Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

Od piątku 15 czerwca zapraszamy do korzystania z kąpieliska miejskiego „Sobótka” i jego atrakcji. Kąpielisko jest strzeżone przez ratowników codziennie od godziny 10.00 do 18.00.

Sytuacja na Wiśle w rejonie Płocka związana z wyciekiem oleju napędowego do rzeki Wisły z rezerwowego rurociągu przesyłowego PERN-u jest opanowana. Płocka delegatura Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska potwierdza, że próbki wody pobrane z samej rzeki świadczą o skuteczności działań ograniczających przedostawanie się oleju napędowego do Wisły.

Wybór miejsca zamieszkania to jedna z najważniejszych decyzji, które przyjdzie nam podjąć w trakcie całego życia, i to właśnie ona ma największy wpływ na nasz komfort w perspektywie kilkunastu czy kilkudziesięciu lat. Odpowiednia okolica może także pomóc chronić zdrowie przed różnymi dolegliwościami i chorobami cywilizacyjnymi. Poniżej przedstawiamy kilka powodów zdrowotnych, dla których warto zastanowić się nad zamieszkaniem poza centrum dużego miasta.

czwartek, 14 czerwiec 2018 18:05

ORLEN zaprasza na Dzień Chemika 2018

PKN ORLEN zaprasza mieszkańców Płocka i okolic na wspólne świętowanie Dni Chemika, które odbędą się 16 i 17 czerwca.

czwartek, 14 czerwiec 2018 11:23

1 wypadek i kilka kolizji minionej doby.

Minionej doby doszło do 1 wypadku w Płocku oraz 8 kolizji. 1 kolizja została zanotowana w powiecie. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzony 7 osób.

Sypa Camp 2018 to kontynuacja zeszłorocznego projektu stowarzyszenia Kamil Syprzak for Kids. Projekt podzielony jest na dwie części: pierwsza to treningi w szkołach podstawowych, a druga część to trening otwarty na płockim rynku. Impreza odbędzie się w piątek 15 czerwca.

środa, 06 czerwiec 2018 19:29

Terminale płatnicze w Straży Miejskiej

W siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej można już zapłacić mandat kartą płatniczą. Oznacza to, że kierujący już nie będą musieli fatygować się na pocztę czy do banku. Grzywna zostanie pobrana z ich konta.

Balkon to jedno z tych miejsc w domu, które chcemy urządzić w bardzo atrakcyjny sposób. Właściwie zagospodarowana przestrzeń doda atrakcyjności każdemu budynkowi. Poza tym zagwarantuje możliwość spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, w pięknej scenerii. Aby tak jednak się stało, balkon trzeba we właściwy sposób przygotować. Marka Sika przygotowała systemy bezpłytkowe, które idealnie sprawdzą się na balkonowej przestrzeni. 

środa, 06 czerwiec 2018 08:05

Dokumentacja budowlana krok po kroku

Każdy inwestor, zanim ostatecznie rozpocznie realizację budowlanej inwestycji, przede wszystkim musi mieć na nią dobry plan, który krok po roku pozwoli na sfinalizowanie wszystkich założeń. Dlatego doskonałym rozwiązaniem jest stworzenie tak zwanej checklisty, obejmującej wszystkie zadania do wykonania, ułożone w chronologicznej kolejności. Samo zaplanowanie wszystkiego nie wystarczy,. Należy pamiętać również o dostarczeniu odpowiedniej dokumentacji właściwym organom w odpowiednich terminach. W przeciwnym wypadku ciężko będzie zrealizować zgodnie z prawem zamierzoną inwestycję budowlaną.

piątek, 01 czerwiec 2018 14:25

Jarmark Tumski rozpoczęty!

– Mam nadzieję, że będziecie czuli się u nas jak w domu i dobrze zaopiekujecie się miastem – prezydent Andrzej Nowakowski zwrócił się do kolekcjonerów i zbieraczy, którym na trzy dni przekazał Płock. W południe klucze do bram miasta odebrał z rąk prezydenta Bohdan Kowalczyk, ambasador Jarmarku Tumskiego i kolekcjoner.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter