Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (434)

Co pod względem gastronomii oferuje nam Podlasie? Możemy tu spotkać regionalne przysmaki, jak i przysmaki z zagranicy.

środa, 15 listopad 2017 08:43

Co nam przyniosła wolność... architektoniczna?

Napisał

Pierwsze lata po 1989 roku przyniosły nie tylko demokrację, wolność słowa ale i wolność architektoniczną. Czasami niestety niekontrolowaną. Wcześniej projekty domów w Polsce sprowadzały się albo do nudnych brył bloków mieszkalnych (nierzadko z wielkiej płyty) albo do słupków jednorodzinnych, które w porywach mogły mieć płaski, dwuspadowy dach.

Jest ceniona z wielu powodów, zarówno tych dotyczących estetyki, jak również jakości. Satyna jest materiałem o wyjątkowych właściwościach, istnieją ogromne możliwości jej wykorzystania, jednak najczęściej sięgają po nią producenci pościeli, głównie tej ekskluzywnej i eleganckiej. Na próżno jest szukać osoby, która nie marzy o tak pościelonym łóżku.

Według specjalistów z branży aranżacji wnętrz Polacy coraz lepiej radzą sobie ze stylowym urządzaniem swoich domów i mieszkań. Doskonale zdają sobie bowiem sprawę z faktu, że gustowne meble z cała pewnością nie wystarczą, a każde pomieszczenie musi mieć w sobie to „coś”, nieuchwytną magię, swoisty klimat. Osiągnąć go można w istocie tylko za pomocą dodatków, które każdorazowo powinny być dobierane w sposób bardzo przemyślany. Zdarza się bowiem, że niepasująca do reszty poducha, donica czy też świeczka może nieco nam zaburzyć harmonię panująca we wnętrzu. Szczególnie dużo uwagi należy poświęcić wyborowi ozdób naściennych, które de facto zwracają na siebie uwagę w pierwszej kolejności. Na co zatem warto postawić, by było niebanalnie, oryginalnie i z klasą?

Patrząc z perspektywy zajętych sobót, wydaje Ci się, że na sprzątanie poświęcasz cały dzień. Na liście zadań do wykonania nie znajduje się tylko odkurzenie, wytarcie kurzy, zmycie podłóg. Prasowanie, przygotowanie rodzinnego posiłku, upieczenie ciasta, nastawienie pralki, segregacja śmieci, pielęgnacja ogródka, podlanie kwiatów - to także czynności, które należy zaliczyć do domowych obowiązków. Czy wiesz, że pomimo tego wszystkiego wciąż istnieją takie miejsca i przedmioty, o których bardzo rzadko sobie przypominasz podczas sprzątania? Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

niedziela, 29 październik 2017 11:39

Zalety, wady i dostępność mieszkań w centrum stolicy

Napisał

Mieszkania umiejscowione w centrach dużych metropolii bardzo często osiągają wyjątkowo wysokie ceny. Miasto będące stolicą naszego kraju nie jest pod tym względem wyjątkiem. Posiadanie własnego lokum w centrum Warszawy wiąże się jednak z wieloma korzyściami i pewnego rodzaju prestiżem.

środa, 18 październik 2017 11:16

Jaką pilarkę warto wybrać?

Napisał

Gdy myślimy o zakupie pilarki do drewna, to często stajemy przed dylematem. Czy lepiej jest zainwestować w dwa wyspecjalizowane narzędzia czy jedno, które będzie odpowiednie do wielu działań? W tym drugim przypadku będziemy musieli zaakceptować ograniczenia, które się z tym wiążą. Idealnym przykładem będzie porównanie funkcjonalności stacjonarnej pilarki stołowej z małą, ręczną pilarką, którą przymocowuje się do specjalnego stołu warsztatowego.

„Reklama”  - któż z nas nie słyszał nigdy tego słowa? To, że wszyscy je znają nie potwierdza niestety tego, że rozumieją jego znaczenie. Reklamowym jest w końcu zarówno gadżet za kilka groszy, jak i profesjonalny wpis blogerski, powstały przy współpracy z dużą marką. W związku z niezwykle szerokim rozumieniem określenia działań reklamowych – bardzo często zdarza się, że aktywności czysto PR-owe są również określane mianem reklamy, którą bynajmniej nie są. Przekonaj się osobiście, że reklama a PR, to na pewno nie jest to samo, a ich podobieństwa i różnice tylko potwierdzą to założenie.

Zapachy sprzedają! Ten fakt jest znany od wielu, wielu lat. Dla przykładu agenci nieruchomości używają zapachów by sprzedawać domy i mieszkania. Wiedzą, że klienci znacznie chętniej kupią nieruchomość jeżeli w środku panował będzie zapach świeżo upieczonych ciasteczek lub bułeczek. Wykorzystują także aromat kawy, by sprawić, że doświadczenia potencjalnych nabywców były jak najlepsze.

Gdy nadchodzi czas na wymianę samochodu na nowszy model, stajesz się ostrożny w kwestii tego, z kim współpracujesz

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter