Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

piątek, 23 październik 2015 14:49

PKN ORLEN: Widoczny płomień nad pochodnią.

W poniedziałek 26 października na instalacji Olefin na I zmianie odbywać się będzie proces przełączania reaktorów uwodornienia acetylenu - poinformowało biuro prasowe PKN ORLEN.

23 października, piątek na ulicy Wyszogrodzkiej około godziny 14:30, nie opodal Zakładu Energetycznego, ciężarówka potrąciła rowerzystę.

Na swoim blogu Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski dnia 22 października opublikował wpis, w którym jest przeciw płatnym strefom parkowania. Co się dzieje dziś? Wszyscy widzimy... Jak to jest w końcu?

Wczoraj 22 października, płoccy policjanci w ramach działań związanych z „Tygodniem bezpieczeństwa pieszych” rozdawali odblaski oraz rozmawiali z pieszymi na temat ich bezpieczeństwa na drodze.

piątek, 23 październik 2015 07:20

Pogoda na weekend w Płocku

Sprawdź jaka będzie pogoda w weekend w Płocku.

piątek, 23 październik 2015 05:36

Wisła Płock - Chrobry Głogów

Już w tą niedzielę 25 października odbędzie się mecz 14 kolejki I Ligi w którym Wisła Płock zmierzy się z Chrobry Głogów na Stadionie im. K.Górskiego w Płocku. Czy Wisła utrzyma 1 pozycję w lidze? Przyjdź na mecz i oglądaj z nami!

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 23 października stanie na ulicach:

czwartek, 22 październik 2015 15:56

Czy wiesz, że... Ciekawostki w kuchni!

Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z mikrofalówki?
Jednym z najpopularniejszych urządzeń kuchennych goszczących w polskich domach jest kuchenka mikrofalowa. Używamy je najczęściej kiedy trzeba szybko podgrzać jedzenie. Niestety z czasem zapach z mikrofalówki nie jest przyjemny. Jak sobie wtedy z nim poradzić? Otóż znamy na to kilka sposobów.

Biuro prasowe PKN ORLEN poinformowało, iż ORLEN Upstream rozpoczyna prace nad projektem poszukiwawczym o nazwie "Miocen". Spółka uzyskała koncesję od Ministerstwa Środowiska na poszukiwanie i rozpoznawanie złóż gazu ziemnego i ropy naftowej.

czwartek, 22 październik 2015 12:26

Zderzenie 3 pojazdów! Jedna osoba w szpitalu.

O informacji wypadku poinformował nas rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek. Na drodze krajowej nr 62 doszło do zderzenie trzech pojazdów, jedna osoba trafiła do szpitala.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter