Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

Urząd Miasta Płocka zwraca się z prośbą do mieszkańców, którzy zauważą występowanie barszczu Sosnowskiego o zgłoszenie tego faktu na formularzu „Zgłoszenie występowania barszczu Sosnowskiego na terenie Gminy Miasto Płock”.

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania zaginionej 89 letniej mieszkanki Chylina w powiecie płockim. W poszukiwaniach uczestniczyli policjanci, strażacy i rodzina kobiety. Zaginiona została odnaleziona w lesie, jest wyczerpana ale można nawiązać z nią kontakt.

Płoccy policjanci prowadzą poszukiwania za zaginioną Ireną Karłowicz lat 89.

środa, 02 maj 2018 05:50

Wypadek, kolizje i pijani kierowcy!

Minionych dwóch dni doszło do 1 wypadku w miejscowości Karwosieki Cholewice, 6 kolizji w mieście oraz 1 kolizji w powiecie płockim. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 18 osób. Nietrzeźwi kierowcy zostali zatrzymani w Płocku na ul. Pocztowej i 3-go Maja oraz na terenie powiatu w miejscowości Karsy.

Z uwagi na spore zainteresowanie nadchodzącym meczem Wisły Płock z Lechem Poznań oraz trwający majowy weekend bilety na spotkanie z Kolejorzem w środę 2 maja oraz w piątek 4 maja od godziny 10:00 będzie można kupić przed stadionem w kasie numer jeden.

Styropian, czyli inaczej spieniony polistyren, świetnie sprawdza się jako materiał izolacyjny. To dlatego jest niezwykle często wykorzystywany w budownictwie. Wśród jego zalet można wymienić wysoką odporność na działanie pleśni, grzybów, wody czy bakterii. Styropian jest łatwy w obróbce, nie powoduje uczuleń i nie pyli, dlatego jest w stu procentach bezpieczny dla zdrowia. To obecnie najpopularniejszy materiał izolacyjny na polskim rynku o atrakcyjnej cenie i doskonałych wartościach termoizolacyjnych.

poniedziałek, 30 kwiecień 2018 19:42

Miejskie stacje obsługi rowerów

Miasto Płock wychodzi naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców i zrealizowało kolejny projekt z Budżetu Obywatelskiego Płocka. Dwie stacje obsługi rowerów są już zamontowane i gotowe do użycia. Płocczanie mogą w nich bezpłatnie naprawić rower i napompować koła.
poniedziałek, 30 kwiecień 2018 14:10

Śmiertelny wypadek w powiecie płockim [FOTO]

Dzisiaj około 7.55 w miejscowości Karwosieki doszło do potrącenia rowerzysty. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący samochodem dostawczym renault master, 37 mężczyzna, w rejonie skrzyżowania podjął manewr wyprzedzania rowerzysty doprowadzając do potrącenia tego rowerzysty. W wyniku zdarzenia rowerzysta – 55 letni mieszkaniec powiatu płockiego, doznał ciężkich obrażeń ciała i  mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej zmarł. 

poniedziałek, 30 kwiecień 2018 09:32

Nowy kontrakt Nico Vareli!

Nico Varela to kolejny piłkarz, który postanowił przedłużyć wygasający latem 2018 roku kontrakt z Wisłą Płock. Urugwajczyk z naszym klubem związał się umową obowiązującą na sezon 2018/2019.

poniedziałek, 30 kwiecień 2018 06:37

Starsza kobieta okradziona prawdopodobnie przez romkę.

Minionego weekendu doszło do kilku kradzieży.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter