Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

O wypadku poinformował nas rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek. Dzisiaj około 17.20 na drodze krajowej 62, na wysokości miejscowości Cieśle doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Komenda Miejska Policji w Płocku ogłosiła konkurs na "Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2015". To już VII edycja konkursu, który prowadzony jest na terenie Płocka oraz powiatu płockiego.

Póki co Leon prowadzi, ale potrzebuje więcej głosów. Wspomóż ZOO swoim głosem!

poniedziałek, 02 listopad 2015 14:12

W Straży Miejskiej nie skorzystasz z alkomatu!

Straż Miejska w Płocku poinformowała, iż przez najbliższy miesiąc nie będzie możliwości skorzystania z bezpłatnych badań trzeźwości u dyżurnego Straży Miejskiej. Urządzenie zostało wysłane do kalibracji.

poniedziałek, 02 listopad 2015 13:03

Przerwa w dostawie wody - zobacz gdzie!

Wodociągi Płockie Sp. z o.o. informują, że w środę 4 listopada 2015 r. od godziny 8 do godzin popołudniowych nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców:

wtorek, 03 listopad 2015 11:01

Wpływ oświetlenia na wystrój wnętrza

Aranżując wystrój danego pomieszczenia, trzeba wziąć pod uwagę nie tylko aspekt wizualny, ale też praktyczny.

Rzecznik prasowy Komendy miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek poinformował nas, iż Płoccy policjanci ustalili mężczyznę, który ma na koncie 15 włamań. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że pieniądze które dostawał za skradziony towar tracił na automatach do gier.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionego weekendu.

wtorek, 03 listopad 2015 06:39

Kinesiotaping- plastry na zdrowie

Połączenie klasycznej leczenia z naturalnymi procesami to właśnie dynamiczne plastrowanie. Jest to metoda, która bardzo dobrze pomaga w wielu schorzeniach i jest bardzo popularnych w polskich gabinetach fizjoterapeutycznych.
piątek, 30 październik 2015 18:37

Pożar w Brwilnie

30 października około godziny 17:45 straż pożarna z OSP Siecień została zadysponowana do pożaru w miejscowości Brwilno. Po dojechaniu na miejsce zastali palące się odpady oraz resztki budowlane. Przystąpiliśmy do ugaszenia ognia za pomocą tłumic oraz łopat. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Do bazy powrócili około godziny 18:40.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter