Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

 W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 doszło do pożaru w miejscowości Parzeń.

poniedziałek, 28 styczeń 2019 06:13

Co oznacza numer VIN?

Często można się spotkać, że nie wiemy gdzie należy szukać numeru VIN oraz czym w zasadzie jest.

Pielęgnacja samochodu z pozoru wydaje się być bardzo proste – myjnia ręczna lub automatyczna, trochę wody z płynem czyszczącym, potem wosk – i gotowe. W rzeczywistości właściwy proces pielęgnacji samochodu to nie tylko usunięcie brudu, ale także konserwacja każdej powierzchni w celu wydłużenia jej żywotności. Temu właśnie służą nowoczesne preparaty samochodowe.

poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:36

Ari.K dj i producent pochodzący z Płocka!

Już jest kolejny klip pokazujący piękno naszego miasta. Ari.K dj i producent pochodzący z Płocka, jak mówi muzyka zawsze płynęła w jego żyłach. Po dwuletniej przygodzie w branży disco wraca do korzeni z swoim autorskim singlem Second Chances. Druga szansa - tak to dla mnie druga szansa i powrót do muzyki klubowej. Miałem zaszczyt stworzyć ten utwór dzięki wsparciu moich przyjaciół, którzy zawsze szczerze podpowiadali I wspierali, bo nie raz ten projekt otarł się o kosz. Teledysk to wielki spontan grono tych samych znajomych,znajomi producenci i jest również i teledysk do którego oglądania na YouTube serdecznie zapraszam - Ari.K dj.
poniedziałek, 17 grudzień 2018 14:35

Uniwersalny neutralizator zapachów - Silver Fresh

Obuwie, odzież czy tekstylia często wymagają odświeżenia. Nie chodzi tylko i wyłącznie o regularne ich pranie i czyszczenie, ale także zapobieganie rozwojowi przykrych zapachów. Taka ochronę możemy uzyskać stosując preparaty z jonami srebra. Pierwiastek ten skutecznie hamuje rozwój bakterii i grzybów, tym samym hamując rozwój przykrych zapachów.

Dla sporej części osób odwiedzających północną część naszego kraju, Trójmiasto to przede wszystkim morze i gorące piaski. Czy oznacza to, że poza sezonem letnim turyści nie mają tu czego szukać? Bynajmniej! Na każdego, kto podczas zimowego urlopu nad morzem zechce zażyć zimowej aktywności, czeka wiele ciekawych możliwości. Co konkretnie? Tego dowiecie się poniżej.

wtorek, 04 grudzień 2018 13:49

Hydroizolacja budynku czyli zadbaj o dom

Technologie budowlane zmieniają się wraz z naszymi stale rosnącymi oczekiwaniami. Bo kto chciałby dzisiaj mieszkać w domu z plamami wilgoci i grzybnią na ścianach czy suficie? Dlatego hydroizolacja w budownictwie cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

czwartek, 01 listopad 2018 13:46

Pamiętajmy o drzewach, krzewach i ziołach

Wiele się mówi o dobroczynnym oddziaływaniu krzewów i drzew na samopoczucie człowieka. Nie tylko dotyczy to owoców, soków z pni lub innych wyciągów, ale również pozytywnego promieniowania. Jest nawet teoria, że osoby przebywające systematycznie wśród drzew i krzewów są na ogół zdrowsze.

środa, 24 październik 2018 22:25

Nośniki reklamy odpowiedzią na sukces firmy

Wybór nośników reklamy, w tym reklamy zewnętrznej nie jest trudny w dzisiejszych czasach. Tym bardziej, że pojawiają się wciąż nowe, udoskonalone wersje nośników, które mają przykuwać uwagę odbiorców. Jednym z nich są słupy ogłoszeniowe, obrotowe, podświetlane - to nowy image miasta. Siła outdoor jest wielka - mówi nam specjalista ds. reklamy zewnętrznej z firmy RE MEDIA.

Tradycyjne wyposażenie stanowisk w pracy biurowej obejmowało właściwie jedynie dobór biurka i krzesła. Postęp technologiczny zaowocował licznymi rozwiązaniami ułatwiającymi pracę. Niestety współczesna praca biurowa nierzadko prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych. Aby ich uniknąć i podnieść efektywność pracy, warto poznać zasady ergonomii w biurze.

Strona 1 z 273

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter