Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

wtorek, 08 wrzesień 2015 06:33

Materiały drewnopochodne

W poniższym artykule spróbujemy przedstawić podstawowe materiały na bazie drewna, które to mają szerokie zastosowanie w meblarstwie i nie tylko.

Wszystkie imprezy sportowe są świetną okazją do zachęcenia klientów do odwiedzenia Twojego pubu. Oglądanie meczu polskiej reprezentacji, która walczy o awans do Mistrzostw Europy zawsze znacznie lepiej smakuje w towarzystwie innych kibiców, wielkiego telewizora, piwa i przekąsek. Jednak posiadanie telewizora w knajpie nie uczyni z Twojego pubu miejsca do kibicowania. Musisz się w to trochę zaangażować i stworzyć prawdziwie stadionowy klimat. Masz wiele możliwości, ale przede wszystkim zadbaj o wygląd Twojego miejsca. Kolejny mecz eliminacji już we wrześniu, więc zostało Ci niewiele czasu na realizację pomysłów.

czwartek, 13 sierpień 2015 06:17

Antyki - biznes czy moda?

Kupowanie antyków to już nie tylko domena kolekcjonerów, po tego rodzaju ozdoby coraz częściej i chętniej sięgają także osoby, które po prostu pośród takich przedmiotów są w stanie znaleźć coś, co im się podoba. Ale czy kupowanie antyków to tylko i wyłącznie moda, a czy może jest to także pewnego rodzaju biznes na którym można zarobić?

środa, 12 sierpień 2015 06:12

Moda na młodość

Na co dzień jesteśmy bombardowanie różnymi reklamami kosmetyków. Znamy produkty wiodących marek z telewizji, radia, magazynów, billboardów na ulicy, a nawet reklam wyświetlanych przed seansem w kinie. Do kupienia są w każdym supermarkecie, sklepie osiedlowym, a nawet kiosku. Czy znane znaczy dobre?

czwartek, 06 sierpień 2015 06:04

Gdzie zaopatrywać się w podręczniki szkolne?

Co roku, kiedy zbliża się wrzesień, rodzice w całej Polsce mają w głowie te same zmartwienia. Co zrobić, aby kupując szkolną wyprawkę nie wydać majątku? Gdzie kupimy najtańsze i aktualne wydania szkolnych ćwiczeń i tym podobnych? W tym poradniku rozważymy korzystanie z księgarni stacjonarnych i internetowych.
Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 7 października stanie na ulicach:
środa, 07 październik 2015 05:53

Zdarzenia z minionej doby

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

wtorek, 06 październik 2015 14:09

Wypadek - ranny motocyklista!

Jak poinformował nas Krzysztof Piasek - rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku, dzisiaj około godziny 11.00 w Wyszogrodzie na drodze krajowej nr 62 doszło do wypadku, w którym obrażeń ciała doznał motocyklista.

W związku z pojawiającymi się sygnałami o oszustach, Spółka „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. informuje, iż pracownicy Spółki nie dokonują przeglądów instalacji, wodomierzy oraz nie pobierają próbek wody w mieszkaniach prywatnych i w domach jednorodzinnych bez wcześniejszego ustalenia terminu.

wtorek, 06 październik 2015 09:43

Wisła - Chojniczanka Chojnice, sobota 17:00

Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrany mecz 12 kolejki I Ligi na stadionie im. K.Górskiego w Płocku. Rywalem Wisły będzie Chojniczanka Chojnice.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter