Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

Mieszkaniec Płocka jadąc w kierunku Słupna zatrzymał nietrzeźwego kierowcę, który jadąc „zygzakiem” powodował zagrożenie dla innych użytkowników drogi. Po badaniu na zawartość alkoholu okazało się, że mężczyzna ma ponad 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Za jazdę w stanie nietrzeźwym grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Do 30 lipca br. w Galerii Mazovia można zobaczyć wystawę interaktywną PLAYMOBIL. Zupełnie niecodzienne ekspozycje figurek w dużym formacie i specjalnie przygotowana strefa zabawy zapewniają dzieciom i ich rodzicom letnią rozrywkę oraz miłe spędzanie wolnego czasu.

Dzisiaj około 9.30 doszło do zderzenia trzech samochodów na ul. Wyszogrodzkiej, w rejonie skrzyżowania z ul. Parcele. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem citroen jumper, 25 letni mieszkaniec powiatu gostynińskiego, jadąc w kierunku Płocka nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył forda kierowanego przez 49 letniego mieszkańca Płocka. Ford przepchnięty siłą uderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka skodą, którą kierował 30 letni mieszkaniec Płocka. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała pasażerka skody, 27 letnia mieszkanka Płocka, która została przewieziona do szpitala. Z wstępnych ustaleń nie wynika, aby obrażenia zagrażały jej życiu. W tej chwili ruch w tym miejscu odbywa się już normalnie.

Płoccy policjanci zabezpieczyli papierosy i krajankę tytoniową bez polskich znaków akcyzy. Funkcjonariusze zatrzymali również mężczyznę, posiadającego te wyroby. Grozi mu wysoka grzywna.

Dziś około godziny 8.30 Straż Pożarna otrzymała zgłoszenie o wycieku gazu przy ulicy Jachowicza. Na miejscu znajduje się siedem jednostek straży pożarnej, policja, pogotowie gazowe, pogotowie energetyczne oraz straż miejska. Ludzie z pobliskich domów oraz firm zostali ewakuowani. Robotnicy uszkodzili gazociąg o średnicy 110 mm. Ulica została zamknięta, a pobliskie sygnalizacje świetlne nie działają.

wtorek, 19 czerwiec 2018 07:57

Markizy do domu – co warto wiedzieć

Umieszczone nad oknami markizy przywołują na myśl eleganckie sklepy z dawnych lat, a także urok włoskich restauracji i kafeterii, gdzie stoliki wystawione są na ulicę, w cieniu daszków z pasiastego materiału. Markizy to coraz częściej wybierane rozwiązanie do domów i mają zdecydowanie więcej zalet niż stylowy wygląd

 Minionej doby doszło do 6 kolizji w mieście, 3 kolizji w powiecie płockim. Został zatrzymany 1 pijany kierowca na terenie powiatu w miejscowości Stanowo gm. Bodzanów. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzony 12 osób.

 

 

 

 

Pomiędzy 15 a 18 czerwca w miejscowości Izabelin gm. Brudzeń doszło do włamania do metalowej skrzynki i kradzież akumulatora. Wartość strat ok. 350 zł.

 

Pomiędzy 16 a 18 czerwca w Płocku przy ul. Kościuszki doszło do kradzieży 7 tablic pamiątkowych z terenu ogrodu Książnicy Płockiej. Wartość strat ok. 10 tys. zł.

 

18 czerwca w miejscowości Stare Proboszczewice doszło do kradzieży roweru z terenu szkoły. Wartość strat ok. tysiąc zł.

 

Pomiędzy 17 a 18 czerwca w Płocku przy ul. Lasockiego doszło do kradzieży roweru z suszarni w bloku. Wartość strat ok. 800 zł.

poniedziałek, 18 czerwiec 2018 17:04

Zaginął Pan Edward. Prosimy o pomoc w poszukiwaniu.

Płoccy policjanci prowadza poszukiwania za zaginionym Edwardem Sekleckim lat 60

piątek, 15 czerwiec 2018 14:29

Krystian Miś zawodnikiem Wisły!

Krystian Miś został zawodnikiem Nafciarzy. 22-latek z naszym klubem związał się dwuletnią umową, w której zawarto opcję przedłużenia kontraktu o kolejny rok. Do Wisły Płock kolejny nowy piłkarz dołącza na zasadzie transferu gotówkowego z Korony Kielce.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter