Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

poniedziałek, 12 październik 2015 05:51

Czołowe zderzenie samochodów!

Jak poinformował nas rzecznik policji Krzysztof Piasek w sobotę 10 października 2015 na ul. Wyszogrodzkiej w Płocku, stanowiącej część drogi krajowej nr 62, na wysokości Osiedla Parcele, doszło do czołowego zderzenia opla z lexusem. Trzy osoby z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. 

wtorek, 13 październik 2015 05:30

Rodzaje kawy

Jak ogólnie wiadomo rozróżnia się najczęściej dwa gatunki kawy, jednak jeżeli już chodzi o jej rodzaje to podział będzie o wiele bardziej rozbudowany. Dla osoby, która po prostu pije kawę nie ma to zbyt dużego znaczenia, jednak prawdziwy smakosze potrafią docenić to co im daje natura. Może warto czasami skusić się na inny rodzaj kawy i poczuć jak smakuje, to będzie zapewne ciekawe doznanie dla każdego, kto w końcu się zdecyduje na takie działania. Polecamy to sprawdzić.
sobota, 10 październik 2015 12:50

Kolizja 3 aut na Chopina

10 października około godziny 12:00 doszło do stłuczki 3 samochodów osobowych na ulicy Fryderyka Chopina. Powody kolizji aut nie są jeszcze znane. Wkrótce poinformujemy o całym zajściu.

Już w tą niedzielę 11 października 2015 roku na Starym Rynku wystartuje "Tumska Dycha". Organizator przewidział nagrody za zajęcie od I do VI miejsca (w zależności od klasyfikacji). Impreza rozpocznie się o godzinie 8:00.

18 października 2015 w niedzielę płockie ZOO zaprasza razem z Polską Fundacją Sportu i Kultury  na rodzinną imprezę edukacyjną "Cała prawda o pszczołach i innych owadach zapylających - czytamy, słuchamy, działamy".

piątek, 09 październik 2015 11:30

Będzie remont Kaplicy Królewskiej!

Gruntownej renowacji zostaną poddane ściany, freski, posadzka i sarkofag królewski w Kaplicy Królewskiej. O planach remontu rozmawiano 5 października podczas konferencji prasowej w Opactwie Pobenedyktyńskim, w którym udział wzięli biskup Piotr Libera oraz prezes PERN Przyjaźń S.A. - Marcin Moskalewicz.

piątek, 09 październik 2015 05:51

Zdarzenia z minionej doby

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 9 października stanie na ulicach:

W związku z podejrzeniem wystąpienia włośnicy u 6 pacjentów hospitalizowanych w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Płocku, powiatowy Lekarz Weterynarii w Płocku, przestrzega przed spożywaniem mięsa i produktów mięsnych wyprodukowanych z dzików i świń z niewiadomego źródła.

czwartek, 08 październik 2015 11:15

"Gwiazdorska Trasa POLO TV" - Koncert odwołany!

Z przykrością informujemy o odwołaniu przez organizatora wydarzenia "Gwiazdorska Trasa POLO TV" w miejscowości Płock, zaplanowanego pierwotnie na 2015-10-11 o godz. 19:00. Jeśli dokonaliście Państwo płatności za bilety możecie Państwo ubiegać się o zwrot pieniędzy.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter