Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

Już od czwartku 12 listopada rozpocznie się praca związana z odnowieniem nawierzchni asfaltowej wraz z wymianą krawężników i opaski na najbardziej wyeksploatowanych odcinkach al. Piłsudskiego w Płocku. Na naprawę będzie mógł liczyć odcinek nawierzchni zatoki autobusowej na wysokości Wydziału Spraw Obywatelskich i Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Płocka.

W czwartek 5 listopada, w Słupnie, w powiecie płockim odbyła się Debata Gminna „Wspólnie bezpieczniej”. W Debacie wzięli udział m.in. przedstawiciele władz powiatowych, samorządu lokalnego oraz policjanci.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

piątek, 06 listopad 2015 06:38

Tradycyjna Msza św. w płockiej Farze!

Tradycyjna Msza św. w płockiej Farze odbędzie się 8 listopada o godzinie 18.00. W kwietniu br. biskup płocki Piotr Libera po 200 latach przywrócił płockiej farze godność kolegiaty i powołał istniejącą przy niej Kapitułę Kolegiacką św. Michała.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Umowa o partnerstwie publiczno-prywatnym zakłada, że prywatny partner miasta przeprowadzi kompleksową modernizację placówek szkolnych do września przyszłego roku, a pozostałych - do końca 2016. Będzie ona kosztowała Siemensa 30 mln zł. Całość wyniesie 24 budynki użyteczności publicznej.

środa, 04 listopad 2015 15:09

Piknik Lotniczy 2016 nie odbędzie się!

Po pierwszym ogłoszeniu przetargu miasto nie wybrało odpowiedniej instytucji do zorganizowania imprezy i wystawiło drugie ogłoszenie o przetargu. Wpłynęła jedna oferta na blisko 100,000 złotych. Prezydent nie zgadza się na takie warunki.

Dziewięć urządzeń ratujących życie trafi do placówek użyteczności publicznej. Umowę na zakup sprzętu podpisali w ratuszu prezydent Płocka Andrzej Nowakowski oraz Rafał Brzyski z firmy Paramedica Polska.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski opublikował na swoim blogu wpis "Wydawać pieniądze każdy potrafi". Poruszył w nim tematy pieniędzy, które Płock wydaje na różne inwestycje, aby mieszkańcom żyło się lepiej. Możemy przeczytać także o trzecim moście, który obiecał nam PiS przed wyborami oraz o czwartym pasie na Wyszogrodzkiej.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter