzie twoim sprzymierzeńcem. Ale od liczby różnego rodzaju pędzli może zakręcić się w głowie! Jak powinien wyglądać pędzel, który posłuży ci najlepiej i zapewni nienaganny look?

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter