Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Umowa o partnerstwie publiczno-prywatnym zakłada, że prywatny partner miasta przeprowadzi kompleksową modernizację placówek szkolnych do września przyszłego roku, a pozostałych - do końca 2016. Będzie ona kosztowała Siemensa 30 mln zł. Całość wyniesie 24 budynki użyteczności publicznej.

środa, 04 listopad 2015 15:09

Piknik Lotniczy 2016 nie odbędzie się!

Po pierwszym ogłoszeniu przetargu miasto nie wybrało odpowiedniej instytucji do zorganizowania imprezy i wystawiło drugie ogłoszenie o przetargu. Wpłynęła jedna oferta na blisko 100,000 złotych. Prezydent nie zgadza się na takie warunki.

Dziewięć urządzeń ratujących życie trafi do placówek użyteczności publicznej. Umowę na zakup sprzętu podpisali w ratuszu prezydent Płocka Andrzej Nowakowski oraz Rafał Brzyski z firmy Paramedica Polska.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski opublikował na swoim blogu wpis "Wydawać pieniądze każdy potrafi". Poruszył w nim tematy pieniędzy, które Płock wydaje na różne inwestycje, aby mieszkańcom żyło się lepiej. Możemy przeczytać także o trzecim moście, który obiecał nam PiS przed wyborami oraz o czwartym pasie na Wyszogrodzkiej.

Do zderzenie autobusu z samochodem osobowym marki toyota doszło około południa na skrzyżowaniu ulicy kolegialnej i Misjonarskiej. Straż pożarna jest już na miejscu oraz ustala przyczynę wypadku. Jednej kobiecie pogotowie udziela pomocy. Jeden pas na Kolegialnej jest zablokowany.

Policjanci z Płocka zatrzymali złodzieja opon samochodowych. Zatrzymany kradł opony z terenu jednego z warsztatów wulkanizacyjnych na ul. Chopina. Złodziej zdołał ukraść cztery opony.

wtorek, 03 listopad 2015 08:41

Koncert "Młode Polskie Skrzydła"

Muzeum Mazowieckie w Płocku zaprasza na koncert "Młode Polskie Skrzydła" w wykonaniu aktorów współpracujących z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Komedia w Warszawie oraz na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, który odbędzie się przy ul. Tumska 8 w czwartek 12 listopada 2015 o godz. 17.00.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter