Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski opublikował na swoim blogu wpis "Wydawać pieniądze każdy potrafi". Poruszył w nim tematy pieniędzy, które Płock wydaje na różne inwestycje, aby mieszkańcom żyło się lepiej. Możemy przeczytać także o trzecim moście, który obiecał nam PiS przed wyborami oraz o czwartym pasie na Wyszogrodzkiej.

Do zderzenie autobusu z samochodem osobowym marki toyota doszło około południa na skrzyżowaniu ulicy kolegialnej i Misjonarskiej. Straż pożarna jest już na miejscu oraz ustala przyczynę wypadku. Jednej kobiecie pogotowie udziela pomocy. Jeden pas na Kolegialnej jest zablokowany.

Policjanci z Płocka zatrzymali złodzieja opon samochodowych. Zatrzymany kradł opony z terenu jednego z warsztatów wulkanizacyjnych na ul. Chopina. Złodziej zdołał ukraść cztery opony.

wtorek, 03 listopad 2015 08:41

Koncert "Młode Polskie Skrzydła"

Muzeum Mazowieckie w Płocku zaprasza na koncert "Młode Polskie Skrzydła" w wykonaniu aktorów współpracujących z Teatrem Muzycznym w Gdyni i Teatrem Komedia w Warszawie oraz na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, który odbędzie się przy ul. Tumska 8 w czwartek 12 listopada 2015 o godz. 17.00.

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

O wypadku poinformował nas rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek. Dzisiaj około 17.20 na drodze krajowej 62, na wysokości miejscowości Cieśle doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Komenda Miejska Policji w Płocku ogłosiła konkurs na "Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2015". To już VII edycja konkursu, który prowadzony jest na terenie Płocka oraz powiatu płockiego.

Póki co Leon prowadzi, ale potrzebuje więcej głosów. Wspomóż ZOO swoim głosem!

poniedziałek, 02 listopad 2015 14:12

W Straży Miejskiej nie skorzystasz z alkomatu!

Straż Miejska w Płocku poinformowała, iż przez najbliższy miesiąc nie będzie możliwości skorzystania z bezpłatnych badań trzeźwości u dyżurnego Straży Miejskiej. Urządzenie zostało wysłane do kalibracji.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter