Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

18 października 2015 w niedzielę płockie ZOO zaprasza razem z Polską Fundacją Sportu i Kultury  na rodzinną imprezę edukacyjną "Cała prawda o pszczołach i innych owadach zapylających - czytamy, słuchamy, działamy".

piątek, 09 październik 2015 11:30

Będzie remont Kaplicy Królewskiej!

Gruntownej renowacji zostaną poddane ściany, freski, posadzka i sarkofag królewski w Kaplicy Królewskiej. O planach remontu rozmawiano 5 października podczas konferencji prasowej w Opactwie Pobenedyktyńskim, w którym udział wzięli biskup Piotr Libera oraz prezes PERN Przyjaźń S.A. - Marcin Moskalewicz.

piątek, 09 październik 2015 05:51

Zdarzenia z minionej doby

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 9 października stanie na ulicach:

W związku z podejrzeniem wystąpienia włośnicy u 6 pacjentów hospitalizowanych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku, powiatowy Lekarz Weterynarii w Płocku, przestrzega przed spożywaniem mięsa i produktów mięsnych wyprodukowanych z dzików i świń z niewiadomego źródła.

czwartek, 08 październik 2015 11:15

"Gwiazdorska Trasa POLO TV" - Koncert odwołany!

Z przykrością informujemy o odwołaniu przez organizatora wydarzenia "Gwiazdorska Trasa POLO TV" w miejscowości Płock, zaplanowanego pierwotnie na 2015-10-11 o godz. 19:00. Jeśli dokonaliście Państwo płatności za bilety możecie Państwo ubiegać się o zwrot pieniędzy.

Koncert uczestników XVII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. F. Chopina, którzy zaprezentują się płocczanom w  Muzeum Mazowieckim w Płocku ul. Tumska 8 w czwartek 8 października o godz. 17.00. Są to: Tiffany POON /Chiny/ Hong Kong/ i Cristian Ioan SANDRIN /Rumunia/. Koncert poprowadzi Igor Pogorzelski.

czwartek, 08 październik 2015 06:14

Zdarzenia z minionej doby. Kradzież samochodu!

Zdarzenia z minionej doby. Kradzież samochodu!

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 8 października stanie na ulicach:

środa, 07 październik 2015 17:11

Pożar w Srebrnej - OSP Sikórz w natarciu!

7 października o godzinie 11:25 doszło do pożaru w miejscowości Srebrna, gmina Stara Biała. Strażacy na miejscu zauważyli palące się łodygi i liście kukurydzy, która była już wymłócona. Działania strażaków trwały około godziny.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter