Facebook GooglePlus Twitter

Sponsorowane

Sponsorowane (366)

Badania ilościowe i jakościowe często są wykorzystywane w naukach społecznych chcąc sprawdzić, jaki procent reprezentatywnej grupy podziela daną opinię, pogląd. Badania ilościowe służą do poznania opinii bardziej jednostkowej, za to dokładniejszej. Który rodzaj badań warto wybrać w zależności od przypadku?

Odwodnienia prysznicowe to nic innego jak odpływy, które montowane są w ścianie lub w podłodze prysznica. Są niezbędne w przypadku bezbrodzikowych pryszniców. Tego typu prysznice stają się coraz popularniejsze, ponieważ trendy wnętrzarskie klasyfikują je jako luksusowe rozwiązania. Pomimo tego, że do niedawna były standardem jedynie na basenach lub siłowniach, obecnie coraz częściej spotkać je możemy w domowych łazienkach.

Wybór oświetlenia do mieszkania, zawsze wiąże się z pewnego rodzaju decyzjami, które musimy podjąć, jeśli zależy nam na tym, aby nasze oświetlenie funkcjonowało w sposób właściwy. Bardzo dużo też zależy od tego, na co konkretnie chcemy zwrócić uwagę, jeśli mowa o odpowiednim wyborze oświetlenia do pokoju dziennego. Jest kilka bardzo ważnych aspektów, których w żaden sposób nie można pominąć, jeśli mówimy o wyborze odpowiedniego oświetlenia do pokoju dziennego. Poniższy artykuł, w znaczącym stopniu przybliży państwu tę kwestię.

środa, 04 styczeń 2017 14:14

Jak możemy zaoszczędzić?

Napisał

Współcześnie niezwykle ważną umiejętnością jest oszczędzanie. Nieruchomości stają się coraz droższe, a produkty codziennego użytku również nie tanieją. Jednocześnie rynek wypełniony jest coraz to nowszymi modelami produktów elektronicznych, które każdy chce mieć. W społeczeństwie rośnie popyt na zdrową (droższą) żywność, nowoczesne technologie, lepsze i szybsze samochody.

środa, 04 styczeń 2017 11:54

Praca tymczasowa przez agencję.

Napisał

Pracodawca użytkownik jest pracodawcą niebędącym pracodawcą w rozumieniu Kodeksu pracy, wyznaczającym pracownikowi skierowanemu przez agencję pracy tymczasowej zadania i stojącym na straży kontroli ich wykonania.

W tym roku chłodna i deszczowa jesień w naszym kraju sprawiła, że sezon grzewczy rozpoczął się stosunkowo wcześnie. Według specjalistów w długim okresie jesienno-zimowym większość Polaków będzie ocieplało swoje mieszkania węglem, który jak podkreśla minister środowiska Jan Szyszko nadal stanowi filar polskiego bezpieczeństwa energetycznego. Czy o najważniejszym surowcu w naszym kraju wiesz wszystko? Przeczytaj 5 ciekawostek na temat węgla, o których najprawdopodobniej nie miałeś pojęcia.

wtorek, 03 styczeń 2017 19:45

Duży wybór laptopów

Napisał

Używane laptopy cieszą się bardzo dużą popularnością. Nie ma się, co dziwić, bo kosztują o wiele mniej od nowych i często mają o wiele lepsze parametry. Najbardziej dotyczy to laptopów, które są poleasingowe albo powystawowe. To są właśnie sprzęty praktycznie nowe, które nie za wiele czasu spędziły w pracy.

Masz rasowego psiaka i chciałabyś pokazać go światu, zdobyć tytuły czy uprawnienia hodowlane? Możesz to zrobić jedynie przez wystawy, które przyniosą psu niezbędne tytuły, a Tobie uprawnienia. Zawsze możesz to robić jedynie dla rozrywki i stanie się to twoim hobby oraz pasją. W każdym razie, aby pojawić się z psem na wystawie trzeba spełnić odpowiednie kryteria.

sobota, 31 grudzień 2016 06:45

Co należy sprawdzić, zanim kupimy auto?

Napisał

Bardzo wiele osób zastanawia się, na co należy zwrócić uwagę, jeśli mowa o prawidłowo dokonanym zakupie samochodu używanego. Jest bardzo wiele różnego rodzaju czynników, które w mniejszym bądź większym stopniu będą wpływały na to, jakiego wyboru dokonamy i – co najważniejsze – czy będzie to wybór właściwy. Poniższy artykuł, w znaczącym stopniu przybliży państwu kwestię związaną z zakupem odpowiedniego samochodu. Na co zwracać uwagę i czego się wystrzegać? Tego wszystkiego dowiecie się właśnie z poniższego artykułu.

środa, 28 grudzień 2016 08:40

Agroturystyka - dwa podstawowe warianty?

Napisał

Odpowiedź raczej daje nieograniczoną ilość wariantów, choć jest sporo czynników, które ograniczają i "profilują" ewentualne gospodarstwo agroturystyczne, które mamy zamiar założyć. Można też wyjść osobno od każdego z tych dwóch założeń - albo nasze gospodarstwo będzie jedynie możliwością generowania przez nas dodatkowych dochodów; albo  gospodarstwo będzie naszym jedynym źródłem dochodów.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter