Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

środa, 26 lipiec 2017 08:05

Bramka Furmana nominowana do EkstraGola!

W niedzielnym meczu z Lechem Poznań Dominik Furman w 66. minucie popisał się fantastycznym trafieniem z dystansu, zapewniając tym samym trzy punkty swojej drużynie. Gol naszego pomocnika znalazł się wśród pięciu najładniejszych bramek kolejki. Decyzja, który z nich powinien zgarnąć miano EkstraGola należy do Was!

Od 25 lipca weszły w życie uchwały Rady Miasta Płocka zmieniające patronów 11 płockich ulic. To realizacja ustawy dekomunizacyjnej przyjętej przez polski Parlament.
Radni, którzy obradowali na nadzwyczajnej sesji, zgodzili się na zmiany w budżecie miasta, zaproponowane przez prezydenta Andrzeja Nowakowskiego.

25 lipca w Płocku przy ul. Na Skarpie doszło do kradzieży biżuterii i pieniędzy przez 2 osoby (mężczyznę i kobietę) podające się za pracowników wodociągów. Podczas gdy jedna osoba zagadywała pokrzywdzoną w wieku 80 lat, druga przeszukała mieszkanie i ukradła pieniądze i biżuterię. Wartość strat została oszacowana na ok. 3 tys. zł.

środa, 26 lipiec 2017 07:25

Pożyczki bez BIK - jak to wygląda?

jak uzyskać większy zastrzyk gotówki, który uleczy nasz domowy budżet? Rozwiązaniem mógłby być kredyt w banku. Jednak odpychająca ilość formalności nie nastraja pozytywnie do działania. Dlatego większość osób coraz chętniej korzysta z oferty chwilówki.

Zdjęcia z wakacji to must have każdego letniego sezonu. Dlatego pakując się na wyjazd, prawie zawsze kilkukrotnie sprawdzamy czy przypadkiem nie zapomnieliśmy o aparacie… telefonicznym! Taka prawda, w dzisiejszych czasach smartfony przejęły nie tylko funkcje kalendarza, poczty elektronicznej czy biura, ale coraz częściej służą nam również jako właśnie kompaktowy przyrząd do robienia zdjęć. Okazuje się też, że nie każdy chce zabierać na wakacje drogie smartfony. Ryzyko, że wpadnie do wody, spadnie z wysokości albo po prostu ulegnie uszkodzeniu jest zbyt duże. Właśnie dlatego warto pomyśleć o takim telefonie, który po pierwsze nie będzie kosztował fortuny, a po drugie pozwoli na swobodne korzystanie z Internetu oraz da nam możliwość uwiecznienia tych najważniejszych, wyjazdowych momentów.

Boom na rynku nieruchomości trwa i wiele osób decyduje się na zakup mieszkań od dewelopera, wybierając nowoczesne standardy i wzorce architektoniczne.

AKTUALIZACJA

Policjanci z Komisariatu Policji w Gąbinie zakończyli poszukiwania zaginionej Andżeliki Żabka. Wymieniona cała i zdrowa została odnaleziona!
poniedziałek, 10 lipiec 2017 12:38

Zderzyły się 4 samochody na DK60.

Dzisiaj około 12.30 w miejscowości Wola Łącka, pow. płocki, na drodze krajowej nr 60 doszło do zderzenia czterech samochodów.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Płocku prowadzą poszukiwania za zaginionym trzyletnim Piotrem Gurdzińskim.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter