Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

czwartek, 13 sierpień 2015 06:17

Antyki - biznes czy moda?

Kupowanie antyków to już nie tylko domena kolekcjonerów, po tego rodzaju ozdoby coraz częściej i chętniej sięgają także osoby, które po prostu pośród takich przedmiotów są w stanie znaleźć coś, co im się podoba. Ale czy kupowanie antyków to tylko i wyłącznie moda, a czy może jest to także pewnego rodzaju biznes na którym można zarobić?

środa, 12 sierpień 2015 06:12

Moda na młodość

Na co dzień jesteśmy bombardowanie różnymi reklamami kosmetyków. Znamy produkty wiodących marek z telewizji, radia, magazynów, billboardów na ulicy, a nawet reklam wyświetlanych przed seansem w kinie. Do kupienia są w każdym supermarkecie, sklepie osiedlowym, a nawet kiosku. Czy znane znaczy dobre?

czwartek, 06 sierpień 2015 06:04

Gdzie zaopatrywać się w podręczniki szkolne?

Co roku, kiedy zbliża się wrzesień, rodzice w całej Polsce mają w głowie te same zmartwienia. Co zrobić, aby kupując szkolną wyprawkę nie wydać majątku? Gdzie kupimy najtańsze i aktualne wydania szkolnych ćwiczeń i tym podobnych? W tym poradniku rozważymy korzystanie z księgarni stacjonarnych i internetowych.
Straż Miejska poinformowała, że fotoradar w dniu 7 października stanie na ulicach:
środa, 07 październik 2015 05:53

Zdarzenia z minionej doby

Rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku Krzysztof Piasek poinformował nas o zdarzeniach z minionej doby.

wtorek, 06 październik 2015 14:09

Wypadek - ranny motocyklista!

Jak poinformował nas Krzysztof Piasek - rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku, dzisiaj około godziny 11.00 w Wyszogrodzie na drodze krajowej nr 62 doszło do wypadku, w którym obrażeń ciała doznał motocyklista.

W związku z pojawiającymi się sygnałami o oszustach, Spółka „Wodociągi Płockie” Sp. z o.o. informuje, iż pracownicy Spółki nie dokonują przeglądów instalacji, wodomierzy oraz nie pobierają próbek wody w mieszkaniach prywatnych i w domach jednorodzinnych bez wcześniejszego ustalenia terminu.

wtorek, 06 październik 2015 09:43

Wisła - Chojniczanka Chojnice, sobota 17:00

Już w najbliższą sobotę zostanie rozegrany mecz 12 kolejki I Ligi na stadionie im. K.Górskiego w Płocku. Rywalem Wisły będzie Chojniczanka Chojnice.

wtorek, 06 październik 2015 07:59

Bieg Tumski i utrudnienia w ruchu!

9 października (piątek) odbędzie się Bieg Tumski organizowany przez MZOS. To już 24 edycja, która po raz pierwszy będzie nosić imię Andrzeja Drętkiewicza. Andrzej Drętkiewicz, był zasłużonym płocczaninem, Prezydentem Miasta Płocka oraz Wojewodą Płockim. Przez wiele lat był Głównym Księgowym w MZOS. To z jego inicjatywy powstał Bieg Tumski.

wtorek, 06 październik 2015 07:31

Ekologiczne warsztaty

Prezydent Płocka i Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku zapraszają do udziału w warsztatach pt. „Jak racjonalnie gospodarować odpadami w Płocku, jak ograniczyć niską emisję zanieczyszczeń”.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter