Facebook GooglePlus Twitter

24 Płock

24 Płock

Organizacja konferencji, spotkania biznesowego lub innego ważnego wydarzenia jest nie lada wyzwaniem

wtorek, 20 czerwiec 2017 13:31

Wzór CV w .doc – jak poprawnie napisać?

Aby napisać CV, które z pewnością sprawi, że pracodawca będzie chciał podjąć z nami współpracę, musimy rozważyć kilka opcji. Podstawowy szablon będzie bardzo czytelny oraz przejrzysty. Warto zadbać o to, aby strona była podzielona na dwie kolumny. Dzięki temu nasze CV, nabierze bardziej stylowego wymiaru jak również, będziemy mogli dodać dużo większą ilość informacji. Można je wyeksponować za pomocą dużych marginesów. Pomoże to podczas drukowania uniknąć obciętej strony. Warto też pomyśleć na temat rubryki „O mnie” Jest ona bardzo ciekawym pomysłem. Dobrze jest wpisać tam swoje zainteresowania, nie tylko związane z branżą pracowniczą, w której chcemy podjąć pracę.

- Prosimy kierowców o cierpliwość, bo rejon ul. Bielskiej oraz przemysłowy Kostrogaj zamieni się w duży plac budowy – mówił w środę prezydent Płocka Andrzej Nowakowski tuż przed podpisaniem umowy na przebudowę ul. Bielskiej.

Konto oszczędnościowe jako produkt finansowy znajduje się w zdecydowanej większości ofert różnych placówek bankowych. Pomimo tego, że pracownicy banków przedstawiają je jako bardzo korzystne dla klienta, nie wszyscy decydują się na skorzystanie z tego typu propozycji i wybierają tradycyjne rachunki, tym samym pozbawiając się możliwości pomożenia swoich oszczędności. Dlaczego tak się dzieje?

poniedziałek, 05 czerwiec 2017 18:26

Najlepsze konto osobiste w banku, czyli jakie?

Konto otwierane i prowadzone za darmo, konto oszczędnościowe, konto walutowe, konto internetowe, konto z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów na całym świecie, a może takie, dzięki któremu możemy dokonywać niezliczoną ilość przelewów? Jak widać, banki oferują niezliczoną liczbę swoich produktów i coraz bardziej prześcigają się w proponowaniu coraz bardziej atrakcyjnych warunków. Wszystko po to, by przyciągnąć potencjalnych klientów i zachęcić ich do otwarcia rachunku.

poniedziałek, 05 czerwiec 2017 18:15

Kończą przebudowę ul. Dobrzykowskiej.

- Od kilku lat konsekwentnie przebudowujemy ul. Dobrzykowską. Wydaliśmy na nią już łącznie 13,5 mln zł – mówił prezydent Płocka Andrzej Nowakowski na poniedziałkowym otwarciu ul. Dobrzykowskiej.

Dzisiaj około 10.45 na skrzyżowaniu ul. Tysiąclecia i Łukasiewicza doszło do zderzenia samochodu peugeot i autobusu KM. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący peugeotem, 64 letni mężczyzna, skręcając z ul. Łukasiewicza w prawo, w ul. Tysiąclecia, przy zapalonej na sygnalizatorze zielonej strzałce pozwalającej na warunkowe wykonanie tego manewru, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującej autobusem Komunikacji Miejskiej, który poruszał się ul. Miodową w kierunku ul. Tysiąclecia. W wyniku zderzenia trzy osoby z autobusu, z obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala, gdzie trwają ich badania. W związku ze zdarzeniem ul. Tysiąclecia została zamknięta. Utrudnienia mogą potrwać co najmniej do godziny 12.30. 

Funkcjonariusz Policji z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Płocku, będąc po służbie w jednej z płockich galerii handlowych zatrzymał złodzieja, który ukradł buty w sklepie obuwniczym.

poniedziałek, 29 maj 2017 13:43

Jarmark Tumski - ograniczenia w ruchu!

Informujemy, że w dniu 1 czerwca 2017 roku od godziny 17.00 do godzin nocnych wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ternie Starego Miasta Płocka, związane z rozładunkiem i montażem infrastruktury imprezy IX Jarmark Tumski.

Minionego weekendu doszło do 1 wypadku w Płocku, 2 w powiecie oraz 26 kolizji w mieście. Został zatrzymany jeden nietrzeźwy kierowca na ul. Dobrzykowskiej. Do izby wytrzeźwień zostało doprowadzonych 25 osób.

MENU

Wiadomości

Wydarzenia

Kalendarz

Ogłoszenia

Katalog

Reklama

Kontakt

KATEGORIE

Wiadomości

Sport

Motoryzacja

Polityka

Rozrywka

Sponsorowane

Nauka i Edukacja

Biznes i Gospodarka

Kultura i Sztuka

Społeczeństwo

Bezpieczeństwo

 

Facebook GooglePlus Twitter