Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 8 października stanie na ulicach:

środa, 07 październik 2015 17:11

Pożar w Srebrnej - OSP Sikórz w natarciu!

7 października o godzinie 11:25 doszło do pożaru w miejscowości Srebrna, gmina Stara Biała. Strażacy na miejscu zauważyli palące się łodygi i liście kukurydzy, która była już wymłócona. Działania strażaków trwały około godziny.

Z ilością 640 głosów z pośród 2,500 oddanych głosów, zwycięzcą Budżetu Obywatelskiego został projekt ogólnomiejski - Centrum Sportów Ekstremalnych - budowa toru do jazdy na rolkach, rowerze, deskorolkach i pumptracku.

środa, 07 październik 2015 10:23

Znęcali się nad zwierzętami w Płocku!

O zdarzeniu zostaliśmy poinformowali przez rzecznika prasowego policji Krzysztofa Piaska. Dziś 7 października, dzielnicowi z Płocka weszli do jednego z płockich mieszkań, gdzie ujawnili dwa psy. Jeden z nich był bardzo wychudzony, natomiast drugi pies, a właściwie jego zwłoki były schowane w wersalce.

Stoczniowiec i centrum rehabilitacyjne zostanie ukończone jeszcze w tym roku. Wyłonieni zostali nowi wykonawcy, którzy dokończą inwestycje.

środa, 07 październik 2015 06:49

Producenci opakowań w trosce o środowisko

W społeczeństwie konsumpcyjnym rola opakowań jest nie do przecenienia. Niemal wszystkie kupowane przez nas towary posiadają opakowania. Materiały, z których są one wyprodukowane budzą wiele kontrowersji. Kwestia opakowań jest szczególnie ważna z punktu widzenia ochrony środowiska.

piątek, 02 październik 2015 06:45

Gdzie kupić dobre piwo rzemieślnicze?

Odpowiedź na to pytanie wydaje się banalna, leczy czy naprawdę tak jest? Zastanówmy się wspólnie co wpływa na jakość i smak naszego ulubionego trunku i czym kierować się przy wyborze.
sobota, 08 sierpień 2015 06:40

Hazard w Internecie - poznaj jego świat!

W Internecie cały czas powstają nowe strony zajmujące się hazardem. Wszystko jest legalne, dlatego każda osoba, która ma osiemnaście lat i pieniądze może spróbować swoich sił. Jest to o wiele łatwiejsza forma niż wizyta w zwykłym kasynie gdzieś w mieście.

sobota, 08 sierpień 2015 06:36

Busem na wakacje

Jeśli chcemy pojechać do Europy zachodniej, ale nie chcemy jechać własnym transportem to nie pozostaje nam nic innego jak wybrać firmę, która nam takie usługi zaoferuje. Obecnie bardzo popularne są trasy po Niemczech, Belgii i Holandii. Każda zainteresowana osoba powinna wynaleźć taką firmę, która spełni jej oczekiwania.
wtorek, 08 wrzesień 2015 06:33

Materiały drewnopochodne

W poniższym artykule spróbujemy przedstawić podstawowe materiały na bazie drewna, które to mają szerokie zastosowanie w meblarstwie i nie tylko.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter