Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

środa, 07 październik 2015 06:49

Producenci opakowań w trosce o środowisko

W społeczeństwie konsumpcyjnym rola opakowań jest nie do przecenienia. Niemal wszystkie kupowane przez nas towary posiadają opakowania. Materiały, z których są one wyprodukowane budzą wiele kontrowersji. Kwestia opakowań jest szczególnie ważna z punktu widzenia ochrony środowiska.

piątek, 02 październik 2015 06:45

Gdzie kupić dobre piwo rzemieślnicze?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się banalna, leczy czy naprawdę tak jest? Zastanówmy się wspólnie co wpływa na jakość i smak naszego ulubionego trunku i czym kierować się przy wyborze.
sobota, 08 sierpień 2015 06:40

Hazard w Internecie - poznaj jego świat!

W Internecie cały czas powstają nowe strony zajmujące się hazardem. Wszystko jest legalne, dlatego każda osoba, która ma osiemnaście lat i pieniądze może spróbować swoich sił. Jest to o wiele łatwiejsza forma niż wizyta w zwykłym kasynie gdzieś w mieście.

sobota, 08 sierpień 2015 06:36

Busem na wakacje

Jeśli chcemy pojechać do Europy zachodniej, ale nie chcemy jechać własnym transportem to nie pozostaje nam nic innego jak wybrać firmę, która nam takie usługi zaoferuje. Obecnie bardzo popularne są trasy po Niemczech, Belgii i Holandii. Każda zainteresowana osoba powinna wynaleźć taką firmę, która spełni jej oczekiwania.
wtorek, 08 wrzesień 2015 06:33

Materiały drewnopochodne

W poniższym artykule spróbujemy przedstawić podstawowe materiały na bazie drewna, które to mają szerokie zastosowanie w meblarstwie i nie tylko.

Wszystkie imprezy sportowe są świetną okazją do zachęcenia klientów do odwiedzenia Twojego pubu. Oglądanie meczu polskiej reprezentacji, która walczy o awans do Mistrzostw Europy zawsze znacznie lepiej smakuje w towarzystwie innych kibiców, wielkiego telewizora, piwa i przekąsek. Jednak posiadanie telewizora w knajpie nie uczyni z Twojego pubu miejsca do kibicowania. Musisz się w to trochę zaangażować i stworzyć prawdziwie stadionowy klimat. Masz wiele możliwości, ale przede wszystkim zadbaj o wygląd Twojego miejsca. Kolejny mecz eliminacji już we wrześniu, więc zostało Ci niewiele czasu na realizację pomysłów.

czwartek, 13 sierpień 2015 06:17

Antyki - biznes czy moda?

Kupowanie antyków to już nie tylko domena kolekcjonerów, po tego rodzaju ozdoby coraz częściej i chętniej sięgają także osoby, które po prostu pośród takich przedmiotów są w stanie znaleźć coś, co im się podoba. Ale czy kupowanie antyków to tylko i wyłącznie moda, a czy może jest to także pewnego rodzaju biznes na którym można zarobić?

środa, 12 sierpień 2015 06:12

Moda na młodość

Na co dzień jesteśmy bombardowanie różnymi reklamami kosmetyków. Znamy produkty wiodących marek z telewizji, radia, magazynów, billboardów na ulicy, a nawet reklam wyświetlanych przed seansem w kinie. Do kupienia są w każdym supermarkecie, sklepie osiedlowym, a nawet kiosku. Czy znane znaczy dobre?

czwartek, 06 sierpień 2015 06:04

Gdzie zaopatrywać się w podręczniki szkolne?

Co roku, kiedy zbliża się wrzesień, rodzice w całej Polsce mają w głowie te same zmartwienia. Co zrobić, aby kupując szkolną wyprawkę nie wydać majątku? Gdzie kupimy najtańsze i aktualne wydania szkolnych ćwiczeń i tym podobnych? W tym poradniku rozważymy korzystanie z księgarni stacjonarnych i internetowych.
Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 7 października stanie na ulicach:

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter