Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

czwartek, 22 październik 2015 11:07

Nowy klub w Płocku! Klub SCENA zaprasza na otwarcie!

W miejsce starej strefy znajdzie się nowy Klub SCENA.

czwartek, 22 październik 2015 10:50

Teatr Dramatyczny w Płocku prosi płocczan o klucze!

Masz nie potrzebne klucze, które leżą i zawalają miejsce? Zrodził się pomysł, aby na Wzgórzu tumskim stanął postument przypominający o budynku dawnego teatru. Na jego przygotowanie potrzebne jest 500kg kruszcu z naszych kluczy i zamków. Pomnik miałby sięgać co najmniej półtora metra wysokości.

czwartek, 22 październik 2015 09:49

Podziemny parking na Tysiąclecia?

Asfaltowe boisko na osiedlu Tysiąclecia w porównaniu do dzisiejszych orlików nie wypada rewelacyjnie. Mieszkańcy pomyśleli nad innym rozwiązaniem, aby zagospodarować ten teren. Podziemny parking dla samochodów. Czy to przejdzie?

piątek, 23 październik 2015 06:19

Zdarzenia z minionej doby - Spokojne 24h w Płocku!

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Ogrodzone osiedla stają się coraz bardziej popularne w Polsce. W samej Warszawie można ich spotkać ponad 400. Oferty deweloperów uznają ochronę jako dodatkowy atut ich inwestycji. Pomysł osiedli strzeżonych przyszedł do nas ze Stanów Zjednoczonych. Europa zaczęła powoli unikać tego typu zabudowań. Jesteśmy wyjątkiem, jeśli chodzi o znaczny wzrost zagęszczenia odgrodzonych wysp w mieście.

O wypadku poinformował nas czytelnik. Do stłuczki doszło na rondzie Wojska Polskiego. Zderzyły się trzy samochody. Prosimy o rozwagę w tym miejscu, utrudnienia mogą potrwać jakiś czas. Uszkodzona została sygnalizacja świetlna!

środa, 21 październik 2015 12:57

Gotowi na zmianę godziny? Pośpimy dłużej!

Już w ten weekend z soboty 24 października na niedzielę 25 października rozpocznie się czas zimowy. Przestawiamy zegarek o godzinę do tyłu z godziny 03:00 na 02:00, a więc o godzinkę dłużej będziemy mogli pospać.

środa, 21 październik 2015 09:49

Film "Regina" w Muzeum Żydów Mazowieckich

Muzeum Żydów Mazowieckich oddział Muzeum Mazowieckiego w Płocku zaprasza we wtorek 27 października br. o godz.18.00 na projekcję filmu "Regina", w ramach pokazów pofestiwalowych 10. Festiwalu Filmowego Żydowskie Motywy.

Na ten moment czekało wielu z nas. „Powrót do przyszłości” Roberta Zemeckisa czekało całymi latami – gdy w części drugiej Marty McFly i Doc Brown przenoszą się z roku 1985 do przyszłości, na tablicy przerobionego na wehikuł czasu DeLoreana widnieje data 21 października 2015 roku.

24 i 25 października odbędzie się akcja "KOTY w Galerii Wisła". Porady, warsztaty, pokazy, konkursy z nagrodami oraz wystawa kotów rasowych.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter